-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
Položka č.: 1566Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:50
tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
sv. Anežka Římská
Položka č.: 1565Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:49
tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
Položka č.: 1564Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:48
tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
Položka č.: 1563Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:47
tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
Položka č.: 1562Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:46
tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Andělé
Položka č.: 1561Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:45
tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
Položka č.: 1560Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:44
tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
Jízda králů
Položka č.: 1547Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:31
bromostříbrná fotografie, 22,8 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Venkovský motiv
Položka č.: 1546Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:30
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 17 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Karlštejn
Položka č.: 1545Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:29
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kluci na schodech
Položka č.: 1542Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:26
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sedlák
Melantrichova ulice
Položka č.: 1541Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:25
bromostříbrná fotografie, 29 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mostecká věž
Položka č.: 1540Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:24
bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Barokní kostel
Položka č.: 1539Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:23
bromostříbrná fotografie, 22 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel
Položka č.: 1538Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:22
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Praha
Položka č.: 1537Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:21
bromostříbrná fotografie, 20 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí
Položka č.: 1536Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:20
bromostříbrná fotografie, 23,2 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Fragment Svatovítské katedrály
Položka č.: 1535Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:19
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 22,7 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Urban
Mánesova mansarda
Položka č.: 1534Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:18
2x bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 28,7 x 21,3 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Pražské nábřeží
Položka č.: 1533Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:17
bromostříbrná fotografie, 17 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Gothaisches genealogisches Taschenbuch nebst diplomatisch-statistischem Jahrbuche auf das Jahr 1860. Jg. XCVII (97.)
Položka č.: 1515Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:59
kniha, 5 oceloryt. portrétů panovníků, genealogická ročenka o rodokmenech, erbech a titulech šlechtických rodin, stejně jako o jejich majetkových poměrech a společenské pozici, německý text, fraktura, záklaví, tabulky, vydal Justus Perthes, Gotha 1859, původní plátěná ob., 930 s., desky odřené, lehc…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štyrský
(1899-1942)
Konst. Biebl: Plancius
Položka č.: 1510Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:54
Bibliofilie, frontispis a typo J. Štyrský, vydal B. Janda Sfinx jako soukromý tisk pro své přátele k Novému roku 1931, Praha 1930, orig. brož, 29 s., ob. při krajích mírně pokrčená a zašlá, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Nevěsta
Položka č.: 1489Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:33
kniha, úprava, obálka, karikatury A. Hoffmeister, 27. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1927, 55 s., brož., zašpiněná obálka, na obálce skvrny, jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen Devětsilu, byl stálým delegátem UNESCO
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
D.H. Lawrence: Panna a cikán
Položka č.: 1485Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:29
kniha, titul. list, vazba a exlibris Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 81. sv. edice Symposion, 218 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Jean Giono: Země zpívá
Položka č.: 1484Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:28
kniha, dvoubarevný titul. list, obálka a vazba Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 84. sv. edice Symposion, 395 s., clpl. vazba, zkosený hřbet, naprasklá předsádka, lehce zašlá vazba jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Vančura: Pekař Jan Marhoul
Položka č.: 1483Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:27
kniha, 19 x 13,5 cm, ob. a typografie K. Teige, spolupráce na ob. O. Mrkvička, 4. sv. Edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1925, 136s., celokož. vazba, obálka vevázána vzadu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole Bauhausu v Dessau, zakladatel Devěts…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Pavel Sula: Letňáskové
Položka č.: 1463Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:07
kniha, obálka a ilustrace v textu J. Čapek, vydalo naklad. Nová Škola, Praha 1931, 176 s., orig. polopl. vazba s nalepovanou ob., lehce zažloutlé stránky, vazba místy lehce zašpiněná, ob. drobně opotřebená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Sku…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Fr. Šrámek: Plačící satyr
Položka č.: 1462Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:06
kniha, ob. linorytem Jos. Čapek, ed. Opona IX., Zátiší, knihy srdce i ducha, vydal B.M.Klika, Praha 1923, orig. brož, 81s., hřbet ob. místy odřený a poškozený, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Helena Čapková: Kolébka
Položka č.: 1460Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:04
bibliofilie, obálka, nakl. značka, viněta v titulu a koncové viněty vše linorytem a úprava Josef Čapek, vydal Dr. Otakar Štorch-Marien, Praha 1922, 70s., pův. brož, edice Aventinum, sv. 48, 2000ex., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupi…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
N. V. Gogol: Nos
Položka č.: 1450Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:54
kniha, návrh ob., titulu a závěr. viněty J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, pův. polopergamen. vazba, 54s., ex. 346/400, ob. vevázána vzadu, odřené hrany desek, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pia…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO