• Špicner

    Interiér kostela

    Položka č.: 201127

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:46

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Špicner

    Zlatá ulička

    Položka č.: 201128

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:47

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Panna Maria

    Položka č.: 201574

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:49

    lept, 49,2 x 39,8 cm, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Petrbauer

    Smrtka

    Položka č.: 201578

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:50

    lept, 12,2 x 17 cm, sign. PD Petrbauer, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dům

    Položka č.: 201593

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:51

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jiřina Honomichlová

    (1933)

    Rozkvetlý sad

    Položka č.: 202233

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:52

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Lidice

    Položka č.: 202348

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (129 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:53

    lavírovaná kresba tuší, 1948, 29 x 40 cm, sign. PD Hořánek 1948, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (129 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Marinella di Carrara

    Položka č.: 202351

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:54

    pastel, papír, 1964, 36 x 49 cm, sign. DU Hořánek 64, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Mořský příboj

    Položka č.: 202448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:55

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalerie (jízda)

    Položka č.: 202457

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:56

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Na gondole

    Položka č.: 202489

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:57

    akvatinta, 15,5 x 17,7 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, na papíře drobná skvrna, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Jules David

    Móda Paříže II.

    Položka č.: 203525

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:58

    kolorovaná rytina, 26 x 18 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • William I. Shayer

    (1788-1879)

    Hon na lišku

    Položka č.: 203530

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:59

    litografie, 29,5 x 29,5 cm, DU značeno na kameni W.I. Shayer, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rakouský Kyrysník

    Položka č.: 204844

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:00

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Miroslav Houšť

    K.H. Mácha

    Položka č.: 205300

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:01

    lept, 26 x 23 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Miroslav Houšť

    Malíř zátiší

    Položka č.: 205301

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:02

    lept, 1977, 41,3 x 29,5 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Václav Lokvenc

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 205349

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:03

    litografie, 25,3 x 38,3 cm, sign. PD Lokvenc, pasparta, č. 38/180, Antikvariát Ostrovní, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Albánie

    Položka č.: 205381

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:04

    litografie, 1960, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Raimund Ondráček 1960, rám, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Jiří Zavoral

    (1929-2010)

    Kompozice I.

    Položka č.: 205481

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:05

    strukturální grafika, 1970, 27 x 37 cm, sign. PD Zavoral 70, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Soukup

    Zima u Janovic

    Položka č.: 205720

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (83 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:06

    olej, karton, 28 x 35 cm, sign. LD Soukup, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (83 €)

    Chalupa s rybníčkem

    Položka č.: 206238

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:07

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměstí s morovým sloupem

    Položka č.: 206876

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:08

    dřevoryt, 1943, 35,5 x 28,4 cm, sign. PD Vik, při okrajích roztržený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jareš

    Středočeská krajina

    Položka č.: 207005

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:09

    akvarel, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Herbert Kisza

    Sen o hlavě

    Položka č.: 207547

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:10

    lept, 1982, 27,4 x 19,5 cm, sign. PD H. Kisza 82, pasparta, č. 48/64, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Zdeňka Skořepová

    Položka č.: 207615

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:11

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Miro Pařízek

    Spící dívka

    Položka č.: 207919

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:12

    lept, 10,6 x 17,3 cm, sign. PD Miro Pařízek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Markéta Králová

    Zatmění měsíce

    Položka č.: 207954

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:13

    mezzotinta, 8 x 6 cm, sign. PD M. Králová, pasparta, č. 40/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898)

    Krajina s cestou

    Položka č.: 207966

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:14

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Vladimír Jarcovják

    Karta s hradem

    Položka č.: 207993

    Vyvolávací cena: 320 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:15

    lept, 1982, 12,5 x 10 cm, sign. DU Vl. Jarcovják 82, rám, č. 21/90, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 320 CZK (12 €)