• R. Dvořák

    Šeříky

    Položka č.: 263179

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:02

    olej, plátno, 1939, 60 x 50 cm, sign. PD RDvořák 39, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Kuatty

    (1930-2011)

    Claudio Buziol

    Položka č.: 255707

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:50

    tisk na plátně, 78 x 140 cm, sign. LD v tisku Max Kuatty, portrét designéra a zakladatele módní značky Replay, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    U kadeřnice

    Položka č.: 262058

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:52

    litografie, 1959, 42,5 x 61 cm, sign. DU K. Vysušil 59, drobné skvrnky na papíře, mírně natržený a pokrčený okraj, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    K Hamletu

    Položka č.: 281547

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:50

    lept, 1983, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Kompozice

    Položka č.: 281546

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:49

    litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dvě dívky

    Položka č.: 281559

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:02

    litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka srdce

    Položka č.: 281558

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:01

    litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Kolotoč

    Položka č.: 281584

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:27

    lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • monogramista JK

    Chalupy na Vysočině

    Položka č.: 207008

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:18

    olej, překližka, 50 x 63 cm, monogr. PD JK, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Bohumil Čadek

    (1898-?)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 279025

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:18

    olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    V krajině V

    Položka č.: 281568

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:11

    litografie, 1994, 43 x 53,5 cm, sign. PD D. Smutný 1994, č. 1/5, mírně ohmataný papír, rohy nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Dámský čtenářský kroužek

    Položka č.: 219876

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:06

    litografie, 38 x 16,5 cm, PD značeno na kameni AP, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Quijotovské téma

    Položka č.: 254747

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:30

    litografie, 1983, 54,2 x 43,5 cm, sign. PD Matesům 24. XII 83 Radek, autorský tisk, PD věnování, přátelům se autor podepisoval pouze Radek. Radek Pilař, čestný občan města Jičín, vystudoval Akademii výtvarných umění pod vedením Vlastimila Rady. Věnoval se grafice, malbě, filmové tvorbě a režii. Okra…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Hradčany

    Položka č.: 238845

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:56

    lept, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, LD značeno v desce ms, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Kompozice

    Položka č.: 219851

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:04

    dřevoryt, 1964, 20,5 x 38,5 cm, sign. NU Liesler 64, č. 34/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Máchův kraj

    Položka č.: 238758

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:28

    lept, 1975, 38,2 x 27,1 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 6/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Tři oblouky

    Položka č.: 281501

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:04

    akvatinta, suchá jehla, 26,2 x 16,6 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 78/100, vlevo pod grafikou papír lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Nový

    (1913-?)

    Cikánský tábor

    Položka č.: 280074

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:26

    akvarel, tužka, papír, 23 x 36,5 cm, sign. PD M. Nový, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Nádoba

    Položka č.: 281728

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:51

    suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavla Brůžová

    Eiffelova konstrukce

    Položka č.: 281724

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:47

    serigrafie, 2002, 50 x 71,5 cm, sign. PD Pavla Brůžová, č. 8/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    J. A. Komenský - Labyrint světa a ráj srdce

    Položka č.: 281713

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:36

    lept, suchá jehla, dvakrát 30 x 26,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 16/30, soutisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Felix

    (1961)

    Had

    Položka č.: 281711

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:34

    lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,7 cm, sign. PD Karol Felix 93, č. 31/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Felix

    (1961)

    Čas her

    Položka č.: 281710

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:33

    lept, mezzotinta, 1991, 20,7 x 15,8 cm, sign. DU Karol Felix 1991, č. 3/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Felix

    (1961)

    Sen lovce

    Položka č.: 281709

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:32

    lept, mezzotinta, 1992, 21,6 x 15,8 cm, sign. PD Karol Felix 92, č. 29/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Zajícova konvička

    Položka č.: 281706

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:29

    lept, akvatinta, 2002, 46,3 x 54 cm, sign. PD BDušek, č. 4/50, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Motýl v kostce ledu

    Položka č.: 281665

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48

    tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Orientání dílna (Afghánistán)

    Položka č.: 281754

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:17

    fotografie, 1965, 29,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Korsika

    Položka č.: 281753

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:16

    fotografie, 1960, 30,5 x 23 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Afganistán

    Položka č.: 281752

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:15

    fotografie, 1965, 30,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Malá Strana

    Položka č.: 281751

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:14

    fotografie, 30 x 24,5 cm, vzadu razítko autora, přeložený roh, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook