Děvčátko

    No.: 245443

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:04

    kolorovaná fotografie, 44 x 33,3 cm, textilní pasparta, DU značeno: A. Natvogel Nürnberg, Saldorfelstr. 6. , pasparta zašpiněná,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Pávice

    No.: 245585

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:14

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Chaloupka

    No.: 245591

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:26

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Kytice (PF K a M Zinkovi)

    No.: 245595

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 21:32

    dřevoryt, 14,5 x 9 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Jílové u Prahy

    No.: 228196

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 22:32

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Pražský hrad

    No.: 232524

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 22:44

    dřevoryt, 39 x 30,5 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Kytice v okně

    No.: 234904

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 23:04

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Dívka s leopardem

    No.: 234938

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 23:12

    tisk, 41,5 x 55,7 cm, č. 75/300, PD popsáno Hómmage á Patrik Nagel,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Strom zamilovaných

    No.: 235349

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 23:18

    suchá jehla, 13.6 x 9,7 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Dům za stromy

    No.: 235351

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 23:20

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Dav v metru

    No.: 235352

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 23:22

    suchá jehla, 17,6 x 11,2 cm, papír na okrajích ušpiněn, na pravém okraji přehnutý,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Dáma s knihou

    No.: 237171

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 23:44

    litografie, 19 x 15,5 cm, při okrajích zahnědlé skvrnkya mírně zažloulý papír, nezasahuje do tisku,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Římský bojovník

    No.: 237520

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 10. 2020 23:48

    dřevoryt, 1963, 14 x 16,5 cm, sign. DU 63, papír lehce zažloutlý a lehce ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Hradčany

    No.: 238146

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:36

    lept, 9,5 x 6,3 cm, vytišteno na dvoulistu, zezadu nečitelný podpis, p. f. 1958, zažloutlý papír, uprostřed přeložen, u přeložení malý hnědý flíček,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ženy v antickém chrámu

    No.: 239014

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:56

    olej, plátno, 115 x 66,5 cm, plátno na malbě poškozeno - rozříznuté 6cm; nahoře u okraje poškozeno, po okrajích dírky po klincích,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Neznámy autor

    Knihvazač (Ex Libris Jindřich Svoboda)

    No.: 239036

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 20:08

    dřevoryt, 5 x 7,1 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Veduta...

    No.: 241789

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 20:48

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 13,3 x 18,6 cm, papírová pasparta,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Podkova pro štěstí - Domažlice

    No.: 242715

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 21:18

    dřevoryt, 11 x 9,1 cm, lehce zažloutlý papír, papír uprostřed (mimo tisk) přeložen ,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Anděl (PF 1945)

    No.: 242751

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 21:24

    litografie, 1944, 6,5 x 11,3 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen jako přání (nezasahuje do tisku),

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Radostné noviny

    No.: 242753

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 21:26

    dřevoryt, 11,8 x 9,1 / 9 x 7,2 / 16,1 x 9,6 cm, papír přeložen na dvou místech do formy pozdravu, obsahuje tři různé grafiky, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Tři králové (PF 1941)

    No.: 242754

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 21:28

    litografie, 1940, 10,5 x 17,5 cm, papír na dvou místech přeložen jako přání, v jednom místě přeložení zasahuje do grafiky, po bocích papíru je tištěn text, zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Sběr úrody (PF 1939)

    No.: 242758

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 21:30

    litografie, 1938, 18,7 x 12,5 cm, značeno Ld v tisku K. , na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: Mír a štěstí do Nového roku přeje Aug. Bartoš., zažloutlý papír, rohy papíru lehce pokrčeny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dívka s ptáčkem (PF)

    No.: 242759

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 21:32

    litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír, nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Klaun a děvčátko (PF 1938)

    No.: 242763

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 21:40

    litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Kluk a dívka (PF )

    No.: 242764

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 21:42

    litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Tři králové

    No.: 218831

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 23:32

    linoryt, 9 x 14 cm, sign. DU, č. 51/100,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Motýl

    No.: 249267

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 19:36

    litografie, 5,5 x 8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Řehoř Mendel

    No.: 249273

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 19:48

    mědirytina, 6,5 x 4 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Racek

    No.: 249277

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 19:56

    dřevoryt, 5,5 x 10,3 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Knihovna lidové tvroby

    No.: 249279

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 20:00

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)