Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Martin Salajka

    (1981)

    Havran a lebka II

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/52, Autor je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechách, ale také…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sova

    Položka č.: 434

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 78/81, poškozený levý dolní roh, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Noc

    Položka č.: 433

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 122/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlci

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 79/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Tu a tam

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1985, 41 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 85, č. 47/60, lehce ohnutý levý dolní roh, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    (1935)

    Ptakobijec

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    serigrafie, 1982, 11,5 x 16 cm, sign. DU Šalamoun 82, č. 81/100, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Trojhlavá saň

    Položka č.: 456

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    dřevoryt, 9,2 x 9,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Kristus nese kříž

    Položka č.: 453

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 11,5 x 8 cm, sign. PD J. Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 452

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1989, 64 x 47,5 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 13/25, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Josef a žena Putifarova

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    tuš, tužka, papír, 1942, 18,5 x 24,5 cm, sig. DU Tichý 42, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pieta

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 66 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, rám, č. 40/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Bez názvu

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 59,5 x 44 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 31/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Souhvězdí

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1998, 81 x 55 cm, sig. PD A. Lamr 98, 25/35, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Deset hvězd

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1992, 70,3 x 54,7 cm, sign. PD A. Lamr 92, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Karel Demel

    (1942)

    Adam a Eva

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lept, 1985, 49,5 x 58 cm, sign. PD Karel Demel 85, E.A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Karel Demel

    (1942)

    Svádění

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lept, 1983, 39 x 39 cm, sign. PD Karel Demel 83, rám, č. 32/125, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Zátiší s krevetami a citronem

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 21,8 x 27,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Zátiší s rybami a humrem

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    mědirytina, 25,2 x 19 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Vzpomínka na Janov

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lept, 1929, 25,5 x 32,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Pobřeží v Le Havre

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akvatinta, 33 x 24,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Voraři

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lept, 30,5 x 23 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Cikáni

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akvatinta, 28 x 22,2 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Vltava u Kamýku

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lept, 25,3 x 31,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista M

    Lédá s labutí

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 44 x 59 cm, monogr. PD

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Sranda vítězí

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 31,5 x 22,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 27/50, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    His masters Voice & Co.

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 4/60, DU autorovo věnování, NU lehce pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Wiener Café

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 43,4 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk na papíře skvrnky, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    La Palette

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Café á la Carte

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 32,2 x 42,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 52/60, při okrajích mimo tisk na papíře místy skvrnky a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    The Champagne Sky 1 / Le Ciel de Champagne 1

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 26,5 x 14,2 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 24/50, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook