• Přemysl Pitřík

    Společnost

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:01

    olej, dřevotříska, 2016, 81 x 110 cm, sign. LD Přemysl Pitřík 16, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Přemysl Pitřík

    Postavy

    Položka č.: 812

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:02

    olej, sololit, 2005, 42 x 52 cm, sign. LD Přemysl Pitřík 05, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Bodlák ve váze

    Položka č.: 813

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:03

    kvaš, papír, 1976, 47,5 x 29,5 cm, sign. DU Vilém Plocek 1976, rám, vzadu věnování: Jarmile za vzácné přátelství Vilém 1976, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Zdena Polenská

    (1933)

    Bodlák

    Položka č.: 814

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:04

    tapiserie, 1975, 105 x 206 cm, vše sign. na zadní straně Zdena Polenská, na zadní straně všech tří kusů štítek Art protis Ateliers Vlněna Brno s popisem, datací a pořadovým číslem. Tvorba ART-PROTISU neboli malování vlnou spočívá v kladení barevných vrstev střižní vlny s následovným prošitím. Její z…

  • Vladimír Pospíchal

    Amádeus

    Položka č.: 815

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Město

    Položka č.: 816

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:06

    solarizace, 1984, 39,5 x 29,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno a značeno autorský razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Úsměv

    Položka č.: 817

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:07

    bromostříbrná fotografie, 1989, 40 x 21,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Vulkán

    Položka č.: 818

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:08

    bromostříbrná fotografie, 1996, 30 x 30,7 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Miroslav Pošvic

    Rovnováha

    Položka č.: 819

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:09

    barevná litografie, 2005, 36 x 30 cm, sign. PD M. Pošvic 2005, pasparta, rám, č. 57/60, vzadu věnování autora panu Vaňkovi (2012)

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Muzikanti

    Položka č.: 820

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:10

    suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier IX.

    Položka č.: 821

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:11

    bromostříbrná fotografie, 1929, 34,5 x 45,3 cm, sign. PD Dr. K Procházka, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier

    Položka č.: 822

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:12

    bromostříbrná fotografie, 1929, 39,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, originální fotografie k albu Krásy Vysokých Tatier, které bylo vydáno roku 1929 s podtitulem 140 fotografií Dr. K. Procházky, pravotára z Hradce Králové, vydal Grafický závod umělecký Josef Doležal v Červeném Kostelci, při dolní…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier II.

    Položka č.: 823

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:13

    bromostříbrná fotografie, 1929, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD Dr. K Procházka, při dolním okraji mimo emulzi natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier III.

    Položka č.: 824

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:14

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier IV.

    Položka č.: 825

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:15

    bromostříbrná fotografie, 1929, 24 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier V.

    Položka č.: 826

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:16

    bromostříbrná fotografie, 1929, 23,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VI.

    Položka č.: 827

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:17

    bromostříbrná fotografie, 1929, 23,5 x 29,5 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VIII.

    Položka č.: 828

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:18

    bromostříbrná fotografie, 1929, 20,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Plechovky 1

    Položka č.: 829

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:19

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Plechovky 2

    Položka č.: 830

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:20

    litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 36/70

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Plechovky 3

    Položka č.: 831

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:21

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Podobizna

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:22

    mezzotinta, 1913, 17,4 x 12,7 cm, PD monogr. R, papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Václav Radimský

    (1867-1946)

    U vody

    Položka č.: 834

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:24

    litografie, 16 x 19,5 cm, monogr. LD VR, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U pomníku

    Položka č.: 835

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:25

    litografie na japanu, kolem 1945, 41 x 31,5 cm, značeno LD na kameni Jan Rambousek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Rameš

    Audi

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:26

    litografie, 2007, 22,5 x 20 cm, sign. LD Jiří R.

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Rameš

    Audi

    Položka č.: 837

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:27

    litografie, 2007, 21 x 20 cm, sign. LD Jiří R.

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Otec a syn

    Položka č.: 838

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:28

    fotografie, 2016, 30 x 30 cm, monogr. na zadní straně 2016, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Místo Ježíškova narození - Betlém

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:29

    litografie, 30 x 38,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Nový svět

    Položka č.: 840

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:30

    litografie, 35,7 x 44 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 29/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 841

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 15:31

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)