Mandala
Položka č.: 270112Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:51
litografie, 48,6 x 44 cm, sign. PD nečitelně, 12997, v dolní části mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Položka č.: 281154Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:52
lept, 8,7 x 12,4 cm, sign. PD nečitelně, PD poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
St. Magdalena
Položka č.: 281153Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:53
lept, 1949, 17,5 x 10,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Bledule ve váze
Položka č.: 281152Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:54
pastel, tužka, tempera, papír, 20,5 x 14 cm, monogr. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Svlékající se akt
Položka č.: 254599Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:48
lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 620 CZK (26 €)
Vlčí máky
Položka č.: 281351Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:16
olej, karton, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)