• Igor Piačka

    Zverokruh

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    lept, 1997, 22,7 x 23 cm, sign. PD Igor Piačka 97, rám, autorský tisk, žák prof. A. Brunovského, J. Lebiše, K. Ondreičky a I. Rumanského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Eduard Antal

    Kompozícia I.

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Prachatice

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    dřevoryt na japanu, 28,5 x 22,5 cm, sign. LD JKrejsa, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Chalupa

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    dřevoryt, 40,5 x 53,5 cm, sign. PD BJaroněk, LD značeno autorským razítkem, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Slíva

    Joseph Haydn

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Slíva

    Koňská hlava

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pasta Oner

    (1979)

    We Should Get Lost Somewhere

    Položka č.: 267

    serigrafie, 2019, 45 x 65,5 cm, sign. PD Pasta Oner 2019, 32/50, Antikvariát Dlážděná

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Únos

    Položka č.: 266

    litografie, 9,1 x 17,3 cm, sign. PH A. Born, č. 131/170, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Madam Butterfly

    Položka č.: 265

    litografie, 20 x10,8 cm, sign. PH A. Born, č. 131/200, na levém okraji papíru několik šedých teček, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Dinosauři

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 7,6 x 14,5 cm, sign. PD A. Born, a.t., PN mimo tisk papír nepatrně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Venčení (PF 1992 Dr. František Dvořák)

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    litografie, 8 x 12 cm, sign. PD ABorn, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Dvě hlavy

    Položka č.: 262

    kolorovaný lept, 1947, 10,7 x 7,9 cm, sign. PD F. Gross 47, č. 2/15, kol I., mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 261

    litografie, 1972, 24 x 16,8 cm, sign. PD F. Gross, č. 12/57, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

  • Karel Demel

    Charles Baudelaire: Květy zla III. (Anděl)

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    lept, akvatinta, 1996, 32,5 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 96, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Demel

    Zápas

    Položka č.: 277

    lept, mezzotinta, 1981, 39,5 x 37,5 cm, sign. PD Karel Demel 81, pasparta, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Les bonbons

    Položka č.: 278

    akvarel, tuš, ruční papír, 1988, 31 x 41 cm, sign. PD Karel Demel 88, Studoval na pražské konzervatoři, kde později působil jako učitel hudební teorie. Vystudoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze u prof. Sklenáře. Je hojně zastoupen v soukromých, ale i veřejných sbírkách umění, jako je Slo…

  • Karel Demel

    Charles Baudelaire: Květy zla V. (Moře)

    Položka č.: 279

    lept, akvatinta, 1996, 33 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 96, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • František Horký

    (1879-1936)

    Z cyklu Štramberk

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    lept, 13,2 x 16,6 cm, sign. PD F. Horký, Antikvariát Ostrovní, studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vlastislav Hofman

    (1884-1964)

    Čtenář

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    linoryt, 1924, 22 x 14,8 cm, LD značeno v desce VH, příloha Veraikonu r. VII 1924, sešit 3-4, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák A. Liebschera na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců, skupiny Tvrdošíjní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Konůpek?

    Stíny

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    lept, 24,8 x 17,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Konůpek

    Satan v podobě třírohé saně

    Položka č.: 273

    lept, 18,6 x 13,7 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

  • Jan Konůpek

    Dva zbrojnoši

    Položka č.: 272

    lept, 12,1 x 8,9 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

  • Jan Konůpek

    Levitace osamění

    Položka č.: 271

    lept, 29 x 19,5 cm, sign. PD Konůpek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Franz Obermüller

    (1869-1917)

    Mnich

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    olej, plátno, 54,5 x 66,5 cm, sign. PN F. Obermüller, rám, malba zkrakelována, rám poškozen. Autor byl známý rakouský portrétista přelomu 19 a 20 století. Působil v jižním Tyrolsku a poté ve Vídni. Mezi soudobými sběrateli byly velmi populární jeho portréty Židů a rabínů. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jiří Mocek

    Nejistá trasa

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 28.500 CZK (1.140 €)

    olej, plátno, 2015, 35 x 35 cm, sign. PD Mocek 015, rám, studoval scénickou techniku u J. Šáchy na Střední uměleckoprůmyslové škole v letech 1960 - 64. Od poloviny 60. let se začal intenzivně věnovat volné kresbě a malbě. Autor bývá řazen mezi imaginativní malíře, jeho obrazy se přibližují malířské …

    Aktuální cena: 28.500 CZK (1.140 €)

  • Karel Toman

    (1888)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 472

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    olej, překližka, 1945, 37,7 x 63 cm, sign. LD Toman 45, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Martin Balcar

    Tak na to není opravdu co říct

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Martin Balcar

    To můžu klidně podepsat

    Položka č.: 395

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Maják lásky II

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    olej, plátno, 99 x 69 cm, sign. PD Laštovka, rám, vystudoval na pražské UMPRUM u profesora Strnadela. V 60. a 70. letech kromě rozměrných olejových kompozic navrhoval filmové i divadelní plakáty a věnoval se též grafice. Studoval v Itálii ve Fiesole a Florencii. Jeho díla se dnes vyskytují velmi vzá…

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

  • František Říha

    (1910-1985)

    Usedlost v podvečer

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    olej, sololit, 1984, 39,5 x 120 cm, sign. PD František Říha 84

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)