• Gary Freeman

    Paruka

    No.: 253881

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:39

    bromostříbrná fotografie, 32 x 46,5 cm, sign. PD Freeman, rám, muzeální sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Libuše Jarcovjáková

    Paní odnaproti (z cyklu Sny dětského pokoje)

    No.: 244413

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:40

    fotografie (archive inkjet print), 1994, 13 x 18 cm, sign. na zadní straně Libuše Jarcovjáková 2004, rám, disciple of Prof. J. Šmok at Film and TV School of Academy of Performing Arts (FAMU) in Prague

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Libuše Jarcovjáková

    Maminka čeká miminko (z cyklu Sny dětského pokoje)

    No.: 244412

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:41

  • Jiří Junek

    Andy

    No.: 218228

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:42

    fotografie, 2007, 42,5 x 89,5 cm, sign. PD Junek 2007, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Svářeči

    No.: 236918

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:43

    barevná fotografie, 60. léta, 59,5 x 49,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Highway

    No.: 221689

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:44

    fotografie, 38,8 x 25,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Opička

    No.: 221688

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:45

    fotografie, 39 x 28,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Josef Sudek

    No.: 253882

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:46

    bromostříbrná fotografie, 28 x 38 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • József Németh

    (1928)

    Mosdatás

    No.: 253880

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:47

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 38 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Západ slunce nad rybníkem

    No.: 253886

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:48

    bromostříbrná fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , při dolním okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Z cyklu Cahoty

    No.: 253883

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:49

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    Portrét v modré

    No.: 242272

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:50

    fotografie, 25 x 36 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Marsella

    No.: 253884

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:51

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    No.: 253885

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:52

    digitální fotografie, 2016, 45 x 30 cm, signováno na zadní straně Raszka 2016, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Ságl

    No.: 244430

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:53

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Na Labi v Poděbradech

    No.: 218788

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:00

    fix, tuš, papír, 1984, 15 x 21 cm, sign. PD 4/5/84 Albich, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Salcman, C. Bouda, K. Lidicky and F. Kovarna at The Faculty of Education, Charles University in Prague - Art Education subject, member of the art gro…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Rybářské bárky

    No.: 202588

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:01

    etching, mezzotint, 1984, 19,5 x 13,7 cm, sign. DM Albich 83-84, to 70th birthday of B. Hrabal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Salcman, C. Bouda, K. Lidicky and F. Kovarna at The Faculty of Education, Charles University in Prague - Art Education subject, member of the art…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Částkov

    No.: 186806

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:02

    tuš, papír, 1993, 20,8 x 32,8 cm, sign. PD Albich 93, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Salcman, C. Bouda, K. Lidicky and F. Kovarna at The Faculty of Education, Charles University in Prague - Art Education subject, member of the art group Pr…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    V růžovém

    No.: 244727

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:03

    tempera, karton, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD VB, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kankán

    No.: 226869

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:04

    serigrafie, 1976, 10,2 x 41,1 cm, značeno LD v tisku Aborn, Vstupenka na výstavu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Kočka

    No.: 223391

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:05

    dřevoryt, 1921, 9,2 x 9 cm, značeno DU ve štočku CB 1921, Původní dřevoryt Moderní revue XXVIII, leden 1922, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na procházce

    No.: 244236

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:07

    lept, 38 x 31 cm, sign. PD Petr Dillenger, rám, 21/80, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan Fischer

    (1907-1960)

    Kim

    No.: 253887

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:08

    uhel, papír, 28,5 x 23,1 cm, lehce pomačkaný okraj, painter and draughtsman, grandson of Hugo Boettinger, renowned especially as teh author of the cartoon Rychlé šípy

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Hejna

    Náměstí s kašnou

    No.: 228962

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:09

    akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    V parku

    No.: 210873

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:10

    akvarel, fix, tužka, papír, 1973, 42 x 59 cm, monogramováno PN VH 73, mírně zažloutlý, při okrajích mimo kresbu mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of Th…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    V parku II.

    No.: 210810

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:11

    akvarel, uhel, pastel, papír, 1973, 42 x 59 cm, monogramováno PN VH 73, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ivo Holý

    Antický motiv

    No.: 184476

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:12

    lithograph, 1970, 20,5 x 39,5 cm, signed RD Holý 70, studied at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jitka Hrstková

    V cirkuse

    No.: 179368

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:13

    etching, 15 x 9,8 cm, signed RD Jitka Hrstková, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Zátiší s konvicí

    No.: 217750

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:14

    akvarel, papír, 31 x 41,4 cm, sign. PD Janča, studied at The Faculty of Education - UJEP in Brno

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Na pastvě

    No.: 217749

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:15

    akvarel, běloba, papír, 20,4 x 27 cm, sign. PD Jan Janča, při okrajích lehce zašpiněný papír, studied at The Faculty of Education - UJEP in Brno

    Current price: 800 CZK (32 €)