• Jan Janča

    (1907-1992)

    Brno

    Položka č.: 217753

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:06

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 250703

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:07

    litografie, 1970, 32,5 x 20,5 cm, sig. PD Jan Mácha, pasparta, 1/32, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Hudebníci

    Položka č.: 244796

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:08

    akvarel,tužka, papír, 13,8 x 26 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Vzkříšení

    Položka č.: 250720

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:09

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    U lesa

    Položka č.: 250701

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:11

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Smrky

    Položka č.: 139144

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:12

    tempera, tuš, papír, 13 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Novák

    Portrét II.

    Položka č.: 217938

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:13

    lept, 1965, 20,5 x 14,4 cm, sign. DU V. Novák, Antikvariát Dlážděná, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Máchovo jezero

    Položka č.: 250702

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:14

    litografie, 1957, 32,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 57, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Stromořadí

    Položka č.: 137201

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:15

    lept, 1952, 10,5 x 15 cm, sign. PD K. Oberthor 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Kyklop

    Položka č.: 137199

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:16

    litografie, 1972, 16,1 x 7,6 cm, sign. DU K. Obethor 72, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Anděl

    Položka č.: 235625

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:17

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Svatý Antonín Paduánský

    Položka č.: 235624

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Učitel národů

    Položka č.: 250678

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:19

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Položka č.: 250649

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:20

    tempera, tuš, papír, 10,3 x 7,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Položka č.: 250648

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:21

    tempera, tuš, papír, 3,4 x 5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Položka č.: 250647

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:22

    tempera, tuš, papír, 7,7 x 10,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Položka č.: 250646

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:23

    tempera, tuš, papír, 10 x 7,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Položka č.: 250645

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:24

    tempera, tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Dům

    Položka č.: 250709

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:25

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Salamánek

    (1908)

    Zimní krajina s řekou

    Položka č.: 207156

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:26

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Orání

    Položka č.: 250699

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Truhlář a světýlka

    Položka č.: 239723

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:28

    tempera, papír, 15 x 21 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 100, na zadní straně popsáno, levý horní roh ohlý, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Švec Daniel a švadlenka Daniela

    Položka č.: 239722

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:29

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Jeník Tomuvěř

    Položka č.: 239721

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Dobrý vodník Vokáč

    Položka č.: 239720

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:31

    akvarel, běloba, papír, 18,6 x 22,6 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 71, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné š…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Ilustrace ke knize

    Položka č.: 250661

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:32

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Městečko

    Položka č.: 244336

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:33

    suchá jehla, ruční papír, 12,5 x 9 cm, sign. PD E. Tomanová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Mirka Věrčáková

    Před svatbou / Po svatbě

    Položka č.: 218218

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:34

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 15 x 23,1 cm, sign. PD Mirka 2001, 36/50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mirka Věrčáková

    Láska není perníček

    Položka č.: 217783

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:35

    kombinovaná technika, koláž, papír, 2009, 29,7 x 21 cm, sign. DU Mirka 2009, použito sběratelských nálepek na perník z doby okolo r. 1930

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mirka Věrčáková

    Lidé jsou jako číslice - významu nabudou umístěním

    Položka č.: 217781

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:36

    kombinovaná technika, papír, 2009, 29,7 x 21 cm, sign. DU Mirka 2009, citát z Bonaparta

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)