-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:38
4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Most
Položka č.: 277Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:36
lept, 1994, 28 x 36 cm, sign. PD P. Čampulka 1994, rám, č. 7/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Akt
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:35
lept, 1993, 23,5 x 25 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 13/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:34
4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Žena
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:33
lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 11/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Cesta
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:31
lept, 1993, 27 x 18,8 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám, č. 23/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Krystal
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:29
lept, 1993, 28 x 36 cm, rám, č. 17/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Voda
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:28
lept, 30 x 39 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stavidla
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:27
lept, 29 x 39 cm, sign. DU P. Čampulka 89, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Kompozice
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:26
lept, 29 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:25
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 3/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stroje
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:24
lept, 38,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:23
lept, 45,5 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stroje
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:22
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, e/a
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Sokolová
(1929)
Portrét mladé ženy
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:33
pastel, papír, 50 x 44 cm, sign. PD Sokolová D., rám, namočeno, žákyně prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bureš
(1889-1969)
Nad Želeným Brodem
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:28
olej, lepenka, 1942, 34 x 49 cm, sign. PD Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Života
(1894-1975)
Krajina
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:26
olej, malířská lepenka, 23 x 34 cm, sign. PD J. Života, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Srnčí v lese
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:12
olej, dřevo, 52 x 45,5 cm, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Pohyb forem II.
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:10
olej, monotyp, 73 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Pohyb forem IV
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:09
olej, monotyp, 48 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 60/45, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Pohyb forem I.
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:08
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Meditace v hnědé II.
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:07
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Meditace v hnědé I.
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:06
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Pohyb forem III
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:05
olej, monotyp, 58 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 77/45, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina z lesa
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Kostel v Mirošově
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:53
lept, 19 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Julia Sábová
Mořské pobřeží
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:52
olej, lepenka, 34 x 25 cm, sign. LD Sábová, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Dobrý
(1901-1978)
Na potoce
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:47
pastel, papír, 30 x 23 cm, sign. LD L. Dobrý, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kapoun
(1896-?)
Chvalkovice
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:41
akvarel, papír, 1951, 31 x 44 cm, sign. PD K. Kapoun, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Uherek
Novostavba spořitelny
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:57
akvarel, papír, 33 x 42 cm, sign. PD R.Uherek, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO