-
Šelestov
Zimní krajina
Položka č.: 270109Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:46
olej, malířská lepenka, 30 x 42 cm, sign. PD D. Šelest., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Tuček
Lesní cesta
Položka č.: 270110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:49
olej, plátno, 1932, 62 x 30 cm, sign. PD 1932 A. Tuček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Portrét Marcelky
Položka č.: 273704Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:20
tužka, papír, 52 x 40 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Černý
Dívky v kroji
Položka č.: 273776Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:22
olej, plátno, 95 x 62 cm, sign. PD Černý K., rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Le Jayotype
Položka č.: 273822Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:22
litografie, 23 x 22 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 273823Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:24
litografie, 20,5 x 21,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Východ slunce
Položka č.: 274412Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:30
pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V galerii
Položka č.: 275160Vyvolávací cena: 11.200 CZK (467 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:24
olej, plátno, 1980, 105 x 115 cm, sign. PD Straka 80, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 11.200 CZK (467 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Staré Litoměřice (z ateliéru)
Položka č.: 275161Vyvolávací cena: 11.200 CZK (467 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:26
olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 11.200 CZK (467 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Z cyklu Mostecká stávka: Oběť
Položka č.: 275162Vyvolávací cena: 9.100 CZK (380 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:28
olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 9.100 CZK (380 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Přístav
Položka č.: 275163Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:30
olej, plátno, 85 x 125 cm, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torzo mužského těla
Položka č.: 275164Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:32
olej, plátno, 70. léta, 100 x 140 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Bez názvu
Položka č.: 275165Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:34
olej, plátno, 95 x 145 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Povrchový důl
Položka č.: 275166Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:36
akryl, sololit, 1988, 75 x 107 cm, sign. PD Straka 88, vzadu štítek s popisem, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Periferie
Položka č.: 275168Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:38
akryl, sololit, 1995, 70 x 70 cm, sign. LD Straka 95, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Paměť
Položka č.: 275170Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:40
olej, sololit, 1975, 86 x 71 cm, sign. PD Straka 75, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Selský motiv
Položka č.: 275172Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:42
olej, plátno, 1979, 76 x 86 cm, sign. LD PStraka 79, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Na vsi
Položka č.: 275173Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:44
kombinov. technika, sololit, 50. léta, 37 x 58 cm, sign PD Straka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torza těl
Položka č.: 275175Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:46
kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V Litoměřicích
Položka č.: 275176Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:48
olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Motiv ze Středohoří
Položka č.: 275177Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:50
akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Halla
Svíce
Položka č.: 275741Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:50
litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
Ukřižovaný
Položka č.: 275742Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52
dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Madona s dítětem
Položka č.: 275743Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:54
dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krejčová
Sloup
Položka č.: 275744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56
dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Nejasná událost
Položka č.: 275890Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:52
akryl, plátno, 65 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Koupající se
Položka č.: 276728Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:26
litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
Položka č.: 276730Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:28
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rytíř zlaté ostruhy
Položka č.: 276732Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:30
litografie, 25,5 x 19 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
Položka č.: 276734Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:32
litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO