• Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Bruslení

    Položka č.: 249587

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:14

    kolorovaná litografie, 21,4 x 15,2 cm, sign. PD Cyril Chramosta, lehce zažloutlý papír, pravý okraj papíru lehce pokrčen (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Veselice

    Položka č.: 249590

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:16

    kolorovaná litografie, 22,2 x 16 cm, sign. PD A. Moravec, zažloutlý papír, při okrajích a v rozích papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a …

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Klíč

    Položka č.: 249591

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:18

    lept, 20 x 13,5 cm, sign. PD J. Herčík, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Váza

    Položka č.: 249594

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:20

    litografie, 1994, 15,,5 x 10,7 cm, značenu DU Jeňýk Pacák 95, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Kočko-jazz (PF 1998)

    Položka č.: 249596

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:22

    tisk, 9 x 21 cm, značeno DU Jana Jeňýk, uprosřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Holubice (PF 1976)

    Položka č.: 249600

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:24

    suchá jehla, 1975, 12 x 8,5 cm, sign. PD jan Bauch, papír místy ušpiněn po okrajích, na spodník okraji papír podepsáno fixem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Sluneční princ

    Položka č.: 249605

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:26

    lept, 16,3 x 11,8 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 112/200, dvojlist, PF 1969, Český fond výtvarných umění, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Ex libris Jana Fučíka

    Položka č.: 249606

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:28

    litografie, 9,8 x 7,6 cm, značeno PD Arno Nauman, zažloutlý papír, místy lehce ušpiněn, levý horní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Bím

    Žlutý balón

    Položka č.: 249607

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:30

    litografie, 2005, 20,8 x 15,6 cm, sign. LD Bím 05, č. 73/84, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    (1873-1982)

    Duha

    Položka č.: 249611

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:32

    litografie, 1930, 21,4 x 15,3 cm, značeno DU: Max Švabinský. Duha. Původní litografie. 1930, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Žába ve sklenici (PF 1956)

    Položka č.: 249612

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:34

    litografie, 1955, 9 x 7 cm, sign. DU Seydl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pradlena

    Položka č.: 249615

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:36

    litografie, 14,1 x 17 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Srnka

    Položka č.: 249616

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:38

    litografie, 12,5 x 19 cm, pravý horní okraj papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 249617

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:40

    litografie, 12,3 x 19,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kobyla s mládětem

    Položka č.: 249618

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:42

    litografie, 19 x 15 cm, sign. PD Voj. Sedláček, lehce zažloutlý papír, LD pod grafikou malý flíček od vody; na horním okraji papíru drobné žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ženy na poli

    Položka č.: 249619

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:44

    litografie, 1967, 15,5 x 27,3 cm, sign. PD Voj. Sedláček 67, nepatrně zažloutlý papír, papír lehce pokrčen po okrajích, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz na silnici

    Položka č.: 249620

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:46

    litografie, 18,8 x 17,3 cm, sign. PD Voj. Sedláček, LD Povoz na silnici (lit), kolem tisku zažloutlý rámeček, papír mírně pomuchlán a v jednom místě mimo tisk přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Dívka v pruhovaném svetru ( Ex Libris ing. Jan Háček)

    Položka č.: 249626

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:48

    litografie, 1978, 5,8 x 13 cm, sign. LD Liesler 78, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Pár

    Položka č.: 249627

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:50

    litografie, 1960, 11 x 8,4 cm, sign. DU Lliesler 1960, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Dívka s míčem

    Položka č.: 249630

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:52

    litografie, 1979, 17,5 x 9,7 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Vlasy

    Položka č.: 249632

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:54

    litografie, 1979, 16,3 x 8,2 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Mušličková Madona

    Položka č.: 249633

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:56

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 249635

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:58

    litografie, 1979, 8,1 x 14 cm, značeno PD Liesler 79, nalepeno na kartonu, na spodním okraji papíru pod grafikou je trochu průhledného lepidla, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Paul Gauguin

    Dřevořezy

    Položka č.: 250893

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:00

    11 x dřevořez (faksimile), 11x dřevořez; vše značeno slepotiskovým razítkem KPVU, s laskavým svolením Národní galerie v Praze vydal Klub přátel výtvarného umění jako členskou prémii, 1959. Obálku a reprodukce dřevořezů na ručním papíru vytiskla tiskárna Díla, podniku Českého fondu výtvarných umění v…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Z Podkarpatské Rusi

    Položka č.: 250906

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:02

    dřevoryt, 1937, 27,5 x 35 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    Položka č.: 251016

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:04

    tempera, olej, papír, 1942, 48,5 x 39,5 cm, levý okraj papíruna rozích lehce pokrčen, na jednom míste natržen 1 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívky

    Položka č.: 251017

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:06

    olej, karton, 40,5 x 52,5 cm, pravý okraj kartonu otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 251018

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:08

    olej, karton, 1920, 39 x 49 cm, sign. PD B. Ullrych 20, okraje kartonu a malby odřeny, PD na rohu malba prasklá - poškozená, uposřed karton i část malby prasklá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 251019

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:10

    tempera, karton, 50,1 x 40 cm, nepatrně odřeny okraje, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 251020

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:12

    olej, karton, 1945, 31 x 40 cm, sign. PD B. Ullrych 45, karton na orajích lehce odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)