Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice ve Vídni

    Položka č.: 243707

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:42

    olej, papír, 10 x 14,8 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Wien, v levo dole na rohu utržen kousek papíru, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Obří důl

    Položka č.: 243708

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:43

    olej, papír, 13 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 243709

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:44

    olej, plátno, 13 x 17 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 243710

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:45

    olej, plátno, 16,8 x 15,7 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 243711

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:46

    olej, plátno, 11 x 23,8 cm, sign. LD J. Dlabal, na pravém okraji plátno otřepeno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Bezúrová

    (1958)

    Rozprávkový ostrov

    Položka č.: 243997

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:47

    lept, 1987, 31,5 x 24 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, č. 17/20, v horní části papír nenápadně rozvlněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gabriel Štrba

    (1958)

    Mimozemšťan

    Položka č.: 244007

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:48

    lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 244077

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:49

    olej, plátno, dřevo, 24 x 28,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 244127

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:50

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Postavy

    Položka č.: 244128

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:51

    kvaš, papír, 52,5 x 39,5 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 244129

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:52

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Albert de Belleroche

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    Položka č.: 244180

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:53

    litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Henry Fantin-Latour

    (1836-1904)

    Paradies und Peri

    Položka č.: 244183

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:54

    litografie, 26 x 18,6 cm, papírová pasparta, příloha časopisu: Zeitschrift für Bildende Kunst, Oktober 1901, Neue Folge XIII; Paradies und Peri (Rob. Schumann), Original-litographie von H. Fantin-Latour in Paris, Handpressendruck auf Chinapapier, Hergestelt bei A. Clot in Paris, antiqari.at Radhošťs…

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Kampmann

    (1859-1917)

    Podzimní večer

    Položka č.: 244185

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:55

    litografie, 45 x 37 cm, sign. na kameni LD G. Kampmann, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , mírně pomuchlané okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carel Nicolaas Storm van´s Gravesande

    (1841-1924)

    Večer (Abend)

    Položka č.: 244188

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:56

    lept, 20 x 25,3 cm, papírová pasparta, značeno DU Abend; Original-radierung von Storm van´s Gravesande, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Slevogt

    (1968-1932)

    Kreslíci muž (Der Zeichner)

    Položka č.: 244214

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:57

    suchá jehla, 1911, 17 x 11,2 cm, značeno na ochranném papíru: LD Max Slevogt, Der Zeichner, Originalradierung; PD Kunst und Künstler, Juni 1911, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Kubín

    (1877-1959)

    Matka

    Položka č.: 244221

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:58

    lept, 17,6 x 10,8 cm, sign. PD Kubín, papír lehce nažloutlý, na papíru žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. N. Gise

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Sáňkování

    Položka č.: 244228

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:59

    dřevoryt, 39,5 x 29 cm, sign. PD Jan Rambousek, a. t. , nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Na koních přes řeku

    Položka č.: 244229

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:00

    barevný dřevoryt, 25,8 x 34,2 cm, sign. PD Jan Rambousek, a. t. , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilian Švabinský

    (1873-1962)

    Duha

    Položka č.: 244233

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:01

    heliogravura, 1941, 43,5 x 51,5 cm, sign. PD MŠvabinský, vydal V. Neubert a synové, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a …

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Źena u zrcadla

    Položka č.: 244255

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:02

    litografie, 1944, 22,5 x 15 cm, sign. PD P. Kotík 44, mírně zažloutlý papírpapír na okrajích pokrčen, u levého horního rohu natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Vidina o smtri

    Položka č.: 244288

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:03

    litografie, 1967, 33 x 24 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 51/100, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Osamocená židle

    Položka č.: 244295

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:04

    dřevoryt, 23,2 x 29,4 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, č. 28/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    Odhalení

    Položka č.: 244324

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:05

    lept, 1998, 10,9 x 7,1 cm, sign. DU, III.stav, na levém okraji papíru hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Město

    Položka č.: 244325

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:06

    serigrafie, 1960, 17,5 x 23,5 cm, sign. DU Rolák 1960, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Kámen a voda

    Položka č.: 244343

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:07

    akvatinta, 1988, 36,4 x 29,3 cm, č. 11/15, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Jádro

    Položka č.: 244344

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:08

    akvatinta, 1988, 36,4 x 29,6 cm, sign. PD B Votavová 88, č. 9/15, na druhé straně papíru autorské razítko, papír tesně pod grafikou nepatrně odřen , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 244357

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:09

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Loď

    Položka č.: 244383

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:10

    glazovaná keramika, 26,8 x 31,4 x 1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Ptáček

    Položka č.: 244659

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:11

    serigrafie, 2007, 41,5 x 31 cm, sign. PD Kožíšek 2007, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook