• Jaromír Seidl

    (1893-1968)

    Staré Bělidlo

    Položka č.: 869

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:59

    litografie, 1944, 25 x 33,5 cm, sign. PD Jaroslír Seidl, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, V. Hynaise a J. Preislera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Klaun Slepice se dívá z okna jako a

    Položka č.: 871

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:01

    serigrafie, 23,5 x 33 cm, sign. LN Seydl, 13/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Myšlénkový mišmaž

    Položka č.: 872

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:02

    tužka, papír, 21,2 x 30,5 cm, sign. LN seydl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Kaktusy kvetou i když to píchá

    Položka č.: 873

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:03

    litografie, 12 x 11 cm, sign. LN Seydl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Čiň dobře všem, dokud můžeš

    Položka č.: 874

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:04

    litografie, 11,5 x 11,5 cm, sign. LN Seydl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Václav Schwarz

    (1908-1988)

    Postava

    Položka č.: 875

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:05

    kov, plastika, v. 19 cm, na podstavci vyryto J.V. Svarc, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Kafky

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Krajina u Ostravy

    Položka č.: 876

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:06

    dřevoryt, 1922, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD V Silovský, tištěno na ručním papíře Pannekoek Holland, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládajíc…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zbyšek Sion

    Ikarův pád

    Položka č.: 877

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:07

    litografie, 2010, 37,5 x 24 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 53/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zbyšek Sion

    Tři hlavy

    Položka č.: 878

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:08

    litografie, 2010, 41,5 x 29 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 32/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Hradčany

    Položka č.: 879

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:09

    lept, 1921, 28,5 x 49,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1921, rám, původní adjustace, rám mírně poškozen, při dolním okraji mimo tisk na papíře skvrnka, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

  • Antonín Sládek

    (1942-2009)

    Dans le Vent (Ve větru)

    Položka č.: 880

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:10

    lept, 1999, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD A. Sládek 1999, rám, 43922, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka a R. Kubíčka na SUPŠ v Uherském Hradišti, prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Slíva

    Merci

    Položka č.: 881

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:11

    litografie, 13,5 x 12 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 42/110, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pennie Smith

    Photo of Nick Kent

    Položka č.: 882

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:12

    fotografie, 28,3 x 18,6 (30,8 x 21,1) cm, na zadní straně popsáno, na zadní straně štítek: NOT TO BE REPRODUCED WITHOUT PERMISSION FRPM THE c HOLDER: PENNIE SMITH, Antikvariát Dlážděná, studium na Twickenhamské umělecké škole v Londýně

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Židovka

    Položka č.: 883

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:13

    kombinovaná technika, papír, 1942, 80,5 x 55,7 cm, sign. LN K. Souček 42, při okrajích zbytky lpapírové lepenky, polámaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Položka č.: 884

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:14

    lept, akvatinta, 16 x 12,3 cm, sign. DU Sovák, 78/125, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Sozanský

    Z cyklu Animace krutosti

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:15

    lept, 1996, 49 x 39,3 cm, sign. PD Sozanský 96, č. 16/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Emma Srncová

    Naháč oblečený

    Položka č.: 886

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:16

    litografie, 2002, 49,5 x 35,5 cm, sign. PD Emma Srncová 2002, rám, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ferdinand Staeger

    (1880-1975)

    V lese

    Položka č.: 887

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:17

    lept, 27 x 20,2 cm, sign. PD F. Staeger, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Stach

    U potoka

    Položka č.: 888

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:18

    fotografie, 25 x 32,7 cm, sign. PD J. Stach , antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Stach

    Na cestě

    Položka č.: 889

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:19

    fotografie, 22,8 x 33 cm, sign. PD J. Stach , antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Stach

    U rybníka

    Položka č.: 890

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:20

  • Vasil Stanko

    Hlava 17

    Položka č.: 891

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:21

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 8

    Položka č.: 892

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:22

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 4

    Položka č.: 893

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:23

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 18

    Položka č.: 894

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:24

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anna Staritski

    (1908-1981)

    Položka č.: 896

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:26

    kombinovaná technika, 65 x 51,5 cm, sign. PD Staritski, rám, č. 4/15

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Anna Staritski

    (1908-1981)

    Siréna

    Položka č.: 897

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:27

    kombinovaná technika, 50,5 x 67 cm, sign. PD Staritski, rám, autorský tisk

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Jihočeský rybník

    Položka č.: 898

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:28

    olej, plátno, 1954, 43 x 80 cm, sign. PD J. Stehlík, zlacený rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko autora, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Sešívačka a řekvičky

    Položka č.: 899

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:29

    litografie, 48 x 37 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, 42/71, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Prak

    Položka č.: 900

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 16:30

    tuš, papír, 10,5 x 14 cm, sign. PD Ivan Steiger, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší filmové škole v Čimelicích, žák M. Kundery na FAMU v Praze