...a - hoj...

    No.: 201123

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 14:43

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Chalupa s rybníčkem

    No.: 206238

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 14:49

    olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Strom

    No.: 213149

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 14:58

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Rybník

    No.: 221028

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 15:10

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Cheb

    No.: 223795

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 15:16

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Jablko

    No.: 231311

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 15:30

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Slunečnice

    No.: 231312

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 15:31

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Vesnice

    No.: 231314

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 15:32

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Akt ženy

    No.: 250400

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 12. 2022 14:13

    lept, 33,5 x 22 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na paíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Japonská kreslená dívka

    No.: 251459

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 20. 12. 2022 14:17

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Páter Kajetán Rischling

    No.: 254565

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 20. 12. 2022 14:21

    olej, plátno, 64 x 47 cm, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

    Démoni

    No.: 254634

    Planned termination: 20. 12. 2022 14:22

    Návrh erbu

    No.: 255250

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 20. 12. 2022 14:29

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Sopka - kompozice

    No.: 255736

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 20. 12. 2022 14:37

    acrylic, canvas, 75 x 95 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Pozorovatelé

    No.: 255737

    Planned termination: 20. 12. 2022 14:38

    acrylic, canvas, 70 x 55 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    5 náklaďáků

    No.: 255738

    Planned termination: 20. 12. 2022 14:39

    acrylic, canvas, 74 x 100 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Mickey & Boxes

    No.: 255739

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 20. 12. 2022 14:40

    acrylic, hardboard, 2001, 86 x 120 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Studie stromu

    No.: 260167

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 12. 2022 14:42

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Trosky

    No.: 260171

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 12. 2022 14:43

    olej, plátno, 35 x 61 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Horská vesnice

    No.: 267978

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 21. 12. 2022 14:58

    akvarel, papír, 39 x 28 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Nokturno

    No.: 267988

    Planned termination: 21. 12. 2022 15:08

    olej, plátno, 61 x 41 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Mountain panorama

    No.: 267607

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 27. 12. 2022 17:52

    oil, cardboard, 49 x 65 cm, sign. lower/left, framed

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    A path through a birch grove

    No.: 267608

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 27. 12. 2022 17:53

    oil, canvas, 50,5 x 76 cm, sign. lower/left, framed

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Country

    No.: 267609

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 27. 12. 2022 17:54

    oil, plate, 26 x 36 cm, framed

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    The square with the church

    No.: 267618

    Planned termination: 27. 12. 2022 18:03

    oil, plywood, kolem roku 1880, 34 x 27,5 cm, framed, cleaned up, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Hunting still life I.

    No.: 267620

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 27. 12. 2022 18:05

    oil on canvas, 18th century, 58 x 83 cm, framed, painting slightly cracked, small damages on the frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Hunting still life II.

    No.: 267621

    Planned termination: 27. 12. 2022 18:06

    Vera Icon (Jesus)

    No.: 267745

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    Planned termination: 27. 12. 2022 20:11

    inlay, 20 x 12,5 / 42 x 35 cm, framed, below in the corners the initials HK, wood cracked in four places on the board,

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Composition

    No.: 267756

    Planned termination: 28. 12. 2022 17:02

    monotype, 1994, 31 x 45,5 cm, sign. lower/right nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Musicians

    No.: 267812

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 28. 12. 2022 17:59

    white, ink, paper, 16 x 21,5 cm, framed, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (188 €)