Portrét dívky v modrém, Portrét muže

    Položka č.: 248968

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 19:06

    2 x miniatura (pigment na porcelánu a akvarel, papír), 6,5 x 4,8 a 7 x 4,8 cm, rám, na rámech oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Dámy s vějíři

    Položka č.: 253797

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 21:26

    kolorovaná mědirytina, 16 x 10,7 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, nepatrně zažloutlý papír, na pravém okraji stopy po vytržení (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dámské kloboučky

    Položka č.: 253798

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 21:28

    kolorovaná mědirytina, 16,7 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes allemand et francois, LD1825, nepatrně zažloutlý papír, na pravém okraji stopy po vytržení (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dáma v růžové a v modré

    Položka č.: 253799

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 21:30

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, nepatrně zažloutlý papír, na levém okraji stopy po vytržení (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dvé dámy v parku

    Položka č.: 253800

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 21:32

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,5 cm, značeno LD 10 Aout 1841, PD 1757; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, na pravém okraji po délce 2 cm papír poškozen (nezasahuje do tisku), antiqari.at R…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dáma sedící na sofa

    Položka č.: 253801

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 21:34

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,5 cm, značeno LD 25 Juin 1841, PD 1745; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, u spodního kraje papíru šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dámy v šatech s květmi a mašlemi

    Položka č.: 253802

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 21:36

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,5 cm, značeno LD 15 Mars 1841, PD 1719; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, pravo dole a u horního okraje nažloutlá skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dámy

    Položka č.: 253803

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 21:38

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,5 cm, značeno LD 15 Avril 1841, PD 1727; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na horním a pravém okraji papír lehce zahnědlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kočár

    Položka č.: 253804

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 21:40

    rytina, 13 x 21 cm, značeno LD II; DU Wiener Moden; PD Wiener Zeitschr. N. n5, 10. Juny 1843, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dámy v dobových odévech

    Položka č.: 253805

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 21:42

    kolorovaná médirytina, 10 x 12,5 cm, DU Aus dem XVII. Jahrhundert Du XVII. Sieele; Aus dem XIX. Jahrhundert. Du XIX. Sieele, nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Perská hra

    Položka č.: 254462

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 21:54

    tempera, 12 x 8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Palác v Bruselu

    Položka č.: 186479

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 03. 2021 14:15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 200758

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 15. 03. 2021 14:23

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Továrna

    Položka č.: 200762

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 15. 03. 2021 14:24

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Položka č.: 200763

    Plánované ukončení: 15. 03. 2021 14:25

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Položka č.: 220211

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 03. 2021 14:57

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Akt ženy

    Položka č.: 250400

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 14:52

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zátiší s makrelami

    Položka č.: 251449

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:26

    olej, papír, 30 x 42 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Japonská kreslená dívka

    Položka č.: 251459

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:33

    tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Postava

    Položka č.: 251460

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:34

    serigrafie, 83 x 55 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 254563

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 14:07

    olej, překližka, 13 x 16,5 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Páter Kajetán Rischling

    Položka č.: 254565

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 14:09

    olej, plátno, 64 x 47 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Dívky

    Položka č.: 254568

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 14:12

    olej, plátno, sololit, 24,5 x 16,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Střekov

    Položka č.: 254571

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 14:15

    olej, karton, 26 x 37 cm, rám, malba místy lehce poškozená, Antikvariát Ostrovní

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 208873

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:24

    dřevoryt, 1937, 20 x 26,3 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

    Lev fotí

    Položka č.: 213803

    Vyvolávací cena: 270 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:40

    tempera, papír, 27,5 x 23,5 cm, sign. PD , rám, zažloutlý papír, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 270 CZK (11 €)

    Ex libris Jan Rhebergen

    Položka č.: 217223

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:54

    dřevoryt, 9,5 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris J. Rhebergen

    Položka č.: 217224

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:56

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)