Jiří Winter Neprakta

(1924-2011)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Hotel

    Položka č.: 657

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:34

    serigrafie, 1984, 30 x 8 cm, sign. LD Neprakta 84, č. 49/50, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Milenec

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2023 18:43

    akvarel, tuš, papír, 23,5 x 31 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo 18118, dole text: Ano, je to můj milenec. Ale tu flašku jsi koupil ty!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: 19 000 - 24 000 Kč CZK

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Nákupní horečka

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    tuš, papír, 24 x 21 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně zbytky lepidla, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 4 000 - 5 000 Kč CZK

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Hotel

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    serigrafie, 1984, 30 x 8 cm, sign. LD Neprakta 84, č. 50/50, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Kukadla

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:48

    tisk, 1980, 19 x 15,5 cm, sign. PD Neprakta, PF 1981, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Radost z procházky (PF 1999)

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:47

    serigrafie, 1998, 10,4 x 14,9 cm, sign. NU Neprakta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Adam a Eva I.

    Položka č.: 202

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:46

    tisk, 1991, 12 x 10,5 cm, sign. UD Neprakta, PF 1992, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Grilování hada (PF 1994)

    Položka č.: 195

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:45

    serigrafie, 1995, 7,9 x 14,7 cm, sign. PD Neprakta, text dole: p.f.1995, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Výzkum

    Položka č.: 204

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:41

    tisk, 1985, 11 x 15,5 cm, sign. PD Neprakta, PF 1986, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Prohlídka

    Položka č.: 206

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:39

    tisk, 1983, 14,5 x 10 cm, značeno na desce UD Neprakta, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Prohlídka

    Položka č.: 207

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:38

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Oskar

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:03

    tuš, papír, 21,5 x 31,2 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo, dole text: Pane režisére- volá porodnice. Narodil se vám kluk a je to samozdřejmě Oskar!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Spiklenci

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 37,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo, dole text: Neboj se, manžel se nevrátí. Jel na chatu zkontrolovat dceru!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Břišní pohovor do cirkusu

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    akvarel, tuš, papír, 29,7 x 21 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo, dole text: Jako břichomluvec jste formát - ale ty fráze! Ty fráze!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Němý sněhulák

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    tuš, papír, 14,8 x 21 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Co teď, Na telepatické otázky vůbec neodpovídá!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Silvestr

    Položka č.: 160

    sítotisk, 21 x 29,6 cm, sign. PD Neprakta, dole text: Když vás nic nenapadá, tak vám nesu svá novoroční předsevzetí za posledních šedesát let., měřen celý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    V Krkonoších

    Položka č.: 169

    akvarel, tuš, papír, 33 x 24 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Já jsem jídlonoš, tady kolega listonoš a co jste to říkal, že nosíte vy?, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Manželé

    Položka č.: 168

    akvarel, tuš, papír, 24 x 37 cm, na zadní straně evidenční číslo, dole text: Na hřišti se mazlíš s míčem a tady bys pořád jen chrněl!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Strašidýlka

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    lavírovaná kresba tuší, papír, 21 x 29,7 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Návrat ze Špindlu

    Položka č.: 164

    tuš, papír, 32,8 x 24 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Tak ten gauner, cos ho stopla ve Špindlu, se ti představil jako Krakonoš!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    U zubaře

    Položka č.: 74

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:03

    tuš, akvarel, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Neprakta 1964, dole text: - Toto čtvrtletí vám již žádné zuby vrtat nemůžeme. Opakuji vám to potřetí! - Nevadí, já to rád slyším., na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké …

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Setkání

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    tuš, papír, 30 x 20,5 cm, dole text:- Zatím se jí moc nepodobá. Je to nemluvně., na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, výřez pasparty 23 x 17,5 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)