Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:34

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Myslivecká tématika

    Položka č.: 248956

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 22:46

    2 x olej, plátno, 42 x 27 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portét Janinky Lavanteové

    Položka č.: 248957

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 22:48

    olej, karton, 63,5 x 50,5 cm, sign. PD 1943, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portét Janinky Lavanteové

    Položka č.: 248959

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 22:50

    olej, karton, 58 x 41,5 cm, sign. PD 1943, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letadlo (PF 1972)

    Položka č.: 242971

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:06

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pes

    Položka č.: 242974

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:10

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Domy

    Položka č.: 242984

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:18

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 242992

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:30

    tempera, tisk, papír, 28 x 20 cm, sign. PD , rám , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 242994

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:32

    olej, sololit, 55,5 x 74,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na Kampě

    Položka č.: 243006

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:42

    olej, karton, 50,5 x 60,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Strom ve větru

    Položka č.: 243007

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:44

    olej, karton, 48,5 x 33,5 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Náměstí

    Položka č.: 243012

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:52

    litografie, 27,5 x 35 cm, sign. PD, rám, č. 156/200, na rámu odérky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům u silnice

    Položka č.: 244131

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:26

    olej, plátno, 1956, 41 x 55 cm, LD monogr M. 56, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Břízy u řeky

    Položka č.: 245582

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:32

    kvaš, papír, 1940, 26 x 38 cm, sign. LD , rám, mírně zvlněný papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pozdrav z Holandska

    Položka č.: 245586

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:36

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:38

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Archa

    Položka č.: 245588

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:40

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lipsko

    Položka č.: 245589

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:42

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelní věž

    Položka č.: 245590

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:44

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 245592

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:48

    kvaš, papír, 26,5 x 17,5 cm, sign.. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:56

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pokání (PF 1992)

    Položka č.: 245606

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:02

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Stromy u cesty

    Položka č.: 245875

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:08

    tempera, papír, 1957, 40,5 x 51,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pardubický zámek

    Položka č.: 245890

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:12

    lavírovaná tuš, papír, 1941, 23 x 29 cm, PD monogr. VČ, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Achilles

    Položka č.: 245891

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:14

    lept, 1983, 14 x 9,3 cm, sign. PD , pasparta, č. 11/28, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 245904

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:18

    lept, 11,8 x 7,8 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlatá ulička

    Položka č.: 245905

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:20

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na hrad

    Položka č.: 250961

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:50

    litografie, 13,6 x 15,8 cm, sign. PD, č. 146/200, papír mírně zažloutlý, v rozích papír odřen od lepící pásky (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Cesta a vysoký smrk

    Položka č.: 250992

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:52

    tempera, karton, 18 x 21 cm, sign. PD, rám, malba na dvou místech poškrábaná, u dolního okraje karton nařezán, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Roubenky

    Položka č.: 249546

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:38

    olej, karton, 23 x 32,5 cm, sign. PD, rám, na rámu odérky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook