• V. Novák

    Povodí řeky

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:53

    olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Šrámek

    Vršíček

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:50

    olej, papír, 24 x 34 cm, sign. LD J. Šrámek, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šáša?

    Ulice pod Radnicí

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:35

    akvarel, papír, 1937, 36 x 27,5 cm, sign. PD Šáša 37, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Ošťádal

    (1909-1995)

    Krajina

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:48

    pastel, papír, 47 x 38 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Ošťádal

    (1909-1995)

    Les

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:46

    pastel, papír, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Měřička

    (1955)

    Čtyři zámotky

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:21

    litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Holá

    (1938-2007)

    Kytarová meditace

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:36

    suchá jehla, 1992, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD D. Holá 92, pasparta, č. 1/15

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svoboda

    Máky

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:52

    pastel, papír, 28 x 42 cm, sign. PD Svbd., rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Brožová

    (1909-1987)

    Slunečnice

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:47

    olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • J. Beran

    Krajina u moře

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:54

    olej, lepenka, 44 x 60 cm, sign. PD J. Beran, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Ulička v Humpolci

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:51

    olej, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Pých, rám, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Polabí

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:09

    tempera, lepenka, 31 x 46 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jaorměřská radnice

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:49

    akvarel, papír, 1927, 27 x 20 cm, sign. PD , rám, prasklé sklo

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Náměstí v Jaroměři

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:48

    akvarel, papír, 1947, 27 x 19,5 cm, sign. LD Valín ??? 1947, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Horské chaty

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:24

    litografie, 17 x 22 cm, sign. PD, rám, č. 31/100

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Klos

    (1883-?)

    Potok

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:01

    olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Horký

    Zima

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:29

    olej, malířská lepenka, 24,5 x 34 cm, sign. PD Horký, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Šebor

    (1892-1930)

    Vesnice

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:05

    akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlaté kapky

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:11

    lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Kostel v Králově poli

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:04

    litografie, 21 x 15 cm, sign. LD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Rybník v Králově poli

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:03

    litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad s krajinou

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:58

    litografie, 34,5 x 52 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bílek

    Břízy

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:06

    olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zimnní krajina s vodní hladinou

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:56

    akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan John

    (1925-?)

    Trnka

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:43

    litografie, 1991, 60 x 43 cm, sign. PD D. John 91, rám, č. 5/25

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Zbyněk Kučera

    (1934)

    Amare humanum est

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:10

    dřevořez, 1992, 52 x 40 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1992, rám, č. 2/25, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šnobl

    (1884-?)

    Kostel sv. Jindřicha

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:34

    akvarel, papír, 1937, 40 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šnobl 1937, rám

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Ludmila Rambouská Jarešová

    Švadleny

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:27

    rudka, papír, 29 x 28 cm, rám

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Rodný dům Antala Staška / Stanov

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:04

    lept, 34 x 44 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 19, rám, prasklé sklo, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • B. Jelínek

    Stavení

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:00

    akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook