• Artuš Scheiner

    (1863-1938)

    Maruška

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:49

    kniha, il. A. Scheiner, napsal V. Říha, vyd. Česká grafická unie, Praha, 1918, sešit, nestr., velmi dobrý až výborný stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Artuš Scheiner

    (1863-1938)

    E. Krásnohorská a A. Sluková: Pohádky zimního večera

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:50

    kniha, il. A. Scheiner, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1941, pův. plpl. vazba, 168s., nepatrně rozvolněná vazba, při krajích mírně odřené desky, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Artuš Scheiner

    (1863-1938)

    B. Sílová: Mičula na vandru

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:51

    kniha, il. A. Scheiner, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1938, pův. plpl. vazba, 80s, lehce rozvolněná vazba, hřbet desek na horním a dolním okraji mírně natržený, nepatrná skvrna na ořízce, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Božena Němcová

    (1820-1862)

    O perníkové chaloupce

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:52

    kniha, litografické ilustrace a obálka, autor neurčen, bez nakl. údajů, sešit, nestr., ob. na hřbetu mírně natržená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hanuš Schweiger

    (1854-1912)

    B. Němcová: O dvanácti měsíčkách

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:53

    kniha, obálka zinkografií H. Schweiger, bez nakl. údajů, sešit, 6s., flíčky na obálce, při hřbetu krátce natrženo, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hanuš Schweiger

    (1854-1912)

    S. Javor: Oslí kůže

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:54

    kniha, obálka zinkografií H. Schweiger, bez nakl. údajů, sešit, 6s., flíčky na obálce, na hřbetu natrženo, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Václav Rais

    (1859-1926)

    Vodník pod skalou vyšehradskou

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:55

    kniha, il. M. Kredbová, vyd. Česká grafická unie, Praha, 1922, sešit, 14s., oslí růžky, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Mates

    (1881-1966)

    J. Jelínek: Zvonky (Druhá kytička poupat)

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:56

    kniha, il. R. Mates, vyd. FY Zápotočný a spol., Praha, 1941, pův. plpl. vazba, 56s., odřené okraje desek, blok listů ve velmi dobrém stavu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Zeman

    (1910-1989)

    Le Roi Lavra

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:57

    kniha, film a loutky K. Zeman dle lit. předlohy K.H. Borovského, fotografie E. Ludvík a J. Moravec, vyd. Artia, Praha, nedat., pův. plpl. vazba, nestr., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Strojnický hřbitov

    Položka č.: 19687

    Vyvolávací cena: 107.000 CZK (3.822 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2011, 135 x 116 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Moje první myšlenka byla, že se hřbitov (město mrtvých) do jisté míry podobá městu (město živých). A to v rovině urbanistického řešení. V obou případech zde nalézáme hlavní ulice, jež se rozvětvuji do menších a ještě menších uliček. Máme …

    Aktuální cena: 107.000 CZK (3.822 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Besta

    (1958)

    Místo nohou křídla

    Položka č.: 19686

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.465 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 14, Působivé dílo autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Jeho malby vzniklá velmi subtilními výtvarnými prostředky, včetně omezeného užití barevn…

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.465 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943)

    Nebeský ovál

    Položka č.: 19685

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.250 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2014, 70 x 95 cm, sign. zezadu A.L. 14, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Říha

    (1910-1986)

    Krajina s rozhlasem

    Položka č.: 19684

    Vyvolávací cena: 30.600 CZK (1.093 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 41 x 120 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 30.600 CZK (1.093 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Maják lásky II

    Položka č.: 19690

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (2.679 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 99 x 69 cm, sign. PD Laštovka, rám, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 75.000 CZK (2.679 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Jökullsarlón (Island)

    Položka č.: 19683

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (536 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pálenka, plátno, 31 x 40,5 cm, PD značeno K, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 15.000 CZK (536 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Michal Singer

    (1959)

    Epicentrum

    Položka č.: 19682

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 60 x 40 cm, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Soumrak nad městem

    Položka č.: 19681

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (572 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 105 x 115 cm, sign. PD Z. M. Nováková, rám, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 16.000 CZK (572 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Splynutí s krajinou

    Položka č.: 19680

    Vyvolávací cena: 43.800 CZK (1.565 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2016, 116 x 126 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

    Aktuální cena: 43.800 CZK (1.565 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Thea

    Položka č.: 19692

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    uhel, papír, 48 x 20,5 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Ležící akt

    Položka č.: 19691

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (393 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1911, 16,3 x 37,5 cm, sign. PD Emil Orlik 1911, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 11.000 CZK (393 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Dialog I.

    Položka č.: 19673

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.322 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, sololit, 1969, 64,5 x 39,5 cm, sign. DU Malát 69, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.322 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Město s jeřábem

    Položka č.: 19671

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.608 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1963, 70 x 50 cm, sign. PN Malát 63, rám, Typická ukázka z díla originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly (geometrická abstrakce i různí umělci (F. Gross či F. Hudeče…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.608 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 19664

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.072 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 110 x 80 cm, sign. na rubu, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.072 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole č. 830

    Položka č.: 19659

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (422 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 41 x 65 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.800 CZK (422 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Katedrála, Praha 1998

    Položka č.: 19658

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (858 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 1998, 35 x 29 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 24.000 CZK (858 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Akt

    Položka č.: 19657

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (518 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 14.500 CZK (518 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Matyska

    (1977)

    Zelená noc

    Položka č.: 19656

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lenka Pilařová

    (1972)

    Náčelník

    Položka č.: 19655

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl plátno, 2010, 40 x 35 cm, sign. PD Lenka Pilařová 2010, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Zimní krajina

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.108 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 93, 5 x 114 cm, sign. PD K. Schadt, rám, malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Trabura

    (1960)

    Kostel

    Položka č.: 19628

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (2.679 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (2.679 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook