• Josef Šolc

    (1905-1994)

    Borovice na pobřeží

    Položka č.: 649

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:37

    akryl, sololit, 1982, 70 x 50 cm, sign. LD Jos. Šolc 82, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem (původní cena v n. p. Dílo 2875 Kčs), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Pivoňky

    Položka č.: 648

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:36

    akryl, sololit, 1991, 70 x 50 cm, sign. PN Josef Šolc 91, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Letní kytice

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:35

    akryl, plátno, 1987, 60 x 40 cm, sign. LD Josef Šolc 87, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem (původní cena v n. p. Dílo 2250 Kčs), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice s mísou

    Položka č.: 646

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:34

    akryl, plátno, 1984, 60 x 40 cm, sign. LD Josef Šolc 84, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 645

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:33

    akryl, sololit, 1991, 70 x 60 cm, sign. PD Jos. Šolc 91, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Petr Škvrně

    (1971-2003)

    V. Žilková s natáčkami

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:30

    fotografie, 16,9 x 11,3 cm, autorské razítko vzadu, zezadu popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Škvrně

    (1971-2003)

    V. Žilková v obklopení mužů

    Položka č.: 641

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:29

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Střížek

    Bouračka

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:19

    litografie, 2007, 60 x 41 cm, sign. PD Antonín Střížek 2007, 11/55, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Alena Spodniaková

    (1988)

    Nenalezená

    Položka č.: 627

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:15

    akryl, plátno, 2010, 70 x 50 cm, sign. PD Alis 2010, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Sloni

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:52

    akryl, plátno, 60 x 30 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:49

    litografie, 32,7 x 48,8 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Míčková

    Zátiší s hruškami

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:41

    pastel, velur, 31,5 x 31,5 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:20

    bromostříbrná fotografie, koláž, tuš, karton, 1980, 42,6 x 31 cm, sign. PN Kadrnožka 80, bulharský film, režie Christo Christov, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    V zácpě

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:14

    tuš, papír, 19,5 x 28,5 cm, rám, sign. PD Jiránek, text: Celý problém je v tom, že zvířata prostě neumějí žít jako lidé., Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Pavel Horák

    Praha - Hradčany v modrém

    Položka č.: 559

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:07

    serigrafie, 29,6 x 30 cm, sign. PD Pavel Horák, 68/333, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Pavel Horák

    Praha - modrý večer ve Valdštejnské ulici

    Položka č.: 558

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:06

    serigrafie, 26,9 x 22,3 cm, sign. PD Pavel Horák, 216/333, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Muší smrt

    Položka č.: 555

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:03

    litografie, 59 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 60/24, prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Petr Helbich

    Malá Chuchle

    Položka č.: 552

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:00

    bromostříbrná fotografie, 1996, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jan Hejda

    (1927)

    Starý list

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:54

    suchá jehla, 1986, 49 x 32,2 cm, sign. PD Jan Hejda 86, 11263, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kamila Havlíková

    (1971)

    Stromořadí

    Položka č.: 545

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:53

    olej, plátno, 2006, 60 x 50,5 cm, monogr. PD KH 06, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, absolvovala kurzy figurální kresby na VŠUP a AVU, kurz malby na VŠUP (2003–7) Kurz knižní vazby na VŠUP (2009–10)

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Roman Franta

    Zvíře

    Položka č.: 534

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:42

    litografie, 2009, 28,8 x 38,2 cm, sign. PD R. Franta 09, 51/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Prodejna s látkami

    Položka č.: 502

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:10

    tempera, karton, 32 x 43 cm, sign. PD VB, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Položka č.: 498

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:06

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Madona

    Položka č.: 497

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:05

    mezzotinta, 2004, 29,8 x 24 cm, sign. PD Jan Blaha, 18476, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel (2004)

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:03

    fotografie, 23,5 x 35 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 8.500 CZK (315 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Saddle I. Paris, 1976

    Položka č.: 449

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Berlin Nude, 1977

    Položka č.: 451

    fotolitografie, 1977, 22,9 x 35,5 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel (2005)

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    fotografie, 18 x 27 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s cigaretou (1990)

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (204 €)

    fotografie, 29,5 x 29 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel na nádvoří Pražského hradu

    Položka č.: 489

    fotografie, 25,5 x 38,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)