• Ludmila Jiřincová

    Dvě dívky

    Položka č.: 242018

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2020 18:36

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 50 000 - 60 000 Kč CZK

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Zápas

    Položka č.: 242002

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (358 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2020 18:19

    pero, tuš, papír, 15 x 20,5 cm, monogr. LD AP, rám, Antonín Procházka byl už od ukončení studií na UMPRUM a posléze na AVU (prof. Schwaiger, Švabinský) jedním z našich nejaktivnějších a nejvýraznějších umělců. Na podzim 1906 se vydal s Emilem Fillou a Bedřichem Feiglem na studijní cestu do Berlína, …

    Aktuální cena: 10.000 CZK (358 €)

    Odhadní cena: 15 000 - 18 000 Kč CZK

  • Václav Radimský

    (1867-1946)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 241998

    Vyvolávací cena: 250.000 CZK (8.929 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2020 18:18

    olej, karton, cca 1930-35, 69 x 98 cm, sign. LD Radimský, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, nabízená položka je dílem významného českého autora, který se výrazně prosadil i v zahraničí. Za svého pobytu v Paříži se seznámil s impresionisty kolem Clauda Moneta a Camilla Pissara. S …

    Aktuální cena: 250.000 CZK (8.929 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • František Kaván

    (1866-1941)

    Na Studnickém

    Položka č.: 241967

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2020 18:27

    olej, karton, 37,5 x 49,5 cm, sign. PD Kaván Na Studnickém, rám, název malby se vztahuje k lokalitě studnických polí v okolí Studnice, kde František Kaván často maloval, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, při okrajích malba mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v P…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 241965

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2020 18:22

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Židovský hřbitov

    Položka č.: 241963

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.036 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2020 18:20

    akryl, plátno nalepeno na dřevě, 1988, 40 x 50 cm, sign. PD Velčovský 88, rám, vzadu štítek Galerie Dílo, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.036 €)

    Madona a sv. Šebestián

    Položka č.: 241943

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (893 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2020 18:00

    olej, plátno, 201,5 x 112, 5 cm, rentoilováno, malba místy sedřena

    Aktuální cena: 25.000 CZK (893 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Marie Helena Štecherová

    (1919-2003)

    Hvězda

    Položka č.: 228679

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2020 14:40

    lept, 1995, 17,8 x 15,8 cm, sign. PD M.H. Štecherová 95, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. E. Paličkové a K. Svolinského na VŠUP v Praze, žákyně O. Kokoschky na "Škole vidění" v Salcburku

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 228646

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (83 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2020 14:22

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - linoryt, V. Fiala - dřevoryt, L. Jiřincová - litografie, F. Kobliha - dřevoryt, A. Macková - dřevoryt, 2x V. Mašek - litografie a dřevoryt, V. Silovský - lept, K. Štěch - dřevoryt, K. Vik - dřevoryt, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Os…

    Aktuální cena: 2.300 CZK (83 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika IV.

    Položka č.: 228645

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (61 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2020 14:21

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - linoryt, V. Fiala - dřevoryt, A. Macková - dřevoryt, V. Mašek - litografie, A. Moravec - lept, V. Plátek - litografie, V. Polášek - dřevoryt, V. Sedláček - litografie, A. Strnadel - litografie, K. Vik - dřevoryt, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, A…

    Aktuální cena: 1.700 CZK (61 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Akty

    Položka č.: 228642

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (175 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2020 14:18

    5x lept, 5 leptů P. Kotík, vše signováno, úvodní slovo napsal Fr. Halas, vydalo Družstvo Dílo přátel umění a knihy, Praha, 250 výtisků, volné listy v papírových deskách, desky potrhané , Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Uměle…

    Aktuální cena: 4.900 CZK (175 €)

  • Věra Kryšpinová

    Zima

    Položka č.: 213150

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2020 14:22

    fotografie, 1930, 17,3 x 23,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Pudrující se dívka

    Položka č.: 202414

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2020 14:03

    akvarel, tužka, papír nalepený na sololitu, 1919, 100 x 80 cm, sign. LD K. Šimůnek 1919, roztržený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Paridův soud

    Položka č.: 199458

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2020 14:40

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Josef Ruszelák

    Jaro

    Položka č.: 177849

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2020 14:11

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 177685

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2020 14:09

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Horská krajina

    Položka č.: 177683

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2020 14:08

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Havrani

    Položka č.: 229946

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 23:54

    mědirytina, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Erika Molínová

    (1927)

    Položka č.: 228890

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 23:44

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Eugen Jonáš

    Před kostelem

    Položka č.: 228552

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 23:30

    lept, 27,3 x 23,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Chalupa ve Studeňanech u Jičína

    Položka č.: 228300

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 23:16

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kostel s chalupou v Radimi u Jičína

    Položka č.: 228299

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 23:14

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Mladý šlechtic

    Položka č.: 224305

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 22:50

    tužka, pastel, papír, 25,5 x 17 cm, PD značeno, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Jaro Beran

    (1892-1962)

    Čtenáčka, Ex libris Jaro Beran

    Položka č.: 224051

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 22:38

    původní dřevoryt, 1925, 5 x 6 cm, monogram v tisku JB, antiqari.at Radhošťská, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Kos

    Kašna

    Položka č.: 222287

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 22:28

    litografie, 1968, 39 x 52 cm, sign. PD J. Kos 68, rám, č. 191/200, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrna, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Ježíš

    Položka č.: 222257

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 22:22

    dřevoryt, 7,7 x 11 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící

    Položka č.: 221571

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 22:02

    olej, karton, 1933, 18,3 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych 33, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Poutník

    Položka č.: 221001

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 21:58

    dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD V. Fiala, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trojice

    Položka č.: 220960

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 21:54

    dřevoryt, 1924, 9,1 x 8,4 cm, sign. PD Vik 1924, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Máne…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Steiner

    Plachetnice v zapadajícím slunci

    Položka č.: 208404

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 21:04

    olej, plátno, 2005, 115 x 105 cm, sign. PU Josef Steiner 05, při okrajích nalepeno na slepém rámu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)