V. Novák
Povodí řeky
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:53
olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
J. Šrámek
Vršíček
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:50
olej, papír, 24 x 34 cm, sign. LD J. Šrámek, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Šáša?
Ulice pod Radnicí
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:35
akvarel, papír, 1937, 36 x 27,5 cm, sign. PD Šáša 37, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Bohuslav Ošťádal
(1909-1995)
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:48
pastel, papír, 47 x 38 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Bohuslav Ošťádal
(1909-1995)
Les
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:46
pastel, papír, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Měřička
Čtyři zámotky
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:21
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Dana Holá
(1938-2007)
Kytarová meditace
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:36
suchá jehla, 1992, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD D. Holá 92, pasparta, č. 1/15
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Svoboda
Máky
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:52
pastel, papír, 28 x 42 cm, sign. PD Svbd., rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jana Brožová
(1909-1987)
Slunečnice
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:47
olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
J. Beran
Krajina u moře
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:54
olej, lepenka, 44 x 60 cm, sign. PD J. Beran, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Pýcha
(1914-1988)
Ulička v Humpolci
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:51
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Polabí
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:09
tempera, lepenka, 31 x 46 cm, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jaorměřská radnice
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:49
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Náměstí v Jaroměři
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:48
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Horské chaty
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:24
litografie, 17 x 22 cm, sign. PD, rám, č. 31/100
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Klos
(1883-?)
Potok
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Horký
Zima
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:29
olej, malířská lepenka, 24,5 x 34 cm, sign. PD Horký, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Oldřich Šebor
(1892-1930)
Vesnice
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:05
akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zlaté kapky
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:11
lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Eduard Milén
(1891-1976)
Kostel v Králově poli
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:04
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Eduard Milén
(1891-1976)
Rybník v Králově poli
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:03
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Hrad s krajinou
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:58
litografie, 34,5 x 52 cm, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bílek
Břízy
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:06
olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zimnní krajina s vodní hladinou
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dušan John
(1925-?)
Trnka
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:43
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Zbyněk Kučera
Amare humanum est
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:10
dřevořez, 1992, 52 x 40 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1992, rám, č. 2/25, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Šnobl
(1884-?)
Kostel sv. Jindřicha
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:34
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ludmila Rambouská Jarešová
Švadleny
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:27
rudka, papír, 29 x 28 cm, rám
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
Jaroslav Skrbek
(1888-1954)
Rodný dům Antala Staška / Stanov
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:04
lept, 34 x 44 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 19, rám, prasklé sklo, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
B. Jelínek
Stavení
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:00
akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)