• Miloslav Polcar

    Partitura I.

    Položka č.: 539

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 18:58

    lept, koláž, lept, 28,5 x 19,5 cm, sign. PD Polcar, mírně pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a V. Menšíka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, člen Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Marie Glázrová, 1941

    Položka č.: 474

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 17:53

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Dívka v baretu, 1940

    Položka č.: 473

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 17:52

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Baletky, I. 1941

    Položka č.: 471

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 17:50

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Nedbalky, 1940

    Položka č.: 469

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 17:48

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Staroměstská radnice v Praze

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 17:10

    lept, 20,5 x 15,5 cm, sign. PD Klimeš, rám, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zimní motiv

    Položka č.: 376

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 16:15

    tuš, papír, 27 x 40,5 cm, sign. LD J. Grus, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Položka č.: 355

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 15:54

    reprodukce, 29,5 x 23,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ladislav Beneš

    (1883-1956)

    Po koupeli

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 15:08

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Petr Helbich

    Les III

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 14:34

    fotografie, 18 x 13 cm, sign. PD Helbich

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Helbich

    Les I

    Položka č.: 274

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 14:33

    fotografie, 2005, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD Helbich 05

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Helbich

    Z okolí Chotěboře

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 14:32

    fotografie, 15,5 x 20 cm, sign. PD Helbich

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Helbich

    Les II

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 14:31

    fotografie, 17,5 x 13 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-1971)

    Ovce na pastvě

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 12:01

    olej, plátno, 28 x 36 cm, sign. LD VH Popelka, rám, rám poškozen, malba z rámu vypadává, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 11:36

    patinovaná sádra, 43 x 16 x 23 cm, značeno PD LHOTÁK, práce sochaře a medailéra, který ve své tvorbě navazoval na sochaře Mařatku, Štursu a Myslbeka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 97.000 CZK (3.880 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 10:35

    olej, plátno, 2008, 97 x 130 cm, sign. PD Načeradský 31.12.2008, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti Petrem Machem, hravá ukázka z  díla jednoho z  vůdčích představitelů Nové figurace a  České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v  Praze u  V. Rady, zúčastnil se také st…

    Aktuální cena: 97.000 CZK (3.880 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Růžová postava s hadem

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2021 10:13

    tužka, pastel, papír, 21,3 x 17,2 cm, Jan Zrzavý je českým významným představitelem avantgardy nastupující začátkem 20. století. Jeho specifický magický výtvarný projev, kterým reflektoval své vnitřní představy, se stal nepřehlédnutelným. Své obrazy často obohacoval o sugestivní symboly, jež měly vy…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Andre II

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2021 20:16

    váza, foukané sklo, v. 51,5, s. 20,5 cm

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Kočičí

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2021 20:13

    váza, foukané sklo, v. 37, s. 25 cm, přiložen certifikát o pravosti, jedna květina má ulomené dva okvětní lístky

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Kvitkimen II (kruhová)

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2021 20:12

    váza, foukané sklo, v. 55, s. 20,5 cm

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Kvitkimen (čtvercová)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2021 20:11

    váza, foukané sklo, v. 40, s. 25 cm

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Libido

    Položka č.: 912

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2021 15:31

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Pět čáslavských leptů

    Položka č.: 900

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2021 15:19

    4x lept, 1947, vše 31,5 x 21,5 cm, vše sign. PD, rám, J. C. Vondrouš: Pět čáslavských leptů (Otakarova bašta, Mariánský sloup, Radnice, Chrám sv. Petra a Pavla, Evangelický kostel od rybníka) předmluvu napsal Jiří Zhor, nákladem vlastním. Texty podle úpravy M. Kalába vytiskla průmyslová tiskárna v P…

  • Mirek Vodák

    Voják - soldiar

    Položka č.: 899

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2021 15:18

    serigrafie, 2003, 80 x 70 cm, sign. PD Mirek Vodák 2004, 1/3, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Virt

    (1925-2008)

    Položka č.: 898

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2021 15:17

    originální dobová bromostříbrná fotografie, 18,1 x 21,6 cm, zezadu značeno autorským razítkem, žák prof. F. Tichého a R. Landera na VŠUP v Praze

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sousoší

    Položka č.: 897

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2021 15:16

    tuš, akvarel, papír, 25,5 x 17,5 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludvík Vacátko

    (1873-1956)

    Bojovník

    Položka č.: 890

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2021 15:09

    tužka, papír, 9,5 x 7,5 cm, sign. na zadní straně s věnováním, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Tomeš

    (1912-1991)

    Rambouskův most přes Třebovku v České Třebové-Bezděkově

    Položka č.: 873

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2021 14:52

    litografie, 26 x 37 cm, sign. PD Tomeš K., práce grafika, malíře, zpěváka a herce působícího celoživotně v Bezděkově v České Třebové, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Tomeš

    (1912-1991)

    Rotunda sv. Kateřiny v České Třebové

    Položka č.: 872

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2021 14:51

    litografie, 37,2 x 26,2 cm, sign. PD K. Tomeš, práce grafika, malíře, zpěváka a herce působícího celoživotně v Bezděkově v České Třebové, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Ležící akt

    Položka č.: 857

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2021 14:36

    akvarel, papír, 1971, 35 x 49,9 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu