Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Horské panorama

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:58

    olej, lepenka, 49 x 65 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cesta březovým hájem

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:59

    olej, plátno, 50,5 x 76 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 16:00

    olej, deska, 26 x 36 cm, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Náměstí s kostelem

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 16:09

    olej, překližka, kolem roku 1880, 34 x 27,5 cm, rám, vyčištěno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lovecké zátiší I.

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 16:11

    olej, plátno, 18. století, 58 x 83 cm, rám, malba mírně krakelovaná, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lovecké zátiší II.

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 16:12

    olej, plátno, 18. století, 58 x 83 cm, rám, malba mírně krakelovaná, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vera Icon (Ježíš)

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 18:38

    intarzie, 20 x 12,5 / 42 x 35 cm, rám, dole v rozích iniciály HK, na desce na čtyřech místech popraskané dřevo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kompozice

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 18:49

    monotyp, 1994, 31 x 45,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Muzikanti

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:49

    běloba, tuš, papír, 16 x 21,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad Křivoklát

    Položka č.: 232414

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 16:08

    olej, plátno, 50 x 68 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Muž s děckem

    Položka č.: 258406

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 16:37

    olej, plátno, začátek 19. století, 42,5 x 34,5 cm, rám, restaurováno, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Múzy

    Položka č.: 259887

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 17:00

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Aktuální cena: 601 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 264733

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2022 18:38

    olej, pátno, 41,5 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koupající se Číňanky

    Položka č.: 137165

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2022 18:36

    tisk, 27,6 x 20,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Moře v bouři

    Položka č.: 264947

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:48

    olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Návrh na obálku knihy: Emil Zola, Kommunard

    Položka č.: 266397

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:34

    tužka, tuš, papír, 26 x 16,7 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 18:02

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domy u řeky

    Položka č.: 228259

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 18:14

    dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Váza s kruhy

    Položka č.: 238966

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 18:22

    hlína, v. 61,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na město

    Položka č.: 242803

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 18:44

    dřevoryt, 20,5 x 10,5 cm, sign.PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mlýn

    Položka č.: 242963

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 18:46

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Loď v zátoce

    Položka č.: 242968

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 18:48

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Samota

    Položka č.: 253844

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 19:40

    olej, karton, 14,5 x 16 cm, rám, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 262631

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 20:54

    litografie, 13,2 x 9,3 cm, PD značeno na kameni, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Olomouc

    Položka č.: 265774

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 21:42

    ocelorytina, 9,8 x 15,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U Ohře

    Položka č.: 265777

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 21:46

    kolorovaná mědirytina, 10,6 x 14,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Russ. Monument bei Teplic

    Položka č.: 265779

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 21:50

    kolorovaná mědirytina, 8,4 x 6,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Palác v Bruselu

    Položka č.: 186479

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:03

    suchá jehla, 27,5 x 19,5 cm, sign. PD nezřetelně, rám, č. 35/300, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Humphrey Bogart ve filmu Bosonohá komtesa

    Položka č.: 257891

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:08

    plakát, 48,5 x 38 cm, fotoska z hollywoodského filmu The Barefoot Contessa, z roku 1954, Filmhistorische Sammlung Peter W. Engelmeier, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook