• Jan Spěváček

    (1973)

    Šťastná

    Položka č.: 228966

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:18

    tužka, papír, 2008, 41 x 25,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 08, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jan Šafránek

    Jaroslav Seifert - Píseň v dubnu

    Položka č.: 229177

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:19

    soubor šesti dřevořezů, 11 x 9 cm, sign. PD Šafránek 1982, autorský tisk, Ze sbírky Jaro sbohem

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ladislav Paulus

    Červánková krajina

    Položka č.: 240758

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:20

    olej, sololit, 1995, 19,4 x 28,2 cm, sign. LD Paulus 95, rám, na rámu oděrka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    V peřince

    Položka č.: 230000

    suchá jehla, 2003, 33 x 38,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 03, č. 1/50

  • Petr Faltus

    (1968)

    Přeborníkem v nasávání alkoholu ze zkvašeného ovoce bez zdravotních komplikací je muška octomilka

    Položka č.: 230002

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:21

    litografie, 2006, 31,5 x 29 cm, sign. PD Petr Faltus 2006, č. 23/50, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

    Kluk a dívka u vody

    Položka č.: 240788

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:22

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Paměť Nezařaditelného

    Položka č.: 230003

    litografie, 2006, 32,5 x 43 cm, sign. PD Petr Faltus 2006, č. 23/40, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

  • Petr Faltus

    (1968)

    Přirozeno

    Položka č.: 230004

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:23

    litografie, 2008, 43 x 32,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2008, č. 35/50, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

  • R. Rybníček

    Jezero v lese

    Položka č.: 240799

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:24

    olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD R. Rybníček, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 231922

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    litografie, 2000, 28 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 8/100, soupis Hédervári č. 87, ohnutý levý horní roh, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Michael Rittstein

    Bilance

    Položka č.: 231924

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:25

    sítotisk, 1987, 29,5 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 87, č. 15/30, soupis Hédervári č. 86, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michael Rittstein

    Spolu

    Položka č.: 231929

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:26

    sítotisk, 1980, 17 x 21,5 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 4/35, soupis Hédervári č. 36, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • A. Václav Mašek

    Položka č.: 240983

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    akvarel, papír, 24,5 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Pravý horní roh papíru přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Andrea Forsterová

    Večerníček

    Položka č.: 233277

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:27

    litografie, 2009, 22 x 17,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2009, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Poslední léto

    Položka č.: 233308

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:28

    olej, plátno, 2008, 60 x 80 cm, sign. PD Havlín 08

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • A. Václav Mašek

    Pošta

    Položka č.: 240985

    tuš, papír, 10 x 24,1 cm, nalepeno na papíru, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Lukáš Trnka

    (1978)

    Položka č.: 233724

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:29

    křída, papír, 70 x 100,5 cm, sign. vzadu Lukáš Trnka 2013

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • A. Václav Mašek

    Dům u cesty

    Položka č.: 240986

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:30

    tuš, akvarel, papír, 1947, 29,5 x 40,5 cm, lehce zažloutlý papír, místy lehce ušpinén - tmavší šmouhy, papír při levé straně perforován - vytržen z bloku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otto Sukup

    (1926-2012)

    Ležící

    Položka č.: 235274

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:31

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu II.

    Položka č.: 235284

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:32

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • A. Václav Mašek

    Studie chlapce v kroji

    Položka č.: 240987

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní dům

    Položka č.: 235449

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:33

    pigment, papír, 2010, 50 x 29,5 cm, sign. zezadu Vetengl 2010, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

    Kluk u vody

    Položka č.: 241008

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:34

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Jízda na kole II

    Položka č.: 235450

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Položka č.: 235453

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:35

    sítotisk, 2012, 39 x 54,5 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. /8, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlava černocha

    Položka č.: 241213

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:36

    litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ivan Vašut

    (1985)

    Bláto v bleděmodrém

    Položka č.: 235468

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza na stole

    Položka č.: 238326

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:37

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jan Šafránek

    Pnoucí hrozno VI.

    Položka č.: 238347

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:38

    dřevořez, 1989, 40 x 32 cm, sign. PD Jan Šafránek 1989, č. 2/40, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Silnice

    Položka č.: 241673

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)