Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Pohádka o princezně Duši - Kamil Bednář

    Položka č.: 815

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:21

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Pavel Eisner - Matky

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 15:55

    kniha, 21 x 13 cm, 1x sign. litografie ve frontispice L. Jiřincová, vyd. Melantrich, Praha, 1950, převazba s koženým hřbetem, obálka vevázána, 419s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku …

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Ludmila Jiřincová

    L. Hlaváček: Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    kniha, podpis výtvarnice na tit. listě, vyd. NČSVU, Praha, 1963, karton vazba s obálkou, 14s. + vyobrazení, obálka potrhaná, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    J. Seifert: Vlaštovky nad řekou

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Dívka s květy, Dívka s motýlem, Portrét P.F. 1945)

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    3 x litografie, 18,5 x 9,5 a 17 x 12 a 12,5 x 9 cm, všechny sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Hlava Krista

    Položka č.: 470

    fix, papír, 17 x 13 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s košíkem

    Položka č.: 468

    lept, 33,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, pasparta, č. 173/200, papír při okraji pasparty zahnědlý, zašpiněná a mírně otřepená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Beruška

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    tuš, akvarel, papír, 10 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.850 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 464

    4 x lept, cca 14 x 9 až 14 x 18 cm, všechny sign. PD L. jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Slovo mé prostři se - Jan Noha

    Položka č.: 888

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:09

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Jiřincová

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 18:39

    katalog, 21 x 14,5 cm, podpis L. Jiřincové na titl. straně, Sdružení českých umělců a grafiků Hollar, 1953, sešit, 15 stran, lehce zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Výběr z grafického díla

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:57

    katalog, podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. Východočeská galerie, Pardubice, 1977, k pětašedesátinám výtvarnice, úv. text V. Bouček, 10 čb. vyobr., volně přiložen sezn. vyst. prací, sešit, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Ho…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:53

    katalog, podpis na obálce L. Jiřincová, dvojlist se seznamem vyst. prací na výstavě v Kutné Hoře - Vlašský Dvůr, 1952, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Tvář

    Položka č.: 1194

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 12:35

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ryba

    Položka č.: 235975

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:16

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Odhadní cena: 3 000 - 4 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Indka

    Položka č.: 245726

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:15

    lept, 4,7 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 245774

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2020 18:14

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    Položka č.: 241656

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:22

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 229104

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:26

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Mořská panna

    Položka č.: 220263

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:36

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Strom

    Položka č.: 220262

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:35

    litografie, 17,2 x 13,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 242132

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:09

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dvě dívky

    Položka č.: 242018

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2020 18:36

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 47 x 30,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 50 000 - 60 000 Kč CZK