Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Srnka

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:16

    dřrevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD ČKA21, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Rotterdam

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika, papír, 44,5 x 70 cm, sign. LD nečitelně, návrh dekorací pro nezjištěný film natáčený ve filmových ateliérech Barrandov, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Koně

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    bronz, 2001, 9 x 22 x 8 cm, značeno v bronzu, dřevěný podstavec, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 15:28

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vlající žena

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 15:32

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klečící

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 15:36

    tužka, papír, 1989, 27 x 23 cm, sign. PD 89, papír napravo nahoře ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Nahá dívka

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:00

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:22

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 1212

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 13:38

    dřevoryt, 23,8 x 31,5 cm, značeno PD a LD pečetí, papír při okraji nepatrně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Květiny a zátiší

    Položka č.: 1232

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 13:58

    12 x akvarel, tužka, papír, 1954, 29,5 x 20,8 cm, skicák, kroužkový blok, mírně poškozené, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jeden kus života

    Položka č.: 846

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 15:00

    40x kresba (převážně tuš, běloba, papír), 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lední revue v Českých Budějovicích

    Položka č.: 844

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 15:00

    6x akvarel, tuš, papír, 32,5 x 22,5 cm, sign. na přední straně, památeční album, zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 250383

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:07

    olej, plátno, 48 x 63 cm, sign. PD, rám, restaurováno

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V parku

    Položka č.: 250384

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:08

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lokomotiva

    Položka č.: 250385

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:09

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podzim

    Položka č.: 250386

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:10

    pastel, papír, 1944, 38,5 x 50,5 cm, sign. LD Pilner? 44, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chlapec v čapce

    Položka č.: 250387

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:11

    akvarel, tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podzim

    Položka č.: 250388

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:12

    akvarel, tuš, papír, 19,6 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně razítko sbírky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Váza

    Položka č.: 250389

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:13

    kamenina, v. 14,2 cm, značeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Koupání II.

    Položka č.: 236843

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:24

    lept, 16 x 24 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Koupání

    Položka č.: 236842

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:25

    lept, 16 x 24 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Obrana

    Položka č.: 223382

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:26

    litografie, 7,7 x 9,3 cm, sign. PD nečitelně, 14/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Loďky

    Položka č.: 235854

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:27

    tužka, akvarel, papír, 11,6 x 16 cm, sign. LD nečitelně, na jednom místě proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Horská krajina

    Položka č.: 251007

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:45

    linoryt, 1969, 22 x 40 cm, sign. PD nečitelně, 10/180, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Západ slunce v zasněžené krajině

    Položka č.: 251006

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:46

    tempera, běloba, papír, 45 x 62,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Představy

    Položka č.: 245453

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:47

    litografie, 1998, 48,7 x 32,5 cm, sign. PD Ji...?

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:00

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:18

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Loď Franklin

    Položka č.: 237232

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:50

    akvarel, papír, 63 x 49 cm, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pražská ulice

    Položka č.: 239075

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:06

    pastel, papír, 1971, 32 x 56,5 cm, monogr. PD , rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook