Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Pavel Matuška

    (1944)

    Rozhodčí

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:02

    tuš, papír, 1980, 23 x13 cm, sign. Matuška 80

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Pavel Matuška

    (1944)

    Za stolem

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:01

    tuš, papír, 14 x 24 cm, sign. Matuška

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Maminka

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:59

    2 x lept, 1986, 18 x 12 cm, sign. DU Dalibro Matouš 86, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Martínek

    (1923-1999)

    Zlatá ulička v Praze

    Položka č.: 734

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:55

    olej, karton, 14,5 x 18,5 cm, sign. PD Z. Martínek, rám, Herec divadla v Kladně a Praze, ve filmu nejčastěji hrál u Karla Kachyni. Výborný byl v tel. filmu Nejlepší kšeft mého života, kde si zahrál milovníka života. Vedle své herecké činnosti se věnoval malířské tvorbě. Účastník mnoha kolektivních v…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Klid

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:53

    litografie, 2013, 25 x 25 cm, sign. PD Dominik Mareš 2013, č. 48/200

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Mikuláš Lubomírský

    (1941-2009)

    Stůl

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:50

    běloba, kombinovaná technika, papír, 1979, 18 x 11,5 cm, sign. PD Mikuláš L. (společně s věnováním)

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    (1949)

    Bonbon

    Položka č.: 721

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:42

    lept, reliéfní tisk, 1976, 14 x 10,5 cm, sign. PD Michaela Lesařová Roubíčková 76, č. 27/100, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Ladislav Leitgeb (připsáno)

    Zátiší s hrozny a hruškou

    Položka č.: 720

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:41

    olej, karton, 13,5 x 44 cm, sign. PN Leitg, přilepeno k papírovému podkladu lepícími papírky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Dívka, Ikarův pád

    Položka č.: 717

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:38

    2 x lept, kombinovaná technika, 1980, 17 x 8; 12 x 7,5 cm, sign. PD A. Laufrová 1980, č. 9/120, a. t., žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Ženská tvář I, Ženská tvář II

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:37

    2 x lept, kombinovaná technika, 1984, 1983, 14 x 10; 14 x 9,5 cm, sign. PD A. Laufrová 1984, sgin. PD A. Laufrová 1983, č. 44/100, č. 43/100, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Motýli

    Položka č.: 713

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:34

    lept, 1979, 24,5 x 17 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, č. 71/150, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Ústa

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:24

    litografie, 20 x 10 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 701

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:22

    litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 700

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:21

    litografie, 2005, 9,7 x 4,5 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • František Kratochvíl

    Jablíčko

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:12

    suchá jehla, 1979, 21,5 x 17 cm, sign. DU Fr. Kratochvíl 79, autorský tisk

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Lubomír Kotrha

    (1950)

    Kůň pochází z člověka

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:07

    tuš, papír, 1979, 17 x 28 cm, sign. PD Kotrha, ilustrace Svobodného slova

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Pavel Kotas

    Tiché zahradnictví

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:05

    barevný dřevořez, 20 x 30 cm, sign. PD P. Kotas, autorský tisk

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Helena Konstantinová

    (1946)

    Kořalka

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:02

    litografie, 32 x 23,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová , studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Helena Konstantinová

    (1946)

    Dívčí hlava

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:01

    litografie, 18 x 13,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová , a. t. , studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Vojtěch Kolařík

    (1938)

    Pištec

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:55

    monotyp, 1965, 24,5 x 21,5 cm, sign. PD Kolařík 65, věnování Ivanovi, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Bez názvu

    Položka č.: 672

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:53

    lept, 1972 cm, sign. PD, č. 14/15, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Anna Khunová

    (1946)

    Pohádkové domy

    Položka č.: 664

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:51

    lept, 1994, 15,7 x 12 cm, sign. PD Anna Khunová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Herbert Kisza

    (1943)

    Konovolut tří grafických listů

    Položka č.: 666

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:50

    3 x lept, 1086, 1984, 1985, vše cca 10.5 x 9 cm, vše sign. PD H. Kisza, vše číslováno, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Václav Kiml

    (1928-2001)

    Drak, Krajina

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:46

    2 x lept, 1985, 1983, 11,5 x 9; 9,5 x 7,5 cm, sign. PD V. Kiml 85, sign. PD V. Kiml 83, č. 7/50, č. 16/35, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Kerles

    (1939)

    Slepice, Sjezdaři

    Položka č.: 661

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:42

    2x tuš, akvarel, papír, 70. léta, 12 x 21; 9 x 16 cm, vše sign. Kerles, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.790 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Kaiser

    Město

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:36

    dřevoryt, 21 x 25 cm, sign. PD Kaiser

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923)

    Květ

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:33

    litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnožka, pasparta, č. 17/117

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Adolf Alex Jelínek

    (1890-1957)

    Dýchánek

    Položka č.: 645

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:26

    lept, 16,5 x 21 cm, sign. PD A. J. Alex

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Anděl

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:24

    kombinovaná technika, muchláž, koláž, tužka, papír, 29 x 21 cm, monogr. PD V. J. 85, přiložen otisk na průsvitné folii, žák prof. J. Wagnera

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Stařec a moře (skica)

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:20

    pastel, papír, 1975, 12 x 18 cm, sign. DU J. Chudomel, DU věnování, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

Instagram

Facebook