• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Strassbourg

    Položka č.: 218242

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:20

    olej, plátno, 15 x 10,1 cm, sign. LD JDlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Peterburg

    Položka č.: 218243

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:22

    olej, plátno, 14,1 x 10 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Monte Carlo (Monako)

    Položka č.: 218267

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:24

    olej, sololit, 13,8 x 17,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    Položka č.: 218268

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:26

    olej, papír, 9,8 x 15,2 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Tunis

    Položka č.: 218270

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:28

    olej, papír, 21,3 x 15,9 cm, sign. PD Dlabal, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Uffizi (Florencie)

    Položka č.: 218271

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:30

    olej, plátno, 10,3 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Pařík

    Námořník a pes

    Položka č.: 218348

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:32

    tuš, běloba, papír, 6 x 8,5 cm, sign. PD Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 218499

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:34

    linoryt, 1962, 28,4 x 37,5 cm, sign. PD L. Stejskal 62, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji města

    Položka č.: 218500

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:36

    tužka, papír, 32,7 x 44,5 cm, sign. LD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Husy

    Položka č.: 218504

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:38

    tužka, papír, 20,4 x 29,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Karel Benetka

    Milostné hry

    Položka č.: 218665

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:40

    sítotisk, 19,3 x 30,7 cm, sign. DU Benetka, č. 53/120, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Miroslav Klivar

    Mořská ryba

    Položka č.: 218947

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:42

    kombinovaná technika, karton, 1997, 29,5 x 41,5 cm, sign. PD Klivar 97, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, prezident Evropského kruhu Franz Kafka Praha

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paris (Saint Eustache)

    Položka č.: 219337

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:44

    olej, papír, 10,6 x 14,8 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Madrid

    Položka č.: 219338

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:46

    olej, sololit, 13,9 x 17,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslava Dolínková

    (1913)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 219373

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:48

    litografie, 14,2 x 22 cm, sign. PD M. Dolínková, pasparta, č. 145/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • R. Vitonská

    Růže ve váze

    Položka č.: 219579

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:50

    olej, sololit, 49,5 x 35 cm, sign. PD R. Vitonská, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • František Kožíšek

    (1856-1930)

    V parku

    Položka č.: 219605

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:52

    olej, plátno, 1929, 27 x 39 cm, sign. PD FKožíšek 1929, rám, místy poškozené plátno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Benetka

    Hudební matiné

    Položka č.: 220513

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:54

    serigrafie, 14,5 x 21,5 cm, sign. DU Benetka, č. 10/25, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělce…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava chlapce

    Položka č.: 220896

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:56

    tužka, akvarel, papír, 15,8 x 9 cm, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    U řeky

    Položka č.: 220984

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:00

    dřevoryt, 6,3 x 4,7 cm, sign. PD Pavel Šimon, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Svatební oznámení s květinou

    Položka č.: 222086

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:02

    ocelorytina, 4,5 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Otevřená kniha (Ex libris Ladislav Svoboda)

    Položka č.: 222089

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:04

    ocelorytina, 4 x 4,5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Čtenář II. (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 222094

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:06

    ocelorytina, 2 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Muž s plnovousem

    Položka č.: 222110

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:08

    pero, fix, papír, 1978, 14,7 x 10,4 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • M. Trensemsky

    Mameluken

    Položka č.: 222362

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:10

    kolorovaná litografie, 31 x 38,5 cm, značeno PD Herausgegeben von M. Trensemsky in Wien, mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • H. Otto

    Mittagsrast

    Položka č.: 223331

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:12

    tisk (steinzeichnung), 16,7 x 24 cm, značeno LD v tisku HO, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Paris 1931

    Položka č.: 223920

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:14

    dřevoryt, 1930, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Fleissig 30, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Sova (Ex libris J V)

    Položka č.: 223967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:16

    dřevoryt, 13,2 x 11,2 cm, sign. DU J:Vodrážka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dívka (Ex libris JB)

    Položka č.: 223974

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:18

    dřevoryt, 1942, 5,3 x 5,3 cm, PD značeno ve štočku P.D., vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)