• Milan Entler

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 245622

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:07

    litografie, 7,7 x 13 cm, sign. PD Milan Entler, 9/100

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vlastimil Sobota

    Sako

    Položka č.: 245624

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:08

    litografie, sign. PD , žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Arnoštka Vazačová

    Nikola (Portrét malířky)

    Položka č.: 235192

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:09

    akryl, deska, 2018, 70 x 50 cm, monogr. PD AV, sign. na zadní straně Arna Vazačová, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Arnoštka Vazačová

    Položka č.: 234484

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:10

    akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, Antikvariát Dlážděná

  • Mirka Věrčáková

    Poznej sebe sama

    Položka č.: 217747

    Vyvolávací cena: 550 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:11

    Aktuální cena: 550 CZK (20 €)

  • Mirka Věrčáková

    Život škodí zdraví

    Položka č.: 217746

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:12

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Strom

    Položka č.: 226800

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:02

    linoryt, 1986, 22 x 15,2 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 86, k 80. narozeninám J. Švába vydala jako soukromý tisk pro své přátele Marcela Kýrová, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu kni…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kytice (hnědá varianta)

    Položka č.: 226802

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:04

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Leander Fornas

    (1925-?)

    Před Vánocemi

    Položka č.: 226819

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:06

    suchá jehla, 8,5 x 10,8 cm, značeno v desce Fernas, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    V lesích

    Položka č.: 226826

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:08

    olej, plátno, 35 x 39 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Jezdci (Ex libris Prof. J.L. Krejčí)

    Položka č.: 227036

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:10

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bucek

    Zelená kompozice

    Položka č.: 227041

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:12

    tisk, 2004, 9,5 x 7,5 cm, sign. DU Bucek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Budeč

    Položka č.: 228202

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:14

    škrábaná křída, papír, 10 x 14 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 35, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Domy u řeky

    Položka č.: 228259

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:16

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pohled na Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 228286

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:18

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Josef Saska

    Kuks

    Položka č.: 228289

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Der Engel

    Položka č.: 228408

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:22

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 228448

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:24

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 27, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:26

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228770

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:28

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Zasněžená krajina s topoly

    Položka č.: 228831

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:30

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Gejša s vějířem

    Položka č.: 229465

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:32

    japonský dřevořez, 35,5 x 25 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229937

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:34

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 46, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229938

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:36

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 47, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Kameníček

    Podzimní krajina

    Položka č.: 230474

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:38

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Halata

    Továrna

    Položka č.: 231336

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:40

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Kladno

    Položka č.: 231337

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:42

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Podled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:44

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • kolektiv sleváčů Poldovky

    Úryvek z Kiplingovy básně "Když"

    Položka č.: 232698

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:46

    ocel, dřevo, přelom 50. a 60. let, 60 x 41 cm, DU na kovovém štítku vyrytý úryvek z Kipligovy básně "Když": ...když hroutí se tvé stavení a znova jak dělník v potu lopotíš se dál..., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Sl. Macháček

    Les

    Položka č.: 232700

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:48

    olej, plátno, 1932, 65,5 x 48,5 cm, sign. LD Sl. Macháček 36, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)