Položka č.: 246260

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:23

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Jezero pod horami

    Položka č.: 241071

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:24

    olej, karton, 49 x 65,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Za městem

    Položka č.: 246206

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:11

    suchá jehla, 19 x 24,2 cm, sign. LD nečitelně, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Skřítek hudebník

    Položka č.: 246245

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:12

    uhel, airbrush, papír, 1980, 36,6 x 25,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Skřítek a muchomůrka

    Položka č.: 246242

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:13

    uhel, airbrush, papír, 1980, 36,6 x 25,5 cm, sign. PD nečitelně 80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 246270

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:14

    akvarel, papír, 1944, 40,5 x 29 cm, sign. PD , mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 246256

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:15

    olej, karton, 18 x 14 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na pasece

    Položka č.: 239708

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:17

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Břízy u potoka

    Položka č.: 246207

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:05

    lept, akvarel, 19,5 x 14,6 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Downtown New York City from the Harbor

    Položka č.: 246154

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:06

    tisk, 15,5 x 10,8 cm, značeno PD v tisku nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ves u přehrady

    Položka č.: 246202

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:37

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Růžové květiny

    Položka č.: 246218

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:38

    akvarel, papír, 34,8 x 23,3 cm, monog. PD AK, na zadní straně popsáno autorem: Happy birthday Dašo 24.5. 01, lots of love Toni, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 246129

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:39

    tuš, papír, 1966, 38,2 x 28,1 cm, sign. PD, zažloutlý a mírně pomačkaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 225427

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Věže (Ex Libris Dr. Jan Šnobr)

    Položka č.: 227083

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:48

    dřevoryt, 8,2 x 6,7 cm, vzadu potištěno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Při tanci

    Položka č.: 228465

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:08

    fix, akvarel, papír, 1982, 14,8 x 10,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:48

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Marina Stappen

    Položka č.: 229972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:54

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na Kokořínsku

    Položka č.: 232699

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:02

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 220971

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:46

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pražská hrad z Lávky

    Položka č.: 237148

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:16

    lept, 29,5 x 37,5 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, papír zašpiněn a při levém okraji cca 1 cm natržen - nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Les

    Položka č.: 237151

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:18

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 237152

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:20

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Vlajky

    Položka č.: 237226

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:34

    mědirytina, 25 x 22 cm, značeno PD Feldweg sculpt. LD G. Heck dir., na okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pyramidy (PF 1977)

    Položka č.: 242769

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:54

    litografie, akvarel, 1976, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Svatá rodina (PF 1991 Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 242770

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:56

    dřevoryt, 1990, 10 x 6,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pokání (PF 1992)

    Položka č.: 245606

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)