• Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    K.J. Erben: Poklad

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis na patitulu a il. L. Jiřincová, vyd. Naše vojsko, Praha, 1958, sest. J. Kolář, pův. clpl. vazba s ob., 703s., ob. při okr. potrhána, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a S…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Hilský

    (1943)

    Hamlet, dánský princ / Hamlet, the Prince of Denmark

    Položka č.: 382

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s věnováním divad. režisérovi a básníkovi M. Horanskému na tit. listě M. Hilský, vyd. Torst, Praha, 2001, pův. clpl. vazba, 546s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Hansa

    (1890-1967)

    Z potulek orientem a haremy ve světle pravdy

    Položka č.: 381

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s věnov. na vlastní fotogorafii za titulem K. Hansa, vyd. autor nákladem vlastním, Č. Budějovice, 1926, pův. brož, 290s., nový, vyspravený hřbet, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1886-1961)

    Moje starohradecké vzpomínky

    Položka č.: 380

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s věnováním J. Hodkovi Fr. Tichý, vyd. autor jako soukromý tisk, Hradec Králové, 1932, pův. brož s ob., 34s., drobně poškozené okraje, lehce ohmataná obálka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Reichel

    (1895-1970)

    Vězeň píše deník

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s věnováním a dodatkem Je to úžasná věc, když člověk může věřit v Boží vedení... na patitulu K. Reichel, vyd. Jednota bratrská, Turnov, 1948, clpl. převazba, 215s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Nepil

    (1929-1995)

    Malý atlas mého srdce

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s věnov. milému bratrovi Jaroslavu Foglarovi na patitulu Fr. Nepil, vyd. Olympia, Praha, 1991, pův. clpl. vazba s ob., 177s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Neuskutečněný výtvarný přepis Květů zla

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    Bibliofilie, sign. dřevoryt s portrétem J. Čapka ve frontispisu M. Florian, vyd. jako soukromý tisk, 1965, ed. Kladenský lis, tisk J. Cipra, 99 výtisků, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Otto František Babler

    (1901-1984)

    Rok v kruhu

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s věnov. manželům Glivickým v tiráži O.F. Babler, vyd. autor, Olomouc, 1970, il. K. Svolinský, volné listy v ob., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kratochvíl

    (1947)

    Moscow Nights

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s dedikací na předsádce A. Kratochvíl, vyd. Galerie Pecka, Praha, 2010, clpl. vazba s ob., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wladyslaw Broniewski

    (1897-1962)

    Pařížská komuna

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s dedikací na tit. listě W. Broniewski, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1951, pův. brož v ob., 38s., jeden arch uvolněný, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Moji přátelé

    Položka č.: 373

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podp. s dedikací na patitulu J. Deml, vyd. autor, Tasov, 1935, pův. brož, 57s., na tit. listě vlastnický podpis, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Svatopluk Machar

    (1864-1942)

    Českým životem

    Položka č.: 372

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podp. autora na patitulu, vyd. Vesmír, Praha, 1940, ex. 18/20 na ručním papíře, upr. M. Kaláb, clpl vazba, pův. ob. veváz., 208s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Flos

    (1864-1961)

    Lovci orchidejí I.-III. díl

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    3x kniha, podpis autora na tit. listu každého svazku, obs. Lovci orchidejí, V pralesích Ecuadoru a Pod sluncem rovníkovým, vyd. Komenium, Praha, 1947 a 1948, il. R. Komínek, 3x pův. plpl. vazba, 174+192+221s., krásný, sběratelský stav všech tří svazků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Karel Kapoun

    (1902-1963)

    Socho, smím?

    Položka č.: 370

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podp. s věnov. v tiráži K. Kapoun, vyd. Novela, Brno, 1946, pův. brož, 41s., uvolněné archy, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Krásnohorská

    (1847-1926)

    Milostivý den

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s věnov. A. Klášterskému E. Krásnohorská na tit. listě, vyd. Zora Praha, 1922, loutková hra, brož, 56s., úbytek v pravém horním růžku obálky, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Nohejl

    (1896-1974)

    Souhlas

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s věnov. Janu Vrbovi M. Nohejl na patitulu, vyd. Družstevní práce, Praha, 1926, clpl. převazba, 212s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Klostermann

    (1848-1923)

    Odyssea soudního sluhy

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s dedikací za tit. listem K. Klostermann, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., plkž. převazba, 320s., desky odřené, místy flíčky na listech, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Listopad

    (1921-2017)

    Die erde ist kohle und zitronen

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s věnov. básníku J. Hrubému Fr. Listopad na patitulu, vyd. Hochroth Verlag, Berlin, 2014, ex. 34, pův. brož, 39s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Tůma

    (1915-1983)

    In Memoriam Richarda Weinera

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    2x dvojlist, podpis s věnov. na tit. listě a podpis pod básní M. Tůma, vyd. v Písku, 1937, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Lubor Tokoš

    (1923-2003)

    Lubor Tokoš

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s dedikací na patitulu, bez nakl. údajů, Zlín, 1997, clpl. vazba s ob., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Sova

    (1864-1928)

    Kasta živořící a jiné prosy

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis na patitulu A. Sova, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1927, ex. 43/2500, upr. V.H. Brunner, clpl. převazba, 205s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmil Krecar

    (1884-1959)

    Hledání včerejšího dne

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s věnov. J. Hodkovi J. Krecar na patitulu, vyd. Zdeněk Jeřábek, Praha, 1936, polopergamen. převazba, zlacená horní ořízka, 71s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Dyk

    (1877-1931)

    Zlý vítr

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis s věnov. na patitulu V. Dyk, vyd. Arthur Novák, Praha, 1922, upr. H. Dostálová, pův. brož, 46s., mírně poškozené přesahy obálky, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Fr. Dvořák: Jan Zrzavý

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis v titulu Jan Zrzavý, úprava M. Hegar, vydal NČSVU, Praha 1965, clpl. s ob., ochr. poudro, 126s., velmi dobrý stav, ob. při krajích drobně opotřebená a desky mírně prohnuté , Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fráňa Šrámek

    (1877-1952)

    Sedmibolestní

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, 19,5 x 15 cm, dedikace autora na titulním listě, vydala Moderní bibliotéka (František Adámek), Praha 1904/1905, 93 s., clpl. vazba, zažloutlé listy, lehce odřený hřbet a rohy, jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Insinuace – Josef Istler 30 monotypů 1965; katalog k výstavě v Galerii na Karlově náměstí, Praha 1965/1966

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    2x katalog, 25,5 x 19; 21,5 x 15 cm, Insinuace: text: Vratislav Effenberger, brož., zašpiněná, zažloutlý a pokrčená obálka; podpis J. Istler na obálce, katalog k výstavě v Galerii Paideia ve Školské ulici v Praze, graf. úprava Clara Istlerová, náklad 500, brož., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Der Vogelfänger - Ausgewählte Graphik

    Položka č.: 357

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    katalog, tužkou signovaná reprodukce Marc Chagall, katalog v deskách (imitace knihy) s 7 barevnými reprodukcemi (1 sign.), úvodní text a koncept výstavy Claude Esteban, vydal Haus der Kunst, München 1978, brož v laminát. deskách, 124s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Hommage a Van Gogh

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    katalog, podpis JK na titulu, vyobrazení koláží, text a biografie J. Koláře, Stichting van Gogh, 1990, brož., 24s., lehce zašpiněná obálka, stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    R. - J. Moulin Aragon: Jiří Kolář

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, podpis JK na titulu, ilustrace, vyobrazení objektů, koláží, typografických básní, rozhovory a biografie J. Koláře, edice Bibli Opus, vydal Georges Fall, Paříž 1973, brož., 61s., zašpiněná a lehce poškozená vazba , Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupi…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyen

    (1902-1980)

    André Breton: Spojité nádoby

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, 20 x 13,5 cm, podpis a věnování A. Bretona, obálka Toyen, překlad V. Nezval a J. Honzl, SVU Mánes, Praha 1934, 181 s., brož., obálka při okrajích lehce poškozená, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook