• Carl Würbs

    (1807-1876)

    Morový sloup v Teplicích

    Položka č.: 252342

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:22

    mědirytina, 8 x 10,5 cm, značeno PD Stahlst. v. Joh. Poppel; LD Gez. v. C. Würbs, papír zažloutlý, na horním okraji papír lehce přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Th. Ender

    Mnichovo Hradiště

    Položka č.: 252343

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:23

    mědirytina, 9,5 x 15 cm, značeno PD Gest. v. Th. Jeavons.; LD Gez. v. Th. Ender, lehce zašlý papír, na horním okraji papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Köhler

    Zámek v Děčíně

    Položka č.: 252344

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:24

    mědirytina, 10 x 15 cm, značeno PD Stahlst. v. L. Oeder; LD Gez. v. C. Köhler, lehce zašlý papír, na pravé strany jsou rohy lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Nezmámý autor

    Olomouc

    Položka č.: 252345

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:25

    mědirytina, 9,6 x 15 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunstanst. d. Bibliogr Inst. in Hildbh., nepatrně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Peter Fehr

    (1681-1740)

    Frankfurt

    Položka č.: 252346

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:26

    mědirytina, 30 x 37 cm, značeno PD P. Fehr fecit, při okrajích na několika místech natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Windsorský zámek

    Položka č.: 252347

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:27

    litografie, 1858, 28,5 x 44,5 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s hněndými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Eton College

    Položka č.: 252348

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:28

    litografie, 1858, 27,5 x 40,5 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, u horního okraje větší nahnědlý flek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Ruiny ve Virginia Water

    Položka č.: 252349

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:29

    litografie, 1858, 27,5 x 40 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, LD v rohu pozůstatek skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Nový most ve Windsoru

    Položka č.: 252350

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:30

    litografie, 1858, 30 x 41 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tiks skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    The North Terrace / Severní terasa

    Položka č.: 252351

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:31

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pohled od bývalé Koňské brány na Václavské náměstí a k Hradčanům

    Položka č.: 252352

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:32

    pastel, dřevoryt, papír, 16,2 x 25 cm, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, PD mimo tisk několik tmavších skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chrám sv. Mikuláše na Malé straně

    Položka č.: 252353

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:33

    pastel, dřevoryt, papír, 23,5 x 18,5 cm, papírová pasparta, zadní strana potištěna textem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hradčany, pohled se strany východní

    Položka č.: 252354

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:34

    pastel, dřevoryt, papír, 23,2 x 32,8 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Stibral

    (1852-1939)

    Belvedere královny Anny v Praze

    Položka č.: 252355

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:35

    pastel, dřevoryt, papír, 24,5 x 17,2 cm, papírová pasparta, DU značeno kreslil J. StIbral, ryl J. Patočka, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Novoměstská vodárna u Šitkovských mlýnů

    Položka č.: 252356

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:36

    pastel, dřevoryt, papír, 18,2 x 23 cm, papírová pasparta, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F.B. Kořenský

    Pražské Benátky

    Položka č.: 252357

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:37

    pastel, dřevoryt, papír, 26 x 14,3 cm, PD značeno v tisku Kořenský, papírová pasparta, ilustrace časopisu Zlatá Praha, DU značeno: Původní rytina dle akvarelu F. B. Kořenského, ukázka z umělecké výstavy v Pražském Rudolfinu, papír mírně zažloutlý, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Malou stranu a mostní věže Malostranské4

    Položka č.: 252358

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:38

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 24,7 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad Škvárovník u Teplic

    Položka č.: 252359

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:39

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Teplice

    Položka č.: 252360

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:40

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,8 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad Šternberk v Čechách

    Položka č.: 252361

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:41

    ocelorytina, okolo 1850, 11,3 x 15,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Znojmo

    Položka č.: 252362

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:42

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 15,7 cm, značeno PD Stahlst v F. Höfer, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Roudnice nad Labem

    Položka č.: 252363

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:43

    ocelorytina, okolo 1850, 11,7 x 15,8 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel Sv. Martina v Olomouci

    Položka č.: 252364

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:44

    ocelorytina, okolo 1850, 11 x 14 cm, značeno PD Stahlst v Joh. polppel, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kostel Sv. Jakuba v Kutné hoře

    Položka č.: 252365

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:45

    ocelorytina, okolo 1850, 15 x 10 cm, značeno PD Stahlst v Joh. polppel, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Plébeinner Bohéme

    Položka č.: 252366

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:46

    kolorovaná ocelorytina, okolo 1850, 16,5 x 10 cm, papírová pasparta, na zadní straně papíru tištěný text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • R. Roberts

    Hřensko

    Položka č.: 252367

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:47

    ocelorytina, okolo 1850, 9 x 15 cm, značeno PD Gest v A.V. Hayne, LD Gez.v. C R. Roberts, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda s prameny v Karlových Varech

    Položka č.: 252368

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:48

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 16 cm, značeno DU Nach Natur gez. und gestochen von J. Poppel Nby, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • G. B. Metzeroth

    Karlovy Vary

    Položka č.: 252369

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:49

    ocelorytina, okolo 1850, 11 x 17 cm, značeno PD G a B Metzeroth sc., papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 252370

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

    (1807-1882)

    Kolonáda v Karlových Varech

    Položka č.: 252371

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:51

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 15,2 cm, značeno PD Gestochen bay J. Poppel, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)