• Petr Bezruč

    (1867-1958)

    Slezské písně

    Položka č.: 626

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 15:00

    kniha, podepsaná báseň (Nech po městě, nech venku sám jdu lesem..) na patitulu a rukopisné opravy v textu knihy P. Bezruč, vyd. Nový lid, Brno, 1928, clpl. vazba, 178s., mírně rozvolněná předsádka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Rudolf Medek

    (1890-1940)

    Živý kruh

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    kniha, podpis na patitulu R. Medek, vyd. L. Bradáč, Praha, 1923, upr. V.H. Brunner, tisk Kryl a Scotti, pův. brož, ob. na hřbetu mírně poškozená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Týml

    (1905-1945)

    Vyznání

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    kniha, podpis s věnov. J. Hodkovi na patitulu J. Týml, vyd. Rudolf Rejman, Praha, 1931, pův. brož s ob., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Bezruč

    (1867-1958)

    Slezské písně

    Položka č.: 630

    kniha, podepsaná báseň (Co v duších prostých lidí lká..) na patitulu a rukopisné opravy v textu knihy P. Bezruč, vyd. Nový lid, Brno, 1920, clpl. převazba, 143s., plátno na vazbě poškozené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Bezruč

    (1867-1958)

    Život ženy

    Položka č.: 629

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    kniha, podpis na patitulu P. Bezruč, vy. Julie Smékalová (podp. s věnov. v tiáži), Prost+ějov, 1941, 3x kresba J. Pacáka (podp. v tiráži), ex. 56/100, volné listy v ob., výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Petr Bezruč

    (1867-1958)

    Slezské písně

    Položka č.: 628

    kniha, podepsaná báseň (Nech po městě, nech venku sám jdu lesem..) na patitulu a rukopisné opravy v textu knihy P. Bezruč, vyd. Nový lid, Brno, 1937, clpl. vazba, 178s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Tobias Conrad Lotter

    (1717-1777)

    Atlas Minor Praecipua Orbis Terrarum Imperia

    Položka č.: 825

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    47x kolorovaná mědirytina na ručním papíře, 1744, 21,5 x 28 cm, Atlas minor praecipua Orbis terrarum Imperia, Regna et Provincias, Germaniae potissimum tabelli 80 exacte delineatis sistens usui militiae ducum ac peregrinantium maxime accommodatus opera Tobiae Conradi Lotteri. Ručně kolorované mědiry…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Kolektiv autorů

    Schul - Atlas über alle Theile der Erde

    Položka č.: 824

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    mapa, 1858, 23 x 16,5 cm, 39 barevných mědirytových map, vazba původní, polokožená, vazba opotřebená, uvolněný hřbet, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Franz Anton Schraembl

    (1751-1803)

    Marokko

    Položka č.: 823

    mědirytina, 1789, 47,5 x 80,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Položka č.: 822

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    mědirytina, 21,5 x 29,5 cm, z Theatrum Europaeum Matthäuse Meriana ((1593-1650), rytci: Carlo Cappi, Johann Philipp Abelinus, Heinrich Oraeus, Johann Peter Lotichius, Johann Georg Schleder, Martin Meyer, Wolfgang Jacob Geiger ad., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • I. W. Engelman

    Mapa Bretagne a Normandie

    Položka č.: 821

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    kolorovaná rytina, 1790, 53,5 x 75 cm, značeno PD Gestochen von I. W. Engelman in Wien., Neueste Generalkarte von Frankreich, Nach den bessten bisher bekantgemachten Karten und nach den in Frankreich gemessenen Triangeln, Verfasst von Herrn Cassini de Thury Mitglied der k. Akad. der Wiss. zu Paris. …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Cadurcium Vernaculé Quercy

    Položka č.: 820

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    mědirytina, 1662, 38,5 x 50 cm, značeno PD v desce Amsterdami Guiljelmus Janssonius & Johannes Blaeuw Excudebant., podrobná mapa francouzské provincie, uprostřed město Cahors, vydal J. W. Blaeu v Amsterdamu, LD: Milliaria Gallica, při levém okraji mimo tisk mírně natržený papír, přeloženo

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    St. Omer v Artois, Francie

    Položka č.: 819

  • Nicolas Sanson

    (1600-1667)

    Mapa Le Cercle de Baviere

    Položka č.: 818

    kolorovaná mědirytina, mapa, 1704, 64,5 x 45 cm, značeno v kartuši, vytištěno v Paříži H. Iaillotem, uprostřed slepený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Bourgogne Comté de Brresse

    Položka č.: 817

    kolorovaná mědirytina, mapa, 42 x 51,5 cm, značeno PD: Amstelodami Apud Joannem Janssonium, uprostřed slepený, místy zahnědlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Bressia Vulgo Bresse

    Položka č.: 816

    kolorovaná mědirytina, mapa, 39,5 x 52 cm, značeno LD: Amstelodami Apud Joannem Janssonium, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Čech

    Položka č.: 815

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    kolorovaná mědirytina, 1748, 48,5 x 53,5 cm, značeno PN v desce Homan Heredibus Norimberg, rám, uprostřed slepený, papír mírně zažloutlý, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Gerard Valck

    (1651-1726)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 814

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    kolorovaná mědirytina, 37,8 x 53 cm, značeno DU: gerardum Valk at Petrum Schenk, rám, uprostřed přeloženo, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Platea et Templum Scotorium Viennae

    Položka č.: 813

    kolorovaná rytina, 18. století, 27,5 x 40 cm, nalepeno na kartonu, poškozeno, podkladový karton zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    LÁbbaye de Port Royal des Champs, Paris

    Položka č.: 812

    kolorovaná rytina, 19. století, 23 x 38 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    kolorovaná rytina, 18. století, 30 x 37,5 cm, značeno PD: gravé par Nabholtz, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Le Chateau de Vincennes prés Paris

    Položka č.: 810

    kolorovaná rytina, 18. století, 26 x 42 cm, značeno PD: a Paris chez Daumont rus St. Martin, při okrajích mírně zažloutlý a zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    La Maison Professe des Jesuittes, á Ausbourg

    Položka č.: 809

    kolorovaná rytina, 18. století, 25,4 x 38,5 cm, značeno: á Paris chez Basset rue S. Jacques a Se. Genevieve, zažloutlý a zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

    A Vieu of the Hospital Piazza of St. Mari at Florence

    Položka č.: 808

    kolorovaná rytina, 18. století, 23 x 39 cm, DU značeno: Published acording to Act of Parliament August 1760, A Paris chez J. Cherau rue St. Jacques, při okrajích zahnědlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Maison de Plaisance du Grand Seigneur á Constantinople

    Položka č.: 807

    kolorovaná rytina, 18. století, 24 x 37,6 cm, DU značeno: A Paris chez Basset rüe S. Jacques, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Vue du Chateau des Jardins de Fontainebleau

    Položka č.: 806

    kolorovaná rytina, 18. století, 20 x 41 cm, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Vue du Grand Canal du Palais Balbori - Benátky

    Položka č.: 805

    kolorovaná rytina, nalepeno na kartonu, 18. století, 26,7 x 39,6 cm, zažloutlý papír, při okrajích hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

  • Franz Hogenberg

    (1535-1590)

    Cheb

    Položka č.: 804

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    kolorovaná mědirytina, 14 x 46,3 cm, LD v kartuši: Egra urbs a fluvio, cui adiacet, dicta, olim imperio Romano, hodie vero Bohemiae regno subiecta: Ptolemaeo Monosgada vocatur, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Prospect des Churfürstlichen Pfältzischen Resident Schlosses und Lustgartens zu Heidelberg

    Položka č.: 803

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    mědirytina, 1643, 24,5 x 34,7 cm, list z Merianova Theatrum Europaeum zpodobuje zámek v Heidelbergu, v pozadí je město a vlevo řeka Neckar, uprostřed slepený papír, na papíře převážně mimo tisk zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Gennadij Alexandrov

    Parafráze na Erotické motivy z 16. století

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    20x lept, 2009-2011, 31 x 23 cm, vše sign. PD Alexandrov 11, 13/100, Eklektická parafráze sérií erotických rytin 16. století, dochovaných do současnosti pod názvem Pózy Aretino. Všech 19 listů provedeno v různých stylech. Jsou tištěny z ocelových desek na ruční papír v omezeném nákladu 100 exemplářů…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)