auction history

  • Pavel Matuška

    Rozhodčí

    No.: 741

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 12:02

    tuš, papír, 1980, 23 x13 cm, sign. Matuška 80

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Pavel Matuška

    Za stolem

    No.: 740

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 12:01

    tuš, papír, 14 x 24 cm, sign. Matuška

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Maminka

    No.: 738

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:59

    2 x lept, 1986, 18 x 12 cm, sign. DU Dalibro Matouš 86, the disciple of prof. F. Tichy, E. Filla, member of the group Iniciativa, Trasa and SCVU

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Zdeněk Martínek

    (1923-1999)

    Zlatá ulička v Praze

    No.: 734

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:55

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Klid

    No.: 732

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:53

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Mikuláš Lubomírský

    (1941-2009)

    Stůl

    No.: 729

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:50

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Bonbon

    No.: 721

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:42

    lept, reliéfní tisk, 1976, 14 x 10,5 cm, sign. PD Michaela Lesařová Roubíčková 76, č. 27/100, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Ladislav Leitgeb (připsáno)

    Zátiší s hrozny a hruškou

    No.: 720

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:41

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Alena Laufrová

    Dívka, Ikarův pád

    No.: 717

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:38

    2 x lept, kombinovaná technika, 1980, 17 x 8; 12 x 7,5 cm, sign. PD A. Laufrová 1980, č. 9/120, a. t., the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Alena Laufrová

    Ženská tvář I, Ženská tvář II

    No.: 716

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:37

    2 x lept, kombinovaná technika, 1984, 1983, 14 x 10; 14 x 9,5 cm, sign. PD A. Laufrová 1984, sgin. PD A. Laufrová 1983, č. 44/100, č. 43/100, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Alena Laufrová

    Motýli

    No.: 713

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:34

    lept, 1979, 24,5 x 17 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, č. 71/150, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ústa

    No.: 703

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:24

    litografie, 20 x 10 cm, sign. DU O. Kulhánek, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    No.: 701

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:22

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    No.: 700

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:21

    litografie, 2005, 9,7 x 4,5 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František Kratochvíl

    Jablíčko

    No.: 691

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:12

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Lubomír Kotrha

    (1950)

    Kůň pochází z člověka

    No.: 686

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:07

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Pavel Kotas

    Tiché zahradnictví

    No.: 684

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:05

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Helena Konstantinová

    Kořalka

    No.: 681

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:02

    litografie, 32 x 23,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová , studied at The Secondary School of Arts, the disciple of prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Helena Konstantinová

    Dívčí hlava

    No.: 680

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:01

    litografie, 18 x 13,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová , a. t. , studied at The Secondary School of Arts, the disciple of prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Pištec

    No.: 674

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:55

    monotyp, 1965, 24,5 x 21,5 cm, sign. PD Kolařík 65, věnování Ivanovi

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    No.: 672

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:53

    lept, 1972 cm, sign. PD, č. 14/15, the disciple of prof. O. Spaniel, J. Lauda and K. Pokorny

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Anna Khunová

    Pohádkové domy

    No.: 664

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:51

    lept, 1994, 15,7 x 12 cm, sign. PD Anna Khunová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UVU and The Association of Czech Bibliophilists

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Herbert Kisza

    Konovolut tří grafických listů

    No.: 666

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:50

    3 x lept, 1086, 1984, 1985, vše cca 10.5 x 9 cm, vše sign. PD H. Kisza, vše číslováno, the disciple of prof. Zemina and Fisarek

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Václav Kiml

    (1928-2001)

    Drak, Krajina

    No.: 665

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:46

    2 x lept, 1985, 1983, 11,5 x 9; 9,5 x 7,5 cm, sign. PD V. Kiml 85, sign. PD V. Kiml 83, č. 7/50, č. 16/35

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Jaroslav Kerles

    (1939)

    Slepice, Sjezdaři

    No.: 661

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:42

    2x tuš, akvarel, papír, 70. léta, 12 x 21; 9 x 16 cm, vše sign. Kerles

    Current price: 1.790 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Kaiser

    Město

    No.: 655

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:36

    dřevoryt, 21 x 25 cm, sign. PD Kaiser

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Květ

    No.: 652

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:33

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Adolf Alex Jelínek

    (1890-1957)

    Dýchánek

    No.: 645

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:26

    lept, 16,5 x 21 cm, sign. PD A. J. Alex

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Anděl

    No.: 643

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:24

    kombinovaná technika, muchláž, koláž, tužka, papír, 29 x 21 cm, monogr. PD V. J. 85, přiložen otisk na průsvitné folii, the disciple of prof. J. Wagner

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Stařec a moře (skica)

    No.: 639

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:20

    pastel, papír, 1975, 12 x 18 cm, sign. DU J. Chudomel, DU věnování, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)