• Maxmilian Švabinský

    T. G. Masaryk

    Položka č.: 253889

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 14:09

    reprodukce dřevorytu, 20 x 15,7 cm, značeno LN M Švabinský, nahoře: L. P. 1902, dole: J. Štenc, Praha, natržený papír, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Ivana Tošovská

    Pírka II.

    Položka č.: 188276

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 14:11

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Valenta

    Pruhy

    Položka č.: 253898

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 14:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Vychodilová

    Panna s ještěrkou

    Položka č.: 226838

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 14:13

    litografie, 1986, 26 x 17,2 cm, sign. DU Olga Vychodilová, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Mikoláš Axmann

    Špachtle a motýl

    Položka č.: 253921

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Bláha

    Položka č.: 133445

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:01

    litografie, 11 x 11,3 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Večírek

    Položka č.: 225406

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ad. Dolniczek

    Josef Dobrovský?

    Položka č.: 243063

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:03

    uhel, papír, 1906, 37,5 x 28 cm, sign. PD Ad. Dolniczek 06, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Staré město

    Položka č.: 226891

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:04

    suchá jehla, 19,1 x 11,5 cm, sign. PD K. Dostál, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Portrét muže s vousy

    Položka č.: 226890

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:05

    suchá jehla, 1953, 20,9 x 12,6 cm, sign. PD K. Dostál 53, zažloutlý, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miloš Doubek

    Žena podepírající si hlavu

    Položka č.: 184346

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:06

    linoryt, 12 x 13,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Položka č.: 253930

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:07

    litografie, 5,3 x 7,3 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 23/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zimní krajina II.

    Položka č.: 253929

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:08

    litografie, 8 x 8 cm, sign. PD Milena Dvořáková, E. A., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Položka č.: 253928

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:09

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Mísa s ovocem

    Položka č.: 253927

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:10

    litografie, 9,2 x 6,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, E. A., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Stromek

    Položka č.: 253926

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:11

    litografie, 14,7 x 7 cm, sign. DU Milena Dvořáková, 72/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zátiší s lahvemi

    Položka č.: 253925

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:12

    litografie, 8,8 x 6,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, E. A., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milan Entler

    Položka č.: 253924

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:13

    litografie, 17,8 x 13,2 cm, sign. PD Milan Entler, E. A., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Šimon Fiala

    (1936-2004)

    Položka č.: 138845

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:14

    dřevoryt, 2001, 17,8 x 6,3 cm, sign. DU Jan Šimon Fiala 2001, 31/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Petr Fišárek

    Echo

    Položka č.: 221134

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:15

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Frenzel

    Výklad Bible

    Položka č.: 243070

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:16

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • H. Gerhart

    Svatý Jan Nepomucký

    Položka č.: 243071

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:17

    kolorovaná litografie, 37,8 x 28 cm, značeno LD na kameni Druck u. Verlag b. H. Gerhart Wien, rám, při dolním okraji mimo tisk na papíře vodní skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Ztrácíme-li jistoty

    Položka č.: 205292

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:18

    serigrafie, 1985, 35 x 23,4 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 11/16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Krajina 1

    Položka č.: 205291

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:19

    lept, 1985, 24,2 x 32,2 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 20/25, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Henke

    Černoch

    Položka č.: 253919

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:21

    akvarel, papír, 20,9 x 14,8 cm, sign. LD Henke, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Henke

    Mikuláš

    Položka č.: 253918

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:22

    akvarel, papír, 14,7 x 20,5 cm, monogr. PD H., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Henke

    Portréty

    Položka č.: 253917

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:23

    akvarel, tužka, papír, 20,9 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Henke

    Oběti války

    Položka č.: 253916

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:24

    tuš, papír, 29,5 x 20 cm, sign. PD Henke, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Heřman

    Tulipánové torzo

    Položka č.: 217897

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:25

    tužka, pastel, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. LD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jan Heřman

    Položka č.: 185692

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:26

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)