Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Kompozice

    Položka č.: 244555

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:00

    koláž, fix, karton, 2007, 26,5 x 20,6 cm, značeno LD VJAN, PD 2007, karton PN lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čestmír Janošek

    (1935)

    ...já oprawdu nechjchápu...

    Položka č.: 244556

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:01

    mrazovka, tuš, 62,5 x 88 cm, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Purkrábková

    (1936-2019)

    Dvojice

    Položka č.: 244557

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:02

    pastel, tempera, tužka, papír, 2010, 41,6 x 29,5 cm, sign. PD Purkrábková H. 2010, papír lehce ušpiněn, na horním okraji papíru uprostřed několik dírek po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Saxofonista

    Položka č.: 244558

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:03

    tuš, papír, 1978, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 78, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Krasavice

    Položka č.: 244559

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:04

    akvarel, pastel, papír, 2004, 23,8 x 32 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 244560

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:05

    tuš, papír, 1974, 45 x 33 cm, sign. LD Načeradský 74, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Hádka

    Položka č.: 244561

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:06

    litografie, 2010, 56 x 73 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 244562

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:07

    tuš, papír, 1982, 42,5 x 29,6 cm, sign. PD Načeradský 82, LN mírně natrženo, LD pomačkaný roh, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Dvě sličné kudlanky

    Položka č.: 244563

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:08

    akvarel, tuš, papír, 2006, 42 x 59 cm, sig. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tři ženy

    Položka č.: 244564

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:09

    lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Milenci

    Položka č.: 244565

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:10

    pastel, tuš, papír, 1963, 47,5 x 70 cm, sign. LD Načeradský 63, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Geometrická konstrukce

    Položka č.: 244566

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:11

    akvarel, tuš, papír, 1981, 71,5 x 51 cm, sign. PD Načeradský 81, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Róna

    (1957)

    Náčelník

    Položka č.: 244567

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:12

    lept, 1982, 21,8 x 19 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Róna

    (1957)

    Milenci na pláži

    Položka č.: 244568

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:13

    lept, 1982, 19,8 x 29,7 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Róna

    (1957)

    Krajina se soukromým detektivem

    Položka č.: 244569

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:14

    lept, 1982, 24,6 x 32,3 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Auto chodec

    Položka č.: 244570

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (83 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:15

    litografie, 1978, 30 x 40 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 13/45, soupis Hédervári č. 62, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.300 CZK (83 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Levitace v kuchyni

    Položka č.: 244571

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:16

    litografie, 1983, 58 x 43 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 9/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Chlad a vášeň

    Položka č.: 244572

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:17

    litografie, 1991, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 59/70, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Podvodní svět

    Položka č.: 244573

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:18

    litografie, 2011, 48 x 69 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 33/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.900 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Chovatel křečka

    Položka č.: 244574

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (115 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:19

    litografie, 1982, 46 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 3/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (115 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Opékač

    Položka č.: 244575

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (122 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:20

    litografie, 1983, 43 x 63 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 39/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.400 CZK (122 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Záchod (dveře)

    Položka č.: 244576

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (129 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:21

    litografie, 1981, 49 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 6/35, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (129 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Automilenci

    Položka č.: 244577

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (129 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:22

    litografie, 1982, 53 x 30, 5 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 7/35, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (129 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Milenci šílenci II.

    Položka č.: 244578

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:23

    litografie, 1982, 57,7 x 45,5 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 39/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Muž a žena

    Položka č.: 244579

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:24

    litografie, 1980, 39 x 54,2 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 48/65, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Sukně

    Položka č.: 244580

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (158 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:25

    litografie, 1996, 63,5 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 21/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.400 CZK (158 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Čekárna

    Položka č.: 244581

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:26

    litografie, 1980, 39 x 54,5 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 10/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel

    (1945)

    PF 2005

    Položka č.: 244582

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:27

    akvarel, ruční papír, 12 x 21,5 cm, autorské přání s podpisem, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Anna Vančátová

    (1949)

    Portrét

    Položka č.: 244583

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:28

    kombinovaná technika, papír, 2008, 60 x 40 cm, sign. PD Vančátová

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Vančátová

    (1949)

    Pierot

    Položka č.: 244584

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:29

    kombinovaná technika, papír, 2010, 49,1 x 35 cm, sign. PD Vanč.10

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook