Jiří Winter Neprakta

(1924-2011)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    pf 1962

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2022 13:33

    serigrafie, 11 x 15 cm, tištěná signatura, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    PF 1967

    Položka č.: 1102

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 16:51

    tuš, papír, 8,7 x 15,1 cm, sign. PU Neprakta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Praha plná strašidel

    Položka č.: 874

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 12:54

    kniha, 30 x 21,5 cm, podpisy autorů Neprakta, Švandrlík, Molín, vyd. Road, Praha, 1993, pův. laminovvaná vazba, 144s., pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Čert

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2021 15:00

    inkoust, papír, 28,1 x 18,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Rozkošná doga

    Položka č.: 549

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    tuš, papír, 25 x 24,2 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, dole text: Vy mě nepoznáváte slečno? Jsem ten figurant, na kterého jste při nedělním výcviku poštvala vaši rozkošnou dogu., antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Plány na dovolenou

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    tuš, papír, 17,7 x 26,8 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, dole text: Já k Černému moři poletím a manželka poplave po Dunaji., antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    První návštěva u rodičů

    Položka č.: 547

    tuš, papír, 21 x 17,6 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, dole text: Já vím, že ti ta sukně nesluší, ale rodiče jsou děsně šetrní a takhle jim budeš imponovat!, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Seznamka

    Položka č.: 545

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    tuš, papír, 21,4 x 25 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, dole text: Ta tvá sexuální nevázanost je odporná! V jednom kuse čteš seznamovací inzeráty!, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Nadlesní

    Položka č.: 544

    tuš, papír, 26 x 17,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, dole text: Jen mi do polesí přidělte pořádnýho myslivce! Malý mysliveček by v lese neviděl přes smetí!, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    V restauraci

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    tuš, papír, 13,5 x 20 cm, dole text: Veškeré koření je z dovozu. Akorát ty zrzavý vlasy jsou šéfkuchaře., antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Husita

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2021 15:00

    tuš, akvarel, papír, 33 x 45 cm, kreslíř, karikaturista, ilustrátor a humorista. Jeden z autorů satirického časopisu Dikobraz. Za svůj život vytvořil více jak 35 000 kreslených vtipů s širokým záběrem témat , studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 30 000 Kč CZK

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Domácí vězení

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2021 15:00

    tuš, papír, 32 x 22 cm, sign. PD Neprakta, na zadní straně značeno autorským razítkem, rám, dole text:Mám domácí vězení. Máma mě nachytala při kouření a teď musím stokrát opsat povídku Jak si pan Vorel nakouřil pěnovku., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakul…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu