-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Modrý kůň
Položka č.: 281874Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:06
linoryt, 1995, 12,3 x 8,3 cm, sign. PD M. Houra 95, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl na přesličce
Položka č.: 281875Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:07
linoryt, 8,5 x 10,5 cm, sign. DU Jkaiser, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Kotasová
(1939)
Kompozice
Položka č.: 281876Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:08
serigrafie, 15 x 10 cm, sign. PD V. Kotasová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Smrtka
Položka č.: 281877Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:09
litografie, 1996, 13 x 8 cm, sign. DU Liesler 96, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Raimund Ondráček
(1913-2011)
Osel
Položka č.: 281878Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:10
litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. DU Raimund Ondráček, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Peterka
(1920-2007)
Na pastvě
Položka č.: 281879Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:11
linoryt, 12 x 8 cm, sign. PD F. Peterka, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Šoltészová
(1939)
Klíč
Položka č.: 281880Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:12
litografie, 1994, 10,3 x 15 cm, sign. PD M. Šoltészová 94, č. 47/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
V okně
Položka č.: 281881Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:13
litografie, 11,5 x 9 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1931-2000)
Strašidelná vrba
Položka č.: 281882Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:14
litografie, 15 x 10 cm, sign. PN Ka. Toman, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Bobule
Položka č.: 281897Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:15
litografie, 1992, 12,5 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 92, č. 169/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Třešně
Položka č.: 281896Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:16
litografie, 2000, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 2/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Na větvi
Položka č.: 281895Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:17
litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 71/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s květinou
Položka č.: 281894Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:18
litografie, 1997, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 97, č. 3/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dva ptáčci
Položka č.: 281893Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:19
litografie, 1998, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 32/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
S motýli
Položka č.: 281892Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:20
litografie, 2007, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 07, č. 74/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Zátiší s džbánkem a ovocem
Položka č.: 281891Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:21
litografie, 2002, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 2002, č. 9/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Profil dívky s motýlem
Položka č.: 281890Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:22
litografie, 2009, 12,5 x 8,5 cm, sign. LD Z. Burgetová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Kytice a motýl
Položka č.: 281889Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:23
litografie, 1997, 8 x 6,5 cm, sign. PD 97 Burgetová, č. 97/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Orchidej
Položka č.: 281888Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:24
litografie, 1995, 8 x 6 cm, sign. PD Z. Burgetová 95, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sedmikrásky
Položka č.: 281887Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:25
litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 67/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Čekanka
Položka č.: 281886Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:26
litografie, 2004, 13 x 9,5 cm, sign. LD Z. Burgetová 04, č. 35/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ptáčci a kvítí
Položka č.: 281885Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:27
litografie, 2003, 12,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 37/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Babočka admirál
Položka č.: 281884Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:28
litografie, 1998, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 30/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Babočka paví oko
Položka č.: 281883Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:29
litografie, 2009, 12,3 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, č. 96/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květinové vlasy
Položka č.: 281902Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:30
litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s hrozny
Položka č.: 281901Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:31
linoryt, 1964, 13 x 7 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ženský akt
Položka č.: 281900Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:32
litografie, 1987, 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s růží
Položka č.: 281899Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:33
litografie, 1944, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Ex libris Mirko Riedl, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Modelka
Položka č.: 281898Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:34
litografie, 7 x 3,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Váhy
Položka č.: 269876Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:35
litografie, 1989, 11,7 x 7 cm, sign. LD Liesler 89, Ex libris W. Humplstotter, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO