Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 237867

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:28

    olej, sololit, 28 x 38 cm, sign. PD, okraje desky odřeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kluk a dívka u vody

    Položka č.: 240788

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:22

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kluk u vody

    Položka č.: 241008

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:34

    tempera, papír, 30 x 21,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, papír na levém a spodním okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bodlák

    Položka č.: 243395

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:26

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Slunečnice

    Položka č.: 243397

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:28

    litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelní věže

    Položka č.: 243748

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:36

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 244515

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:48

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 244519

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:50

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Modrá kompozice

    Položka č.: 245298

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 21:04

    olej, dřevotříska, 2004, 69 x 48,7 cm, sign. PD, rám, malba na několika místech mírně odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 245364

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 21:08

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pozdrav z Holandska

    Položka č.: 245586

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 21:20

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pyramidy (PF 1977)

    Položka č.: 254054

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 22:02

    litografie, akvarel, 1976, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Listy

    Položka č.: 254070

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 22:10

    litografie, 1991, 18 x 28 cm, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Robert Patrick, Kennedys children

    Položka č.: 254271

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 22:16

    tisk, plakát, 84 x 57,5 cm, Teatr wsporczesny Wroclaw, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Archa

    Položka č.: 245588

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:02

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lipsko

    Položka č.: 245589

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:04

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelní věž

    Položka č.: 245590

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:06

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    Položka č.: 246305

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:26

    akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zimní krajina

    Položka č.: 248691

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 19:42

    olej, plátno, 66,3 x 87 cm, sign. LD Ma, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portét Janinky Lavanteové

    Položka č.: 248959

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 19:46

    olej, karton, 58 x 41,5 cm, sign. PD 1943, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelní věž

    Položka č.: 249252

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 20:20

    pastel, papír, 27,5 x 22 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Horská vesnice

    Položka č.: 249275

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 20:40

    dřevoryt, 12 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hříb

    Položka č.: 249296

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 20:50

    uhel, papír, 1973, 19 x 14 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Loď Franklin

    Položka č.: 255246

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 21:38

    akvarel, papír, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zámek Pillnitz

    Položka č.: 256268

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2021 14:17

    fotografie, 27,8 x 40,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ženský akt

    Položka č.: 256303

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2021 14:49

    fotografie, 16 x 11,3 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook