• František Vavřina

    (1879-1935)

    Kaplička

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:22

    olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign, LD Vavřina, rám, studoval na Uměleckoprůmyslové škole a AVU v Praze v krajinářské speciálce R. Ottenfelda

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Kytice s šeříkem

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    olej, plátno, 83 x 60,5 cm, sign. PD a PN Josef Zamazal, rám, vzadu štítky s popisem, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Georgi Christov

    (1897)

    Skalnaté pobřeží U Sozopoli

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:21

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • František Hanuš Hérink

    (1889-1959)

    Zima

    Položka č.: 141

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:20

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

    Krajina s domem

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:17

    olej, lepenka, 35 x 41 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Kubíček

    (1872-?)

    Vesnice v krajině

    Položka č.: 137

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:16

    olej, plátno, 32 x 49 cm, sign. LD Kubíček Fr., rám, žák prof. M. Pirnera na pražské Akademii

    Slavnost v Dubrovníku

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:14

    olej, plátno, 40 x 50 cm, rám

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Snopy

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    olej, plátno, 50 x 54 cm, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Singapore

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:13

    akvarel, papír, 24 x 33 cm, sign. LD P. Pištělka, rám, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bohuš Jágr

    (1907-1996)

    Boží muka

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:12

    dřevoryt, 1941, 26 x 24 cm, sign, PD Bohouš Jágr 41, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Daněk Sedláček

    (1892-1974)

    Žně

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    olej, plátno, 86 x 122 cm, sign. PD Daněk Sedláček , rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Dvořák

    Žena s dítětem

    Položka č.: 130

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:09

    olej, plátno, 52 x 45,5 cm, rám

  • Oskar Schmidt

    (1908-1982)

    Hradčany

    Položka č.: 128

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:07

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Jarní práce

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:04

    tempera, malířská lepenka, 73 x 102 cm, rám, vzadu štítek: 8127 NG v Praze, na několka místech sedřená malba, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Antonín Střížek

    Letadlo, loď a vlak

    Položka č.: 120

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:59

    litografie, 34,5 x 29 cm, sign. PD Antonín Střížek 94, rám, č. 77/200, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

  • Václav Bláha

    Odpočinek na dece

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:58

    pastel, kombinovaná technika, papír, 72 x 103 cm, sign. LD Bláha 93, rám, prasklé sklo, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Petr Písařík

    (1968)

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    serigrafie, 35 x 28 cm, sign. PD Písařík, rám, č. 24/50, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Domovní plastika

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:53

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Panský špejchar

    Položka č.: 113

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:52

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Kostel sv. Jana

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:50

    akvarel, tužka, kombinovaná technika, papír, 1933, 56 x 44 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Matěj František Skula

    (1891-1977)

    Moře - vlnobití

    Položka č.: 89

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:49

    olej, plátno, 73 x 146 cm, sign. PD Skula M. F., rám, malbu studoval u F. Engelmüllera a J. Horváta

    Aktuální cena: 15.111 CZK (630 €)

  • monogramista VF

    Moře

    Položka č.: 68

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:31

    olej, plátno, 49 x 65 cm, monogr. VF, rám

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Krajina s jezírkem

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:30

    olej, dřevo, 108x 120 cm, sign. PD V. Rolín, rám, žák prof. Sambergera

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Oldřich Vlach

    (1886-?)

    Žně

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:28

    olej, plátno, 68 x 97,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Barokní reminiscence

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:27

    olej, sádrokarton, 105 x 105 cm, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Chalupa

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:25

    olej, plátno, 45 x 59,5 cm, rám, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Emil Fejk

    (1896)

    Tatry

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:21

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • .

    Panorama Prahy

    Položka č.: 79

    tisk, reprodukce, 65 x 93 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ludvík Dobeš

    (1914-1979)

    Vysoké Tatry

    Položka č.: 81

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:20

    olej, malířská lepenka, 65 x 82,5 cm, sign. PD Ludva Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně

  • B. Horník

    Lesní krajina

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:19

    olej, plátno, 38,5 x 49 cm, sign. PD B. Horník, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)