• Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 254640

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 20:58

    7 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Moucha

    Položka č.: 254636

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 20:50

    lept, 14,5 x 10,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 57/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mušketýr

    Položka č.: 254635

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 20:48

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Neohlížej se (PF 1939)

    Položka č.: 254041

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 20:36

    lept, 1938, 12,8 x 7 cm, sign PD 1938; značeno v desce PD , v grafice text: P. F. 1939 Sv. Samek s rodinou, zažloutlý papír, mimo tisk po okrajích papír mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Biblický motiv

    Položka č.: 252563

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 20:06

    Aktuální cena: 270 CZK (12 €)

  • Bohuslav Knobloch

    Holandská krajina

    Položka č.: 251414

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:58

    barevný linoryt, 1967, 10,7 x 15 cm, sign. LH, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • A.Václav. Mašek

    Pohybová studie z Kunčic

    Položka č.: 251410

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:54

    kresba, tuš, papír, 1953, 30,3 x 20,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Dudák

    Položka č.: 251409

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:52

    akvarel, tužka, papír, 31,7 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    Položka č.: 251360

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:30

    Aktuální cena: 651 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíčná noc

    Položka č.: 251348

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:28

    litografie, sign. PD J. Valečka, č.50/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • André Chabot

    Položka č.: 251347

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:26

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Lampa

    Položka č.: 250951

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:04

    dřevoryt, 1982, 16,5 X 9,1 cm, sign. DU Liesler 82, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Závistivec

    Položka č.: 250895

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 18:52

    Aktuální cena: 501 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

    Já byl strom

    Položka č.: 250882

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 18:46

    fotografie, 1969, 29,5 x 20,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Riegerovy sady

    Položka č.: 250193

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 18:18

  • Alois Moravec

    Karlovy Vary

    Položka č.: 249476

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 18:14

    lept, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Zápa…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Ferdinand Staeger

    (1880-?)

    Bohyně

    Položka č.: 249053

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 22:48

    kolorovaný lept, 25 x 19 cm, sign. PD F. Staeger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Na vrcholu

    Položka č.: 247063

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 22:34

    dřevoryt, 8 x 5 cm, sign. PD Lukavský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Velehrad ( Ex Libris Marie Mazáčová)

    Položka č.: 247061

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 22:32

    litografie, 1980, 10 x 3,9 cm, sign. DU Jiří Bouda 80, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    La Mode

    Položka č.: 246826

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 22:02

    tisk, akvarel, 19,5 x 15 cm, zažloutlý papír, na pravém okraji přehyb, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Rembrandt van Rijn

    (1606-1669)

    Rembrandt´s Father (Rembrandtův otec)

    Položka č.: 246820

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 22:00

    mědirytina, 16,3 x 12,8 cm, značeno LD Rembrandt pinx. , PD Appolsd sc., papír na pravém okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • W. Holl

    Beethoven

    Položka č.: 246746

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 21:52

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl after a Painting by Kloeber, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • J. Posselwhite

    Goethe

    Položka č.: 246745

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 21:50

    mědirytina, 13 x 10,3 cm, značeno DU Engraved by Posselwhite from a Picture by george Dawc esqr. RA., lehce zašlý papír, PD v rohu papíru žlutý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    500 let knihtisku (P.F.1968)

    Položka č.: 242762

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 21:08

    barevný dřevoryt, 1967, 14 x 10,5 cm, sign. DU Knobloch, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • František Hanák

    Kytice gladiol

    Položka č.: 241014

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 20:38

    tužka, kvaš, papír, 1978, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 78, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Zátiší s portrétem

    Položka č.: 241013

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 20:36

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Kytice v čínské váze

    Položka č.: 240796

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 20:30

    tužka, kvaš, papír, 1980, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 80, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Kytice chryzantém

    Položka č.: 240795

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 20:28

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Muži v kroji

    Položka č.: 240738

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 20:26

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • A. Václav Mašek

    Házení klobouku

    Položka č.: 240737

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 20:24

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)