• František Bílek

    (1872-1941)

    Jsme nazí

    Položka č.: 196205

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2021 14:06

    dřevoryt, 3,6 x 6,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Knihovna J.D.

    Položka č.: 196200

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2021 14:04

    dřevoryt, 12,2 x 7,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Dívčí akt

    Položka č.: 257917

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2021 22:04

    suchá jehla, 2002, 21,3 x 10 cm, sign. PD R. Němeček 02, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Pohled na Pražský Hrad

    Položka č.: 257915

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2021 22:00

    lept, 12 x 15,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Beskydy

    Položka č.: 257914

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2021 21:58

    měkký kryt, 26 x 18,5 cm, sign. PD E. Wanke, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kočka

    Položka č.: 257908

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2021 21:46

    suchá jehla, 8 x 6,1 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ukřižování

    Položka č.: 257907

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2021 21:44

    suchá jehla, 12,4 x 9,4 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Závistivec

    Položka č.: 255412

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2021 21:08

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Ant. Hnátek

    Zvlněné moře a skály

    Položka č.: 255099

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2021 20:55

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

    Sv. Jiří

    Položka č.: 254656

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2021 20:42

    glazovaná pálená hlína, 35,5 x 25,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

    Pohled na dům

    Položka č.: 251413

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2021 18:44

    akvarel, papír, 27,4 x 42,1 cm, horní okraj listu zašpiněný, také lehce po stranách, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Ludwig von Hofmann

    (1861-1945)

    Soumrak (Dämmerung)

    Položka č.: 251163

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2021 18:18

    litografie, 26,7 x 18,3 cm, papírová pasparta, DU mimo papíru tisku značeno : Dämmerung, Original-litographie von Ludwig von Hofman, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 251149

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2021 18:12

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Náves

    Položka č.: 250892

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 23:00

    fix, pastel, papír, 25 x 42 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    Dívka v pruhovaném svetru ( Ex Libris ing. Jan Háček)

    Položka č.: 249626

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 22:34

    litografie, 1978, 5,8 x 13 cm, sign. LD Liesler 78, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Břečka

    Slunečnice

    Položka č.: 249548

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 22:20

    olej, plátno, 48 x 32 cm, sign. PD Břečka, rám, v levém spodním rohu malba mírně skrakelována, drobně vypadlá barva, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Roubenky

    Položka č.: 249546

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 22:16

    olej, karton, 23 x 32,5 cm, sign. PD, rám, na rámu odérky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Neznámy autor

    Předjaří

    Položka č.: 249545

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 22:14

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Válek

    Záblesk v srdci

    Položka č.: 249483

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 21:56

    reliéfní grafika , 15,5 x 11,7 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 249482

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 21:54

    reliéfní grafika , 17,2 x 12,6 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Libor Wagner

    Položka č.: 249272

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 21:38

    dřevoryt, 18,5 x 7 cm, dvojlist s pozvánkou Památníku národního písemnictví, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kompozice ze zelenou rukou (PF 88)

    Položka č.: 244900

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 21:04

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Parníky

    Položka č.: 244534

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 20:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybník s kopci

    Položka č.: 244533

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 20:48

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vlnovka - velbloud

    Položka č.: 244529

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 20:46

    fix, papír, 13 x 9 cm, PD monogram J.K., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • V. Kotich

    Anděl

    Položka č.: 243331

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 20:10

    serigrafie, 19 x 18,2 cm, sign. PD V. Kotich, č. 29/50, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Domy

    Položka č.: 242984

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 20:04

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    Položka č.: 242983

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 20:02

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Křeček (PF 1974)

    Položka č.: 242782

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 19:32

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Zasněžené sousoší

    Položka č.: 241035

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 18:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)