• Josef Liesler

    Žena (PF 1973 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 19:43

    litografie, 1972, 16,7 x 11,7 cm, sign. DU Liesler , antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Edgar Allan Poe: Zlatý scarabeus

    Položka č.: 399

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:00

    bibliofilie s osmi původními litografiemi, 1948, 22,7 x 14 cm, 1x sign. DU Liesler 48, Ráj knihomilů ELK, Praha 1948, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 18:08

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Blackout

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2020 15:00

    litografie, 1969, 52 x 42,5 cm, sign. PD Liesler 69, č. 70/75, při levém dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Liesler

    Žena v kabátě

    Položka č.: 673

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 13:27

    uhel, akvarel, papír, 1956, 34 x 24 cm, sign. LD Liesler 1956, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Josef Liesler

    Muž v modré čapce

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 13:26

    pastel, akvarel, papír, 33,5 x 24,5 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, značeno PD: volně podle M. Maukacziho, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Liesler

    Muž ve slováckém oděvu

    Položka č.: 674

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 13:25

    pastel,akvarel, papír, 1956, 36,5 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Také jedno Faunovo odpoledne

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Liesler

    Alena Vrbová: Fontana di Trevi

    Položka č.: 36

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Pražská plovárna

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    tempera, papír, 1969, 21 x 20 cm, sign. PD Liesler 69, pasparta, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 12 000 - 18 000 CZK

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 08:24

    akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Vítězslav Nezval - Sloky o Praze

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 15:48

    bibliofilie, 43 x 31 cm, pův. litografie J. Lieslera, vyd. ČSVU, Praha, 1956, volné listy v ob., 28s., obálka mírně ušpiněná, razítko redakce Obrany lidu v tiráži, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Záhadná skříň na břehu jezera

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:16

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Náčrtky a kresby Josefa Lieslera

    Položka č.: 216

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 19:04

    katalog, 21 x 15 cm, podpis výtvarníka na titl. straně, nakl. Galerie Jos. R. Vilímek,1946, Praha, sešit s obálkou, lehce opotřebená obálka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Josef Liesler - retrospektivní výběr z díla

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:26

    katalog, 1987, 23 x 23 cm, podpis výtvarníka na titulní straně a u prvního vyobrazení, nakl. Galérie umění Karlovy Vary, původní brožovaná vazba, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Se…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    grafika, kresby, tempery, art protisy

    Položka č.: 1196

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 01:06

    plakát k výstavě, serigrafie, 1976, 86 x 61 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Ryba

    Položka č.: 208424

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2021 18:34

    dřevoryt, 1972, 9 x 17,8 cm, sign. PD Liesler 72, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    U okna

    Položka č.: 250946

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2020 22:20

    litografie, 1975, 20 x 14,6 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Berle

    Položka č.: 250945

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2020 22:18

    litografie, 20,8 x 15,8 cm, značeno. PD Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Chyméra

    Položka č.: 250957

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:42

    dřevoryt, 15 x 11 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Kozel

    Položka č.: 250953

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:34

    litografie, 1965, 9 x 5,7 cm, sign. DU LIesler 65, Ex Libris Ruda Klinkovský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Červené stvoření

    Položka č.: 250952

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:32

    litografie, 1965, 3,2 x 4,5 cm, sign. DU LIesler 65, Ex Libris Helmer Fogedgard, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Oko

    Položka č.: 250950

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:28

    litografie, 1979, 10,6 x 29 cm, sign. DU Liesler; PD značeno Liesler 79, papír dva krát přeložen, pozvánka k zahájení výstavy Josef Liesler zasloužilý umělec, výběr z díla, pravý okraj papíru nepatrně pokrčen, ve spodní části 0,5cm natržen; v levo dole papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žá…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Vejce

    Položka č.: 250948

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:24

    litografie, 1977, 19,2 x 8,5 cm, sign. DU Liesler 77, HU zezadu na papíru P.F. 1978 Lieslerovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 249973

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:57

  • Josef Liesler

    Miroslav Horníček

    Položka č.: 249634

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 20:38

    litografie, 1979, 8,1 x 13,5 cm, značeno PD Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Žena s býkem

    Položka č.: 249631

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 20:32

    litografie, 1979, 17,3 x 8,6 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Liesler

    Pohled

    Položka č.: 249629

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 20:28

    litografie, 1968, 9,8 x 12,5 cm, sign. LD Liesler 68, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Liesler

    Hlavy

    Položka č.: 249628

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 20:26

    litografie, 1965, 12 x 8,5 cm, sign. DU Liesler 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 520 CZK (21 €)

  • Josef Liesler

    Dobrý den, domove!

    Položka č.: 193115

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2020 18:18

    litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, 128/130, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)