Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Peříčko

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 11:44

    tuš, papír, 10 x 12 cm, sign. LD L. Jiřincová, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Kachna

    Položka č.: 725

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 11:43

    tuš, papír, 12 x 13 cm, sign. LD L. Jiřincová, při okrajích papír zašpiněn, při spodním okraji poznámky autorky, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 11:41

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Kytička a motýl

    Položka č.: 722

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 11:40

    tuš, papír, 13 x 12 cm, sign. LD L. Jiřincová, při spodním okraji poznámky tužkou, při horním okraji zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Karnevalový motiv

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2020 15:00

    kombinovaná technika, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. LD L. Jiřincová, pasparta, Arkány vzpomínek, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohádka o princezně Duši - Kamil Bednář

    Položka č.: 815

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:21

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Pavel Eisner - Matky

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 15:55

    kniha, 21 x 13 cm, 1x sign. litografie ve frontispice L. Jiřincová, vyd. Melantrich, Praha, 1950, převazba s koženým hřbetem, obálka vevázána, 419s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Slovo mé prostři se - Jan Noha

    Položka č.: 888

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Jiřincová

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 18:39

    katalog, 21 x 14,5 cm, podpis L. Jiřincové na titl. straně, Sdružení českých umělců a grafiků Hollar, 1953, sešit, 15 stran, lehce zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Výběr z grafického díla

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:57

    katalog, podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. Východočeská galerie, Pardubice, 1977, k pětašedesátinám výtvarnice, úv. text V. Bouček, 10 čb. vyobr., volně přiložen sezn. vyst. prací, sešit, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Ho…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:53

    katalog, podpis na obálce L. Jiřincová, dvojlist se seznamem vyst. prací na výstavě v Kutné Hoře - Vlašský Dvůr, 1952, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Tvář

    Položka č.: 1194

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 12:35

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    Položka č.: 241656

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:22

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 229104

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Mořská panna

    Položka č.: 220263

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:36

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Strom

    Položka č.: 220262

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:35

    litografie, 17,2 x 13,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 242132

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:09