• Tamara Kolenčíková

    Maják

    Položka č.: 244902

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:47

    tisk, kombinovaná technika, 1989, 12 x 9 cm, sign. PD T. Kolenčíková 89, autorský tisk, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. R. Fily na SŠUP v Bratislavě a V. Ciglera na VŠVU

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Milina Zimková

    (1979)

    Madona zimního slunovratu

    Položka č.: 244903

    Vyvolávací cena: 960 CZK (35 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:48

    Aktuální cena: 960 CZK (35 €)

  • Milina Zimková

    (1979)

    Vianočná královná

    Položka č.: 244904

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:49

    Aktuální cena: 960 CZK (35 €)

  • Karel Benetka

    Ryby zase protestujou, že prý se jim rybníku usazuje vodní kámen

    Položka č.: 244905

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:50

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,7 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je…

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Položka č.: 244906

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:51

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je…

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Karel Benetka

    Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku

    Položka č.: 244907

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:52

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je…

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Karel Benetka

    Můžete být klidná, paní. Váš manžel nemá ani vysokou horečku, ani vysoké IQ

    Položka č.: 244908

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:53

    tuš, akvarel, papír, 14,7 x 20 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Karel Benetka

    Ty se mi moc líbíš, Pepo, protože jsi taková hlava otevřená.

    Položka č.: 244909

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:54

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je…

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 244910

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:55

    tuš, akvarel, papír, 14,6 x 20,8 cm, sign. LH Benetka, zezadu autorské razítko, na dolním okraji přes text šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opu…

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Ladislava Gažiová

    (1981)

    Ptáci v plamenech

    Položka č.: 244911

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:56

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 244912

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:57

    kombinovaná technika, 40 x 31 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Jaroslav Válek

    Spirála

    Položka č.: 244913

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:58

    kombinovaná technika, 48 x 30 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Michaela Lesařová- Roubíčková

    Konvolut 14 grafických listů

    Položka č.: 244914

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:59

    14 x grafikcý list, 20 x 12 až 5 x 7 cm, všechny signovány, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Vladimír Komárek

    Police

    Položka č.: 244915

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:00

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Vladimír Komárek

    Plačící dívka

    Položka č.: 244916

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:01

    suchá jehla, 11,2 x 15,9 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 42/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 244917

    Vyvolávací cena: 380 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:02

    Aktuální cena: 380 CZK (14 €)

  • Jaroslav Válek

    Motýl

    Položka č.: 244918

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:03

    slepotisk, 9,5 x 15 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Vladimír Novák

    Na útěku

    Položka č.: 244919

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:04

    litografie, 22 x 9,8 cm, značeno DU Vladimír Novák, kartonová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Karel Benetka

    Ilusionisté

    Položka č.: 244920

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:05

    serigrafie, 19 x 31 cm, sign. DU Benetka, č. 85/120, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. …

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Karel Benetka

    Výcvik krotkých šelem

    Položka č.: 244921

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:06

    serigrafie, 18,3 x 30,7 cm, sign. DU Benetka, č. 50/120, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělc…

  • Jaroslav Rubeš

    Karlův most z Kampy

    Položka č.: 244922

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:07

    olej, plátno, 1995, 35,5 x 25,5 cm, sign. LD J. Rubeš, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na ulici

    Položka č.: 244923

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:08

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Bojovník

    Položka č.: 244936

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:21

    tuš, papír, 16,1 x 10,5 cm, PD razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Náčelník

    Položka č.: 244937

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:22

    tuš, papír, 8,1 x 10,6 cm, PD razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Mladí bojovníci

    Položka č.: 244938

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:23

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Starý kouzelník

    Položka č.: 244939

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:24

    tuš, papír, 8,1 x 10,4 cm, PD razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Zajatci

    Položka č.: 244940

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:25

    tuš, papír, 16,1 x 5,2 cm, PD razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Skytský chléb

    Položka č.: 244941

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:26

    tuš, papír, 16,2 x 10,3 cm, PD razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Válečná výprava

    Položka č.: 244942

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:27

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Starý muž

    Položka č.: 244943

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:28

    tuš, papír, 8,1 x 10,5 cm, PD razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)