Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Povoz s koněm

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:53

    akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hasenburk

    Položka č.: 257176

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 18:29

    pastel, uhel, papír, 31,3 x 41,7 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rourovny NHKG

    Položka č.: 257172

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 18:30

    serigrafie, 1974, 27,5 x 31,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vystoupení z rámu

    Položka č.: 226864

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 18:31

    koláž, tuš, papír, 32,4 x 24,4 cm, sign. DU nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lovecký zámeček

    Položka č.: 257155

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2021 18:07

    dřevoryt, 12 x 14,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Housata / Jezdec

    Položka č.: 134456

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2021 18:08

    2x tuš, papír, 1934, 30 x 22 , 14,1 x 10,6 cm, 1x monogramováno PD R., ilustrace k časopisu Našim dětem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Wien I

    Položka č.: 228826

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 20:30

    litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 20:40

    tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 20:50

    litografie, 1980, 48 x 32,3 cm, sign. PD, rám, č. 71/75, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Brána do Krumlovského zámku

    Položka č.: 232735

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 20:52

    litografie, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ptáčci

    Položka č.: 232753

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 20:56

    tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 21:28

    kolorovaná litografie, 22,5 x 37 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Na loďce před Národním divadlem

    Položka č.: 243376

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 21:30

    litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Muž ze Slovácka

    Položka č.: 244086

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 21:38

    olej, dřevo, 38 x 17,5 cm, sign. PN, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:28

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 245904

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:34

    lept, 11,8 x 7,8 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Z Nového světa

    Položka č.: 246291

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:36

    lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ilustrátor

    Položka č.: 240787

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:52

    tuš, akvarel, tužka, papír, 18 x 19,5 cm, zažloutlý papír, na papíru nepatrné skvrnky; LH papír přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kluk a dívka

    Položka č.: 241009

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:04

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papírr, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Žena z červeným šátkem

    Položka č.: 241010

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:06

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. PD 42; sign. LD, lehce zažloutlý papír, papír u spodního okraje lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V pohádkovým lese

    Položka č.: 242470

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:28

    barevný dřevoryt, 1982, 6,6 x 7,5 cm, sign. DU 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pes

    Položka č.: 242974

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 21:04

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portét Janinky Lavanteové

    Položka č.: 248957

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 21:48

    olej, karton, 63,5 x 50,5 cm, sign. PD 1943, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podmořský svět (Exl Schelling)

    Položka č.: 249282

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 22:02

    dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mrázik

    Položka č.: 250932

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:06

    litografie, 12 x 17,8 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svačina

    Položka č.: 250990

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:22

    olej, sololit, 23 x 28,1 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Cesta a vysoký smrk

    Položka č.: 250992

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:24

    tempera, karton, 18 x 21 cm, sign. PD, rám, malba na dvou místech poškrábaná, u dolního okraje karton nařezán, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věže (PF 1996)

    Položka č.: 254040

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 20:08

    barevný dřevoryt, 1995, 9,6 x 8,7 cm, sign. PD, č. 52/80, text v grafice: PF´96 Vladimír Teuschel; pod grafikou tištěný text : Nová adresa V. Benedikta 19/10 Prievidza 971 01, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V parku

    Položka č.: 255003

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 20:42

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Batizovské pleso

    Položka č.: 255418

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:24

    akvarel, tuš, papír, 1986, 16,5 x 24 cm, monogr. PD 86, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook