-
Dalibor Chatrný
(1925-2012)
Bez názvu
Položka č.: 281514Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:17
akvarel, papír, 2003, 70 x 65 cm, sign. DU D. Chatrný 73,03, rám, autor je známým představitelem experimentálních a konstruktivních tendencí, které kontinuálně rozpracovával od počátku 60.let. Byl pedagogem na pražské AVU a brněnské FaVU a členem Klubu konkretistů nebo Profil 58. Jeho práce je synon…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Matuška/Masker
(1981)
Waterproof
Položka č.: 281581Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:24
serigrafie, 2012, 60 x 85 cm, sign. DU Maskér 2012, rám, č. 24/107, Studia na Akademii výtvarných umění u Vladimíra Skrepla (2003-2009), studijní pobyty na Cooper Union New York (2008) a Middlesex University London (2010). Finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého (2010). Cena NG 333 pro nejlepšího uměl…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Sytař
(1976)
Fčela
Položka č.: 281633Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:16
akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Karbus
(1982)
Rajská zahrada
Položka č.: 281646Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:29
akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Hlava ženy I
Položka č.: 281283Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:08
linořez, 1916, 18 x 12 cm, sign. PD J. Čapek, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andy Warhol (after)
(1928-1987)
Kimiko
Položka č.: 281384Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:49
serigrafie na papíře Stonehenge, 1981, 91,6 x 91,6 cm, nesignovaný tisk mimo edici, PD slepotiskové razítko tiskařské dílny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Prožraný kožich
Položka č.: 281640Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:23
akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Chaloupek
(1958)
Andělský vodopád
Položka č.: 281521Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:24
akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Valter
(1909-2006)
Kůň
Položka č.: 281535Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:38
tempera, papír, 1975, 43 x 53,5 cm, sign. PD Valter 1975, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které d…
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Malý otvor
Položka č.: 281309Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:34
plátno, akryl, 2020, 60 x 50 cm, monogr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Rychlé šípy
Položka č.: 281410Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:15
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Bratrstvo kočičí pracky
Položka č.: 281409Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:14
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tom of Finland
(1920-1991)
Hasič
Položka č.: 281381Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:46
serigrafie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Tom, rám, č. 140/190
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Filip Švehla
(1991)
Interruption
Položka č.: 281644Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:27
akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Pařížský motiv
Položka č.: 281745Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:08
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1968, 30 x 20,8 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marina Richter
(1962)
Zapomenuté vánoce
Položka č.: 281400Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:05
litografie, 1999, 29,5 x 40,5 cm, sign. PD Marina Richter 1999, č. 16/75, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marina Richter
(1962)
Madame
Položka č.: 281399Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:04
litografie, 2005, 27 x 37,5 cm, sign. PD Marina Richter 2005, č. 47/95, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marina Richter
(1962)
Portrét ve vlámském klobouku
Položka č.: 281398Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:03
litografie, 1999, 49,5 x 34,5 cm, sign. DU Marina Richter 99, č. 61/75, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Dvě cvičitelky
Položka č.: 281286Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:11
akvarel, tuš, papír, 1977, 48 x 62 cm, sign. LD Načeradský 77, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Zpěváková
(1998)
Půda IV.
Položka č.: 281638Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:21
akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
U bazénu
Položka č.: 281636Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:19
olej, plátno, 2008, 54,5 x 71 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marina Richter
(1962)
My oni (Souboj)
Položka č.: 281397Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:02
litografie, 2008, 38 x 26,5 cm, sign. PD Marina Richter 2008, č. 9/55, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Beerfest na dvorku (111 let litografické dílny Říční)
Položka č.: 281554Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:57
litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 85/111, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Gryphon
Položka č.: 281699Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:22
olej, plátno, 2018, 75 x 63 cm, sign. PD Tade 18, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Bulisová
(1989)
Noční džungle
Položka č.: 281637Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:20
akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Reflektory v mém ateliéru
Položka č.: 281744Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:07
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1957, 17,9 x 24,1 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Gavlas
(1953)
Úsvit
Položka č.: 281438Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:43
akryl, plátno, 2000, 70 x 50 cm, sign. PD Gavlas, rám, žák J. Hadlače, V. Drápala a L. Ochrymčuka na Masarykově univerzitě v Brně
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Druidstone Wales
Položka č.: 281563Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:06
heliogravura, 2001, 46,7 x 70 cm, sign. PD Jan Jedlička 01, č. 4/8, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Aran Island
Položka č.: 281578Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:21
serigrafie, 2017, 61 x 90,5 cm, sign. vzadu Jan Jedlička 17, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Burget
(1970)
Roma
Položka č.: 281311Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:36
akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO