Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Ant. Berger

    Položka č.: 245509

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:05

    lept, 8,8 x 5,7 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Břetislav Peterka

    Položka č.: 245510

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:06

    lept, 1943, 12,3 x 8,1 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Rob. F. Metzendorf

    Položka č.: 245511

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:07

    lept, 1947, 9,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce V 47, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 245512

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:08

    dřevoryt, 9,6 x 6 cm, LD značeno v desce J.V., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris MUDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 245513

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:09

    dřevoryt, 1950, 10 x 4,5 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris MUDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 245514

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:10

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 6,5 cm, PD značeno v desce J.V., vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Josef Měřička

    Položka č.: 245515

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:11

    dřevoryt, 1948, 7,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    Položka č.: 245516

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:12

    dřevoryt, 1936, 10,6 x 10,7 cm, PD značeno v desce JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Mojmír Helclet

    Položka č.: 245517

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:13

    dřevoryt, 1921, 13,2 x 12,2 cm, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    Položka č.: 245518

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:14

    dřevoryt, 1936, 10,8 x 10,8 cm, LD značeno v desce JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris J.H. Štěrby

    Položka č.: 245519

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:15

    dřevoryt, 1938, 14 x 10,1 cm, PD značeno v desce J.V., při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Pavla Vodehnala

    Položka č.: 245520

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:16

    dřevoryt, 11,1 x 8,3 cm, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    (1955?)

    Kniha Věry Novákové

    Položka č.: 245521

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:17

    dřevoryt, 1942, 6,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    (1955?)

    Kniha H. Vondráškové

    Položka č.: 245522

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:18

    dřevoryt, 1942, 6,1 x 5,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Vánoce a Nový rok přeje Karel Juza

    Položka č.: 245523

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:19

    tužka, lept, 1947, značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Vánoce a Nový rok přeje Antonín Zvěřina

    Položka č.: 245524

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:20

    3x tužka, papír, 3x návrh na vánoční přání, pauzovaní papír 15 x 11,5; tužka, papír 15,5 x 11; 22,5 x 15,3, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Čaroděj nad knihou

    Položka č.: 245525

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:21

    3x tužka, papír, lept, 1947, značeno PD v desce VF 1947, 3x návrh na vánoční přání a jeden lept, pauzovaní papír 17 x 14; tužka, pastelky, papír 21,5 x 15; lept 14 x 10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Karty a kouzelnická hůlka

    Položka č.: 245526

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:22

    tuš, polokarton, 14 x 12 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kouzelnické zátiší

    Položka č.: 245527

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:23

    tužka, pauzovací papír, 16,7 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Alchymista

    Položka č.: 245528

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:24

    tužka, pauzovací papír, 16,8 x 11,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Králík čaruje

    Položka č.: 245529

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:25

    tužka, pauzovací papír, 15 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh - Juza Žižkov

    Položka č.: 245530

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:26

    tužka, pauzovací papír, 11,5 x 15,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Lektvar

    Položka č.: 245531

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:27

    tužka, pauzovací papír, 17,5 x 12,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrhy na hrací karty

    Položka č.: 245532

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:28

    26x tužka, papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Čert z krabičky

    Položka č.: 245533

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:29

    tužka, polokarton, 20,5 x 17,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zvířátka

    Položka č.: 245534

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:30

    tužka, papír, 18,2 x 26,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zvířátka

    Položka č.: 245535

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:31

    3x tužka, papír, 6 x 23 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    Položka č.: 245536

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:32

    4x pauzovací papír, 17,7 x 12,7 cm, čtyři návrhy na pohlednice, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pražský hrad

    Položka č.: 245537

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:33

    tuš, polokarton, 16,5 x 12 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Křivoklát

    Položka č.: 245538

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:34

    tuš, polokarton, 17,5 x 14 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook