• Petra Oriešková

    (1941)

    Sen

    Položka č.: 210207

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (61 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:17

    tužka, akvarel, papír, 1992, 28 x 20,5 cm, monogr. P, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (61 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Květina

    Položka č.: 210351

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:18

    tužka, akvarel, papír, 1989, 42,8 x 29,3 cm, sign. PD Jan 1989, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • James Janíček

    (1935)

    Očistec

    Položka č.: 210398

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:19

    lept, 1993, 47 x 33 cm, sign. DU Janíček 93, rám, č. 25/100, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Zámečníková

    (1945)

    Dvě dámy s třemi gepardy

    Položka č.: 210580

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:20

    litografie, pastel, 1988, 33 x 40 cm, sign. PD Zámečníková 88, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně J.Svobody

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Práce na poli

    Položka č.: 211274

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:21

    tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mez…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Alena Matějčková

    (1898-1970)

    Zimní krajina

    Položka č.: 211306

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:22

    dřevoryt, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Matějčková, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    Položka č.: 211307

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:23

    akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nový

    Horská krajina

    Položka č.: 211311

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:24

    olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pták

    Položka č.: 211793

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:25

    litografie, 1977, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD K. Laštovka, PF 1978, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Werner Haselhuhn?

    (1925-2007)

    Krajina

    Položka č.: 212333

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:26

    olej, sololit, 44,5 x 59 cm, sign. PD Haselhuhn?, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1906-1940)

    Strom

    Položka č.: 212489

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:27

    uhel, papír, 64 x 44 cm, rám, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec z profilu

    Položka č.: 212505

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:28

    tuš, papír, 1990, 48,5 x 32,5 cm, PD sign. a připsáno věnování: Panu A. Weisovi Vilma Vrbová 90, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Milotická krajina

    Položka č.: 212978

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:29

    tuž, akvarel, papír, 1932, 28 x 41,5 cm, sign. LD KPK 32, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 2.800 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Puchnarová

    (1938)

    Hmota touží po výsostech

    Položka č.: 213141

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:30

    litografie, 1965, 19 x 13 cm, sign. PD Puchnarová 65, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:31

    lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 213149

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:32

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Duben

    Kompozice

    Položka č.: 213152

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:33

    lept, 1967, 26,5 x 36,5 cm, sign. PD J. Duben 67, pasparta, č. 1/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Zeman

    Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)

    Položka č.: 213632

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:34

    olej, karton, 50 x 64 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Akt

    Položka č.: 213664

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:35

    lept, 12,5 x 9 cm, sign. PD B. J. Urban, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělecké výstavy p…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    Položka č.: 213676

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:36

    dřevoryt, 42 x 30 cm, sign. PD Arcybušev, rám, č. 1/20, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kameny

    Položka č.: 214021

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:37

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 214022

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:38

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:00

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Vernerová

    (1932)

    Zátiší s květinami

    Položka č.: 214055

    Vyvolávací cena: 225 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:01

    dřevoryt, akvarel, 1984, 20 x 14 cm, sign. LD A. Vernerová 1984, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 225 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Alena Vernerová

    (1932)

    Zátiší s květinami

    Položka č.: 214056

    Vyvolávací cena: 225 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:02

    dřevoryt, akvarel, běloba, 1984, 20 x 13 cm, sign. PD A. Vernerová 1984, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 225 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jiří Kubíček

    (1930)

    Kompozice

    Položka č.: 214066

    Vyvolávací cena: 190 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:03

    litografie, 1988, 13,6 x 7,4 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, pasparta, č. 12/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 190 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 214089

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:04

    dřevoryt, 1944, 32 x 25 cm, sign. PD Mašek V., při okraji přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Postava v krajině

    Položka č.: 214101

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:05

    olej, karton, 23 x 34 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Holeček

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 214103

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:06

    akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD Jan Holeček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:07

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook