Wien Freyung

    Položka č.: 1127

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:54

    lept, 20 x 15 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 1125

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:52

    lept, 19,7 x 26,7 cm, sign. PD Emil Wänke, autorský tisk, při okrajích mimo tisk zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

    Štramberk

    Položka č.: 1119

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:46

    lept, akvatinta, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Carl. W. Würbs

    (1807-1876)

    Klingenberg

    Položka č.: 1111

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:38

    ocelorytina, 1938, 11,6 x 15,7 cm, značeno LD v desce Gez. v. Würbs a PD Durch C. Susemihl & Sohn in Darmst, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Berglera a F. Waldherra na pražské Akademii

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Carl. W. Würbs

    (1807-1876)

    Hohenfurth (Cisterciácký klášter Vyšší Brod)

    Položka č.: 1109

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:36

    ocelorytina, 1938, 10,2 x 15,3 cm, značeno LD v desce Würbs del. a PD E. Höfer sc., ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Berglera a F. Waldherra na pražské Akademii

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Die Kleinseite mit dem Hradschin in Prag

    Položka č.: 1105

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:32

    mědirytina, 12,3 x 16,3 cm, značeno LD Gel. v. Ludwig Lange, PD Stahlst. v. Joh. Poppel, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

    Sternberg (hrad Šternberk)

    Položka č.: 1103

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:30

    mědirytina, 9,9 x 15,5 cm, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Mělnický zámek

    Položka č.: 1102

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:29

    mědirytina, 19. století, 13,2 x 17,5 cm, značeno LD v desce Wilhelm Kandler fec. a PD Aus der Kunst - Anstalt v. C. F. Merckel, Leipzig. , mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Rastislav Michal

    Položka č.: 1100

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:27

    10x dřevoryt, 1968, přebal 30 x 21,5 cm, 9x signováno, 28/150, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    A.S.Puškin: Můj rodokmen

    Položka č.: 1092

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:19

    bibliofilie, 10 litografií, první podepsaná a úprava K. Svolinský, přel. Fr. Táborský, vydal J. Hanuš, 1937, vytiskla průmyslová tiskárna Praha, nestr., sešit, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen …

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Jiří Suchý

    Trocha kreslené poezie nikoho nezabije

    Položka č.: 1091

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:18

    katalog, 100 kreseb J. Suchého a Jiřího Šlitra, výběr kreseb a úprava St. Fremunt, vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1984, 100 listů, volné listy v papírových deskách, ed. Malá groteska sv. 4, stav velmi dobrý , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Triptych

    Položka č.: 1088

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:15

    bibliofilie, soukromý tisk, Tasov 1960, 8 s., sešit, na ob. iniciály JD, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Ilja Hurník

    (1922-2013)

    Dějeprava hudební

    Položka č.: 1083

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:10

    kniha, podpis Ilja Hurník, ilustrace a návrh předsádek a vazby A. Born, kolibří vydání, ed. Lyra Pragensis sv.72, vydal Supraphon, Praha 1986, 117 s., kož. vazba se zlacenou kresbou, desky prohnuté, stav dobrý, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)