Portrét stařenky

    Položka č.: 226716

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:30

    olej, plátno, 51 x 40 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:34

    akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Vesnička

    Položka č.: 228666

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:18

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám, při okraji lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

    Pohled na městečko

    Položka č.: 231304

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:35

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Rybník

    Položka č.: 231308

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:36

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:37

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:38

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:39

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Smrtka

    Položka č.: 233501

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:51

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pár

    Položka č.: 233502

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:52

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Postava

    Položka č.: 233504

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:53

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kostky vrženy

    Položka č.: 233505

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:54

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Florencie

    Položka č.: 233900

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:57

    litografie, 10 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 50/89, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Vítězný oblouk

    Položka č.: 233901

    Vyvolávací cena: 550 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:58

    lept, akvatinta, 10,7 x 16,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (20 €)

    Valečov

    Položka č.: 245692

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:51

    olej, plátno, karton, 27 x 20 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)