Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Henry Richard Cook (William Shakespeare)
(1802-1849)
Cleopatra
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:18
mědirytina, 13,8 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
William Henry Mote (William Shakespeare)
(1803-1871)
Silvia
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:19
mědirytina, 15 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Henry Richard Cook (William Shakespeare)
(1802-1849)
Hero
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:20
mědirytina, 14 x 10 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
William Henry Mote (William Shakespeare)
(1803-1871)
Celia
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:21
mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
William Henry Mote (William Shakespeare)
(1803-1871)
Isabella
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:22
mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Motte, Public a Paris par Delloye, mírně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Henry Richard Cook (William Shakespeare)
(1802-1849)
Julia
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:23
mědirytina, 14 x 10,1 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Henry Richard Cook (William Shakespeare)
(1802-1849)
Katharina
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:24
mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Henry Richard Cook (William Shakespeare)
(1802-1849)
Frau Ford
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:25
mědirytina, 14,2 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Henry Richard Cook (William Shakespeare)
(1802-1849)
Prinzessin von Frankreich
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:26
mědirytina, 13,8 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Henry Richard Cook (William Shakespeare)
(1802-1849)
Maria
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:27
mědirytina, 13,5 x 10 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J.A. Dran (William Shakespeare)
Imogen
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:28
mědirytina, 13,3 x 10,1 cm, značeno PD v desce J. A. Dran, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
William Henry Mote (William Shakespeare)
(1803-1871)
Perdita
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:29
mědirytina, 13 x 9,7 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Holt (William Shakespeare)
Frau Page
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:30
mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šimůnek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1872-1939)
Udolí z městečka
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:00
olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Náměstí v Rakovníku
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:01
rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajinka
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:02
olej, plátno, 53,5 x 65 cm, sign. PD, rám, místy odpadlá malba
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Kohout (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Žně u Sedlčan
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:03
olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Skrbek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1888-1954)
Rodný dům Antala Staška / Stanov
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:04
lept, 34 x 44 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 19, rám, prasklé sklo, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
A. Stašek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Senoseč
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:05
tisk, plátno, 43 x 50 cm, sign, PD A. Stašek , rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina v zimě
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:06
olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Pavlík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1901-1966)
Karafiáty
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:07
olej, překližka, 57 x 34,5 cm, sign. PD LN V. Pavlík, rám, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:08
olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Antušek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1900-1968)
Můstek na vsi
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:09
olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám, studium na UPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Stein (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1888-?)
Žně
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:10
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Zlaté kapky
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:11
lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Karel Kupka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:12
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Karel Kupka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Žena s děckem
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:14
olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Simichen (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina s vrchem
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:15
olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vítězslav (Viktor) Hohaus (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1889-1981)
Moravská chalupa
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:16
olej, plátno, 59 x 68 cm, sign. LD V. Hohaus 20, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO