• Luboš Vetengl

    (1988)

    Poselství chrámu

    Položka č.: 19713

    Vyvolávací cena: 113.000 CZK (4.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 150 x 100 cm, sign. PD Vetengl 2015, Luboš Vetengl je kreslíř, malíř a grafik, který se zabývá především tématem smrti a pohřbívání. Absence barevnosti neboli programové používání monochromní škály barev je pro něj typické. Nezajímá ho barevnost, nýbrž světelnost obrazu. Pokud ba…

    Aktuální cena: 113.000 CZK (4.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Vetřelci

    Položka č.: 19714

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 100 x 100 cm, vzadu monogr. X. H., žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Ležící akt

    Položka č.: 19691

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1911, 16,3 x 37,5 cm, sign. PD Emil Orlik 1911, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Šest vykuků

    Položka č.: 19694

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    koláž, kombinovaná technika, 2016, 40 x 30 cm, sign. DU Klimeš 2016, pasparta, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jüngling

    (1946)

    Taxis

    Položka č.: 19717

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 75 x 55 cm, sign. LD Jan Jüngling 2014, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Trabura

    (1960)

    Kostel

    Položka č.: 19726

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19723

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 1999, 80 x 110 cm, sign. PD J. Stretti 99, rám, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 60 x 60 cm, vzadu monogr. X. H, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka

    Položka č.: 19724

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 75 x 53 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2013, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, olej, plátno, 2011, 121 x 101 cm, sign. PD J. Spěváček 2011, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Z cyklu Domeček pro panenky I

    Položka č.: 19710

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie barevná, 35,7 x 45,7 cm, PD monogr. IM, rám, č. 1/10

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Besta

    (1958)

    Po andělsku

    Položka č.: 19693

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 17, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris M. Málkové

    Položka č.: 244548

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:00

    linoryt, 8,2 x 7,3 cm, LD a PD značeno v desce EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dar Museu

    Položka č.: 244549

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:01

    bibliofilie, 1926, báseň a 2 linoryty EA Hruška, brož, pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dar Museu

    Položka č.: 244550

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:02

    bibliofilie, 1926, báseň a 2 linoryty EA Hruška, brož, pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Karel Zink mluví

    Položka č.: 244551

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:03

    bibliofilie, napsal a linorytem vyzdobil EA Hruška, 1926, 130 výtisků, brož., při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Kompozice

    Položka č.: 244608

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:04

    lept, akvatinta, akvarel, papír, 24 x 18,1 cm, sign. PD Pavel Sukdolák, č. 29/108, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Kompozice

    Položka č.: 245683

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:05

    ofset, soutisk, 50 x 52 cm, sign. LD J. Kolář, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Svatební oznámení

    Položka č.: 245684

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:06

    barevný ofset a reliéfový tisk, 40 x 32 cm, sign. uprostřed J. Kolář, č. 68/100, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Akt na lvici

    Položka č.: 249311

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:07

    tuš, tužka, papír, 6,4 x 6,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Žena s hadem

    Položka č.: 249313

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:08

    tuš, tužka, papír, 8,2 x 6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Akt

    Položka č.: 249315

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:09

    tuš, tužka, papír, 8,3 x 6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Akt s mísou

    Položka č.: 249325

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:10

    tuš, tužka, papír, 15,1 x 7,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    U okna

    Položka č.: 249329

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:11

    tuš, tužka, papír, 18,8 x 12,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Dva akty

    Položka č.: 249330

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:12

    tužka, papír, 11,9 x 9,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie aktů

    Položka č.: 249335

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:13

    tužka, papír, 18,5 x 23,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie aktů

    Položka č.: 249336

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:14

    tužka, papír, 18,5 x 23,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Akt v šátku

    Položka č.: 249338

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:15

    2x tuš, tužka, papír, 10,5 x 7; 9,7 x 6,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    3x Exlibris

    Položka č.: 249340

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:16

    3x tuš, tužka, papír, 6,8 x 3,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    2x Exlibris

    Položka č.: 249341

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:17

    tuš, tužka, papír, 13,5 x 5,5; 10,5 x 8,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook