• C. Cook

    Professor Wheatstone

    Položka č.: 242416

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:48

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. Cook form a Photograph by Kilburn, při levém okraji zahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jana Reinerová

    Topoly a sníh

    Položka č.: 238514

    Vyvolávací cena: 27.500 CZK (1.100 €)

    kombinovaná technika, plátno, 39,5 x 46 cm, sign. PD Reinerová, rám

    Aktuální cena: 27.500 CZK (1.100 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská s pohledem na Hradčany

    Položka č.: 238515

    Vyvolávací cena: 28.500 CZK (1.140 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:49

    kombinovaná technika, plátno, 51 x 58 cm, sign. PD Reinerová, rám

    Aktuální cena: 28.500 CZK (1.140 €)

    Šlechtic a poddaný

    Položka č.: 242422

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:50

    dřevoryt, 4 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Zeď a zákoutí

    Položka č.: 238516

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    kombinovaná technika, plátno, 37 x 43 cm, sign. PD Reinerová

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrádka u zdi

    Položka č.: 238517

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:51

    kombinovaná technika, plátno, 52 x 62 cm, sign. PD Reinerová, rám

    Na dvoře

    Položka č.: 242423

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:52

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, lehce zažloutlý papír, na papíru mimo tisk 4 dírky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Jana Reinerová

    Lampy a výlohy

    Položka č.: 238521

    kombinovaná technika, plátno, 38,5 x 48,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Lavička

    Položka č.: 238522

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:53

    kombinovaná technika, plátno, 33 x 27 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • G. Bergman

    Jing jang

    Položka č.: 242447

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jana Reinerová

    Dům U Melounu

    Položka č.: 238523

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    kombinovaná technika, plátno, 28,5 x 22,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Miroslav Mužík

    Akt Lipno

    Položka č.: 238536

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:55

    akryl, plátno, 2016, 50 x 40 cm, sign. PD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Neznámy autor

    Skály (Ex libris Dr. K. Skály)

    Položka č.: 242448

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Mužík

    Akt se slunečníkem

    Položka č.: 238537

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Miroslav Mužík

    Lipno Černá

    Položka č.: 238538

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:57

    akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. LD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Knihovnice (Gladys B. Skopecek)

    Položka č.: 242453

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:58

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Miroslav Mužík

    Akt Kovářov

    Položka č.: 238539

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Miroslav Mužík

    Louny

    Položka č.: 238540

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:59

    akryl, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. PD Mužík 17, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Karel Oberthor

    Muž na koze

    Položka č.: 242457

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:00

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Miroslav Mužík

    Akt Lipno II

    Položka č.: 238541

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    akryl, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Tanec

    Položka č.: 238551

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:01

    akryl, plátno, 2010, 60 x 90 cm, sign. LD MUŽÍKOVÁ10, multižánrová umělkyně

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Otakar Štáfl

    (1884-1945)

    Zimní motiv z Vysokých tater

    Položka č.: 242460

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:02

    dřevoryt, 16,4 x 12,6 cm, I. příloha Krásy Slovenska, mírně zažloutlý papír, papír na okrajích lehce pokrčen (mimo tisk), na levém okraji nažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Ulička mezi domy

    Položka č.: 242461

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:04

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Mužík

    Oblík od Chrámců

    Položka č.: 238558

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    akryl, plátno, 2018, 60 x 60 cm, sign. PD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Podzim

    Položka č.: 238559

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:05

    olej, plátno, 2002, 80 x 100 cm, sign. vzadu Z. M. Nováková , rám, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 242694

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:06

    akvarel, tuš, papír, 1968, 17 x 24,5 cm, sign. PD Moravec, LD značeno p.f. 1968, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočesk…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Anderlová

    Trofej

    Položka č.: 238564

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    olej, plátno, 2009, 50 x 75 cm, sign. vzadu Anderlová, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Václav Benedikt

    Jarní obraz

    Položka č.: 238565

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:07

    olej, plátno, 2011, 50 x 70 cm, sign. PD Benedikt 2011, rám, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Aigrt Bergström

    Francouz

    Položka č.: 242713

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:08

    tisk, 1938, 16,5 x 10 cm, značeno PD , papír uprostřed přeložen jako přání: na levé straně papíru: za uměním a technikou do nového roku 1938. Adolf Stehno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdena Marie Nováková

    (1939)

    Mlhovina

    Položka č.: 238575

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    olej, plátno, 2018, 70 x 70 cm, sign. PD Z. M. Nováková, lišta

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)